Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.03.2010, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
learnfriend yazmış:
Moderatörlükten ayrıldığımdan beri ilk kez BAN Aldım 1 Hafta hemde...Teşekkürler Ua1905ua ...! İyi ki mod.olmanı önermişim yönetime...

bygrapixh
beni guldurdunya Allah da seni güldürsün.

Senin sayendemi yani mod oldum Smile
sen söylemeden önce mod olacagim beliydi zaten..
Neyse suan isteyim takip edemiyorum.
Eve geldigimde hayla aynı konu üzerinde takılı kaldiysan size tekrar bir cevap iletirim.

Bu ara forumdan banlanma sebebin bedava-sitem hizmetiyle dalga gectiyiniz içindir genel problem kategorisine açtığınız başlıktan bahsediyorum.

Herkese saygılar

Böyle Tiplerle Takılmamak Gerek
ua1905ua sen Görevini Yapmışssın İyide Yapmıssın Smile
bygrapixh hiç bişi diyemez
Mesaj07.03.2010, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
learnfriend yazmış:
Moderatörlükten ayrıldığımdan beri ilk kez BAN Aldım 1 Hafta hemde...Teşekkürler Ua1905ua ...! İyi ki mod.olmanı önermişim yönetime...

bygrapixh

Eve geldigimde hayla aynı konu üzerinde takılı kaldiysan size tekrar bir cevap iletirim.

Bu ara forumdan banlanma sebebin bedava-sitem hizmetiyle dalga gectiyiniz içindir genel problem kategorisine açtığınız başlıktan bahsediyorum.

Herkese saygılar

moderatörümüzün dediği doğru o andada ben genel problemlerdeydi tam yorum yazıyordum o dalga geçtiği başlığa burası 0-6 yaş grubu değil dalganızı başka yerde geçiniz çocuklar diye ama moderatörümüz saolsun kilitlemiş konuyu ve banlamış bygrapix i onunla beraber biri daha vardı oda banlanmıştı
Mesaj07.03.2010, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle olaylar çok gördüm bu bygraphix midir nedir ilk mod olduğunda dedim buraya kadar Laughing

çünkü öyle bir nefret eder oldu ki ben ve benim gibi görüşlerine karşıt olanlardan artık yorumları mantık sınırlarını aşıyordu

türkçeleşme çabasıyla millete oynuyordu diyordum uyarıyordum bir iki kışkırtmala bir çok forum üyesiyle kavga etmeme neden oldu sonra yakın olan üye arakadaşlarıyla karşı karşıya gelmeye başladı.

Ardından baktım modluğu alınmış ilk başlarda mod olduğunu öğrendiğimde sırf milletin gözünü boyamak adıyla yaptıklarını kişisel olarak çıkarı için yaptığını düşünüyordum ve ilerleyen dönemlerde gördüm ki amacı buymuş.

Şimdide BS de uzun yıllar görev yapan bir moda ergenokoncu diye ithamları var yazık çok yazık Laughing

hemde dinini siyasetini karıştırarak bilip bilmeden pervasızca konuşuyor.Bnede o bygraphix ile çok atrtıştım haddi hesabı yok hepde din ve siyaset üzerine hem dini kavgalarım oldu hem siyasi dini ve siyaseti alet etmeyi iyi bilen birinden de bu beklenir zaten

tam yaşananları bilmiyorum ama dediklerimin arkasındayım zaten mesajları okuyorsa cvp yazmasını isterim bir bir açılasın yazdıklarımı neden siyaseti dini karıştırmayı bu kadar sevdiğini yazsın neden milleti karalamanın bu kadar kolay olduğunu yazsın Question

bu tür olayları çıkaran bu tür büyük olaylarada rol alan üyeler böyle büyük sıkıntılar yaşadı bunun da yaşayacağı belliydiki ysnsen adlı mod ile yaşamış açıkcası bu ve bu gibi kişileri takmamak en iyisi

bs lilerin bu kişi hakkında ki düşüncelerine saygılıyım ister iyi bilirler ister kötü ama bu kişinin böyle basit bir durumda olması açıkcası davranışlarından yorumlarından belli olan şeylerdi o yüzden pek de şaşırmadım desem yeridir.

Birde ayyildizli web team midir nedir öyle birşey var inanın daha ne olduğunu bilmiyorum Mr. Green

sürekli onun arkasına geçip pervasızca konuşurdu o ayyildizliweb teamin adı geçince bazı bs liler bende çalıştım kurucularındanım diye grurlanırlardı şimdi ise onun ne olduğu bile açıkcası bir muamma Laughing

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=739988#739988
Mesaj07.03.2010, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar...

Bunca şey denilmiş hakkımda...Ama düşünüldümü hiç ByQraphix neden cevap atmıyor?

ByQraphix
ByGraphix hesaplarım Banlandı!

Cevap hakkı verilmedikten sonra nasıl olacakta ben bu haksız ithamlara yer vereyim?

herneyse konu bu değil.Konu Ysnsen arkadaşın tespit-i ithamları.

Hepinize tek tek cevap vermek isterdim.ancak vaktim kısıtlı olduğu için pek bişey yazamıyorum.

Alıntı:
Hani derlerya sinek küçük ama mide bulandırır diye !!! İşte buda aynı hesap...

İsmi türkçe değil , o yüzden tekrarlama gereği duymuyorum. Bygrapix olması lazım...

Mide bulandıran bu sinek'in cevap vermeye hak tanımıyorsun.
Üstüne üstlük "forumda hakaret yasak"diyorsun .. Ama Sinek benzetmesi yapabiliyorsun.

"İsmi Türkçe Değil" Bu nasıl bişey ya? hersitenin adı türkçe olacak diye bir zorunluluk mu bulunmakta? yoksa ben mi bilincinde değilim bu itham'ın.

"Bygraphix olması lazım"

yok arkadaşım BYQRAPHİX "q" ile ... evet türkçemiz'in alfabesinde "q" harfi bulunmamakta...Ancak isim ingilizce ve ingiliz alfabesinde "q"vardır.

Açtığım "Türkçemizi Koruyalım Başlıkları" hakkında ise ;

Orada isimlerden değil "Türkçeyi katledenler"den söz ettim.

Konulara bakabilirsiniz.

Alıntı:
- Bu arkadaş ayyildizliwebteam adında olması lazım bir site açarak... Sanki bedava sitem üst yetkilisi olarak göstererek forumda yönetimi hiçe sayararak bir nevi karalamıştır...
BİLEN BİLİR...

Öncelikle değerli kardeşim ;

Ayyildizliwebteam değil AYYILDIZLI VİP TEAM ! -ki Cunobag'de hatırlıyordur.Cüneyt hocam sen bul delilleri sun ve görüşmeye alalım şikayetlerini diyerek başladığım bir projeydi.onun haberi var hatırlıyordur belki...Ama hatırlamassa şaşırmam çünkü 2007-2008 yıllarıydı yanlış hatırlamıyorsam.

Forum yönetimini hiçe sayarak ya da karalama kampanyalarına destek vererek yaptığım hiç bi çalışma bulunmamıştır.

Alıntı:
İşte bu arkadaşda aynı şekilde yönetimde konuşulan bir meseleyi dışardaki üye arkadaşlarımıza anlatıyordu..
Direk üzerine gitmedim , iki , üç üye ile karşı karşıya getirttim... En sonunda söylediği söz "ben yapmadım" oldu...
MODERATÖRLÜKTEN ALINMA SEBEBİ BUDUR...

MODERATÖRLÜKTEN ALINMA SEBEBİ? Bu tür bi itham'ı nasıl oluyorda dile getirebiliyorsun...Hakan Bey'in konuya yorum yazmasını istiyorum.

Moderatörlükten alınmışmıyım ? Yoksa bırakmışmıyım? bırakma sebebimi içeren mesaj da duruyorsa buraya eklemesini rica ediyorum.!

Alıntı:
- Örnek siteler hakkında konuşmuş beyfendi... Her 6 ay içinde değiştiğini herkes biliyor. Hatırlatma babında bir başlık açtı ve eser sanki onun oldu... Ne alakadır...
Şimdide neden eklenmiyor diye yönetimi karalıyor , Alman ekibinin eklememesinin bizle ne sorunu olabilir ????
biz vermişiz görevimizi yapmışız... ve sürekli takip ediyoruz... onların eklememesinin bizle ne alakası var...
SİZ SÖYLEYİN ARKADAŞLAR

Farkındaysanız burada "ysnsen ve mod.lar"diyerek kişiselleştirmedim.Yönetim dedim...Ama şu saydıklarınızda sadece mantıklı cevap bunu gördüm şuana kadar.

Alıntı:
- Ve hatırlarsınızki bu arkadaşın türkçeyi düzgün kullanmaya yönelik başlıkları vardı !!!
Bir bakalım mı ? kendisinin türkçe anlayışına..

Üye ismine bakın öncelikle hangi dil ?
Yine ilk aldığı üyeliği ? team v.s ?

Türkçeye dönüp duruyoruz.Hadi bakalım bakalım...Neymiş türkçe anlayışım.

*Üye ismim İngilizcedir.Yukarıda üyelik isimleri ile ilgili yazıma bakınız.!

Alıntı:
- Ve dine yönelik istismar yapmışım. mesajlarımı getirip gösterebilir !!!!
Hodri meydan. Herkesin içinde , herkesin göreceği biçimde konuşmaya açığım...

Bırak bu oyunları yasin arkadaşım! Din denilen kavram sadece İSLAM'dan yani Müslümanlıktan oluşmuyor.Bunu herbirimiz biliyoruz.

Yukarıda @styletype arkadaşımız'ın dile getirdiği gibi...

Alıntı:
Açdığımız darvin veya ateizm ile ilgili konuların hepsi kitlendi ama din ile ilgili konular hiç kitlenmedi?

Bu nedir yasin arkadaşım? Ateizm din değilmi ?

Neden bi başkası ile açılan konu değil de DARVİN kilitleniyor?

@denizmerkezi

Araştırman güzel...Tebriklerimi alman dileği ile...

Evet arkadaşım bu yapılmıştır...Ancak Ramazan AYDOĞAN (designxxkod)ile çözüm getirdiğimizi sanıyorum?

Alıntı:
Biraz okudum başlıkları Ergenekoncu Filan Kanıt varmı İlahi Akşam Akşam güldürdüler Sacma konular Ergenekoncu Filan Hadi diyelim ergenekoncu Sizine Kardeşim İster ergenekoncu Olur istersede Solcu sagcı Ne fark eder Siz Dogru yürümeyi bilinde İnsanları Eleştirmeyin. Her neyse Örneklere gelince Diyecek Laf yok !! Vakit yokmuş Ne kadar vakit alırki orası Zaten anlam veremiyorum.

Sol Sağ tartışması değil arkadaşım burda ki konuşma! seni de bilen biliyor...Hiç açtırma konuları.

@ua1905ua

Alıntı:
yönetimi aldatarak, iki yüzlülük yaparak foruma moderatör secilen bir arkadas var

Ua? sen bilmiyormuydun benim sitelerimi?

Sen nasıl bi adammışsın ? DOST Kavramı demişsin ya aşağıda (yeri gelince belirteceğim) Dost da DÜŞMAN'da belli oluyor şuanda.

Alıntı:
Kafasina göre imzalari degistiren imzalara kendi linkini ekliyen bir arkadastan bahsediyorum.

Ben butür bişey'i hatırlamıyorum? İspat'lamanı istiyorum.

Alıntı:

Buda yetmezmis gibi bir iki arkadas alip yanina kendini temize cikartma projeleri üreten fakat en son olarak oyunu ortaya ciktigi icin yetkisi alinmistir.

YUH Artık! harbiden yuh! YETKİM ALINMADI ! BEN KENDİM BIRAKTIM! HAKAN BEY İLE GÖRÜŞEBİLİRSİNİZ!

o bi iki arkadaş'ı da açıklaman dileği ile...

Alıntı:
bilgi zizdiran ve sonra yapmadim diyerek sucu baskalarina yüklemeye calisan bir düsünce icerisinde olarak iftiralar atmaya baslamasi.

Şu sızdırılan bilgileri... ve sızdırıldığı iddia edilen kişiler'in açıklanması temennimdir.

Alıntı:
sonra yasinin dedigi gibi yüzlemsme yapilarak neyin ne oldugu konusunda gerceklerin ortaya cikmasini kaldiramadi sanirim bir arkadas.

YSNSEN ile aramızda geçen konuşmalar? bunları bilmeden nasıl oluyorda bu kadar rahat konuşabiliyor senin itham'ın ile Nasıl bukadar iftiracı olabiliyorsun?

Herneyse ! arkadaşım ysnsen'in yüzyüze görüşme teklifi yoktu! evet bi teklif vardı ama bu teklif "bi gel yüzyüze görüşelim"gibisinden bişey değildi.YSNSEN Yalansa yalan de!

Alıntı:
Bu nedenle Yasinin üstüne oyunlar kurma hedefinde bulunuyor bu arkadas.
Neden diyeceksiniz bir öfkesi var o arkadasin ondan dolayi olabilirmi acaba..

Arkadaş! o öfkeyi dile getir de bileyim.

Alıntı:
iyi günde kötü günde hep bedava-sitemde olacagim diyen arkadas, bakti olmuyor bedava-sitem ile dalga gecmeye baslamasi nekadar dogru görülebilirki,

Evet arkadaş! seninde zamanında nasıl forumda isyan çıkarttığını bilenler biliyor...

Alıntı:
o benim arkadasim diyen onun arkasindayim diyen bir kisi gercek yuzu ortaya ciktiktan sonra önceden dost arkadas dedigi kisiler´e iftira atarak birine gidip bunu o yapti diyerek sucu atigi kisiye gidip yok anladim onu bu xx adli kisi yapti demesi zaten hatanin en büÿügü bunu yaparken dost dedikleri kisileri hic düsünmedimi.

Arkadaşım! ben DOST dediğim adamları satmam! okadar şerefsiz değilim!

DOST Deyip te iftira attığım arkadaşlar! çıkın ortaya 3-5 kişi ! kaç kişiyseniz merak ettim... Faili Meçhul Kimlik bilgilerinizi...

Alıntı:
ne yaziki o bahsetiyimiz arkadasin ona yakin oldugunu sanan arkadaslarini ne gibi bir oyunun icine sürükledigini ne yaziki göremedi..

Şu oyun diye itham ettiğin kavram var ya... O kavram'ı ikimizde iyi biliyoruz ua!

Moderatör olduktan sonra insan bu kadar değişiyor sanırım?

Ben bukadar iki yüzlü birisi olduysam iyi ki de BIRAKMIŞIM!

Alıntı:
Daha neler var neler aciklamiyorum bende kalsin ..

Şu "neler var neler"i açıklada bileyim @ua! içinde kalıp dert olacağına dışa çıkıp mert olsun!

Alıntı:
ne demişler
Işine gelince biz dostuz diyen işine gelmiyince bahaneler üreten, sen ne akili dostsun öyle kendin´den baskasinda akil yok bilen

hakaret yasak , hakaret yasak diyorsunuz ama nedense büssürü hakaret dile getirilmiş ALEYHİME!

Eyvallah...Demokrasi anlayışınız gerçekten çok aydınlatıcı...

@informess

Alıntı:
Yasin abi'ye bu bölümle ilgilenmesi için ben belirttim. Kendisi'de çok iyi yapmış. Byqraphix moderatörlük dönemin'de içerden bilgi sızdırıyordu. Bu olayları çok yakından biliyorum... Herkez herşeyi öğrenmeli. Byqraphix diyorki ysnsen'e: "Sanane hristiyansam, ataistsem. Fetullahcı..." diyor. E peki sanane o adam fetullahcıysa... Bedava-sitem dışında muhabbet olan birisi ama gerçekleri savunmak öncelikle tercihim'dir...

Zamanında ki sitesi ile "Cunobag tarafından defalarca kara listeye alınmış kişi" Moderatör olma çabasıyla babasını bile satabilecek şahsiyet!

E Peki sanane arkadaşım ysnsen'in dili yok mu da sen diyorsun SANANE diyerek?

Alıntı:
tavirlari sebebiyle yetkisi alinan.
Iftiraya ugruyan forumda uzun süredir Moderatörlük yapan bir kişi hakkinda, bu sonuc olarak Tüm bedeva-sitem ailesini ilgilendiriyor ve herkesin bu konu hakkinda asil gercegi¨görmesi gerekiyor.. yani b-s icerisinde toplumsal bir mesaj misali birşey oldugu icin acilmiştir.

Tavırlarım nedeniyle yetkim filan alınmadı! BEN İADE ETTİM!

Tüm bedava-sitem ailesi 10 kişinin Byqraphix'e karşı durmasımıdır?

Vay be 2milyon kişi diyerek genelleme yaptığımız koca bedava-sitem ailesi 10 kişinin insaflarına kalmış...

Alıntı:
Ama artık sadece kendi çıkarlarını düşünen kullanıcılar önplanda...

İnsanın aynaya bakınca kendi yüzüne tükürmesi çok güzel bi duygumu informess?

Şu anda hayal dünyamda sadece bu var çünkü! kendine söylediğin bu söz'ü bana iletmen gerçeklerle yüzleşebilme dürtünü ortaya çıkartıyor ... Wink

Alıntı:
@bu konuyu açmanız benim açımdan gerçekten iyi oldu onu iyi biri sanıyodum forumda moderatörlere karşı yazdığı herşeye katılıyordum fakat gerçekleri görünce fikrim değişti onun nasıl biri olduğunu herkez öğrenmiştir artık sonuna kadar ysnsen arkandayım!

Durduk yere bana messenger'da küfürler hakaretler iletebilen birisi nasıl oluyorda bukadar zaman benim yanımda olabiliyor bi anda?

@benimsitem1993,Tumhepsiburada yada Odev-Arsivleri'idi sanırım... tam net hatırlamıyorum...Bilir bu arkadaş ile aramda ki husumet'i.

Alıntı:
Byqraphix'i bu yaptığı gereksiz ve doğru olduğu kesin olarak ispatlanmamış iftiralarından ötürü sadece KINIYORUM!

Vahap kesinliği ispatlanmadığı halde buna iftira diyerek nasıl oluyorda bukadar emin bir şekilde KINIYORSUN?

Seninle aramızda ki arkadaşlığın bitmesini istemiyorum.Buyüzden fazla uzatmayacağım bu hususu...

ua1905ua yazmış:
learnfriend yazmış:

bygrapixh

Herkese saygılar

Ney? Laughing harbiden komedisin ua! ama neyse bu konuyu uzatmamak için susmak daha iyi...Gerçeği ikimizde çok net biliyoruz.

Evet, byqraphix'in banlanma sebebi budur! yalan yok! ysnsen'in dediği gibi "huzurlarınızda HODRİ MEYDAN!"

ve...ve...ve...

@bilisimhatti : Aramızda ki husumeti / marazlığı bilmeyen yok buyüzden muhattap bile olmuyorum.seninle!

Ve arkadaşlar! şu dipnotları eklemeden geçemeyeceğim.

@Benimsitem1993,Tumhepsiburada,Odev-Arsivleri : Genelleme Yaptığım için sizlerden özür diliyorum.Diğerlerine idi laflarım...

(hernekadar odev-arsivleri bile bi anda bana taş kesilmiş olsada!takkeyi önüme almalıydım.)

Ve arkadaşlar...Bu konuya yazmamın sebebini kesinlikle "sataşma"olarak algılamayın...Hakkımda bi konu açılmış ve hernekadar söz hakkı tanınmamış olsada bişekilde söz hakkı almış birşekilde sizlerin karşısındayım.Beni harbiden tanıyan tanıyor! ama iyi dost kötü günde belli olur...Ve görüyorum ki burada yanımda olan tek kişi

@styletype,eurovisionnet,kodlarim-html@ ! tanışmadığımız halde yanımda olması harbiden tanıdığım ve tanıştığım kişileri utandırsın!

Madem hodri meydan arkadaşlar! harbiden hodri meydan!

Sorularımı sordum...Cevap verilirmi bilmiyorum...Ama verilmesi temennimdir...Görüşülen konuşulan konuşulsun ama üslubuna uygun olsun herşey! sık giremiyorum internete birileri bana konuşulanları iletirse sevinirim...

Tekrar SÖZ HAKKI Tanımayanlara teşekkür ederim...

Konu dışında ki mod.arkadaşlarımdan Defalarca Özür diliyorum...

Haa unutmadan...İntern denilen illet yerde ki üye/yönetim sınıflandırmasınında bu uygulamaya katılanların cevap vermelerini istiyorum.

İyi Eğlenceler
@ByQraphix
Mesaj07.03.2010, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
@bu konuyu açmanız benim açımdan gerçekten iyi oldu onu iyi biri sanıyodum forumda moderatörlere karşı yazdığı herşeye katılıyordum fakat gerçekleri görünce fikrim değişti onun nasıl biri olduğunu herkez öğrenmiştir artık sonuna kadar ysnsen arkandayım!

Durduk yere bana messenger'da küfürler hakaretler iletebilen birisi nasıl oluyorda bukadar zaman benim yanımda olabiliyor bi anda?

@benimsitem1993,Tumhepsiburada yada Odev-Arsivleri'idi sanırım... tam net hatırlamıyorum...Bilir bu arkadaş ile aramda ki husumet'i.

-----------------------------------------------

Arkadaşım seninle messengerdaki ilk samimi konuşmalarımızı ve o konuşmayı bozduğun lafları hatırla... Şuan sohbet günlüklerinde olmadığını biliyorum.Şunu da katmak istiyorum ki bu kadar laf yazman senin kişiliğini bozmayacak emin ol !
Mesaj07.03.2010, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu benimle alakalı olmayabilir ama dışarıdan bakılınca aşağıda yazdıklarım gibi gözüküyor..

Öncelikle ateizm bir din değil bir inançtır..Her inanç din değildir..Darvin teoreminin ve ateizmin ne olduğunu hepimiz biliyoruzdur ??

Ayrıca dikkat ettiğim ve dikkat edilen nokta şu ; türkçe'yi katletmeyelim diyorsun senin üye adın türkçe değil,türkçe karakter yok..Türkçeyi katletmemek için bence önce üye isminden başlamalısın Smile

Alıntı:
Ayyıldızlı Vip Team bilindiği üzere başarılı siteleri bir araya getirerek çeşitli (örgüt,adult vs..) sitelerini tespit edip silmektedir.Sizi Yaklaşık 1 aydır , izlemekte ve başarılarınızı tespit etmekteyiz.Sizinde AY-VT Adlı timimizde yer almanızı istiyoruz.İsteğimizi Geri Çevirmezseniz Seviniriz.Bu yolda Bedava-Sitem.Com adresininde büyük ilgisine görmekte ve TR.GG nin en iyi siteleri ile bir bütün olma yolunda büyük adımlar atmaya çalışmaktayız umuyoruzki aramıza katılır ve timimizde büyük ilgi toplarsınız.

Bu bana geçmiş zamanda gönderdiğiniz mesaj; burada siteleri sanki siz siliyormuşsunuz gibi bir ifade var burda yasin abinin dediği gibi kendinizi bedava-sitem üst yetkilisi gibi göstermiyormusunuz acaba...Arakadaşlar yorum sizin..

Ayrıca bilgi sızdırılmasının kanıtları buraya konulursa ak koyun kara koyun daha net belli olacaktır..

Ve..başkalarına hakaret etmeyin diyorsunuz ama en büyük hakareti siz "babasını bile satabilecek şahsiyet! " diye söyleyerek siz yapıyorsunuz..Ne iştir anlamadım ?

Alıntı:
@styletype,eurovisionnet,kodlarim-html@ ! tanışmadığımız halde yanımda olması harbiden tanıdığım ve tanıştığım kişileri utandırsın!

Siz heralde bir yanımda olanlar ve olmayanlar adı altında bir kampanya başlattınız ?..Böyle bir şey mi var, ya da biz bilmiyoruz heralde..Bir kutuplaşma ortamı oıluşturmak isteniyor galiba ??

Ayrıca ben intern dönemini gördüğüm dönemde mod/üye ayırımı yoktu..Sadece isyan çıkaran forumun düzenini bozan kişiler hakkına gereken yapılıyordu..Şimdi de öyle..
Mesaj07.03.2010, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak arkadaşım insanların görüşlerinden sana diyorsun ysnsene, ve fetullahcı diyorsun. Sen bu durumda ne yapmış oluyorsun? Msn denilen ortamda bana anlattıkların ve bir kişi daha var ona anlatıyorsun o da bana anlatıyor. Yada başkalarına anlatıyorsun onlar bana anlatıyor. Çok yalanıcısın sen çookk. Benim herşeyden haberim var sen rahat ol ! Wink Cunobag beni kara listeye sokmuş. Laughing Mr. Green Şu biligliyizneti açtırabilseydim cunobag ile olan mesajlarımı gösterirdim. Cunobag beni çok seven birisiydi böyle bir şey yapmaz. Ayrıcaaa ben bu forumda senin gibi forumu karıştıracak vb... hiç bir şey yapmadım, yapmam'da... Babamı satmam malesef, mesleğim senin gibi pazarlamacı (anlayan, anlar) değil. Bugüne kadar bu forumda hep sustum, alttan aldım. Artık sabır taşı çatladı. Bundan sonra taviz yok !! byqraphix sana son sözüm: Seni yüce rabbime havale ediyorum..
Mesaj08.03.2010, 00:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanimdaolmasigerekenlerdegiller yazmış:

@ua1905ua

Alıntı:
yönetimi aldatarak, iki yüzlülük yaparak foruma moderatör secilen bir arkadas var

Ua? sen bilmiyormuydun benim sitelerimi?

Sen nasıl bi adammışsın ? DOST Kavramı demişsin ya aşağıda (yeri gelince belirteceğim) Dost da DÜŞMAN'da belli oluyor şuanda.

Alıntı:
Kafasina göre imzalari degistiren imzalara kendi linkini ekliyen bir arkadastan bahsediyorum.

Ben butür bişey'i hatırlamıyorum? İspat'lamanı istiyorum.

Alıntı:

Buda yetmezmis gibi bir iki arkadas alip yanina kendini temize cikartma projeleri üreten fakat en son olarak oyunu ortaya ciktigi icin yetkisi alinmistir.

YUH Artık! harbiden yuh! YETKİM ALINMADI ! BEN KENDİM BIRAKTIM! HAKAN BEY İLE GÖRÜŞEBİLİRSİNİZ!

o bi iki arkadaş'ı da açıklaman dileği ile...

Alıntı:
bilgi zizdiran ve sonra yapmadim diyerek sucu baskalarina yüklemeye calisan bir düsünce icerisinde olarak iftiralar atmaya baslamasi.

Şu sızdırılan bilgileri... ve sızdırıldığı iddia edilen kişiler'in açıklanması temennimdir.

Alıntı:
sonra yasinin dedigi gibi yüzlemsme yapilarak neyin ne oldugu konusunda gerceklerin ortaya cikmasini kaldiramadi sanirim bir arkadas.

YSNSEN ile aramızda geçen konuşmalar? bunları bilmeden nasıl oluyorda bu kadar rahat konuşabiliyor senin itham'ın ile Nasıl bukadar iftiracı olabiliyorsun?

Herneyse ! arkadaşım ysnsen'in yüzyüze görüşme teklifi yoktu! evet bi teklif vardı ama bu teklif "bi gel yüzyüze görüşelim"gibisinden bişey değildi.YSNSEN Yalansa yalan de!

Alıntı:
Bu nedenle Yasinin üstüne oyunlar kurma hedefinde bulunuyor bu arkadas.
Neden diyeceksiniz bir öfkesi var o arkadasin ondan dolayi olabilirmi acaba..

Arkadaş! o öfkeyi dile getir de bileyim.

Alıntı:
iyi günde kötü günde hep bedava-sitemde olacagim diyen arkadas, bakti olmuyor bedava-sitem ile dalga gecmeye baslamasi nekadar dogru görülebilirki,

Evet arkadaş! seninde zamanında nasıl forumda isyan çıkarttığını bilenler biliyor...

Alıntı:
o benim arkadasim diyen onun arkasindayim diyen bir kisi gercek yuzu ortaya ciktiktan sonra önceden dost arkadas dedigi kisiler´e iftira atarak birine gidip bunu o yapti diyerek sucu atigi kisiye gidip yok anladim onu bu xx adli kisi yapti demesi zaten hatanin en büÿügü bunu yaparken dost dedikleri kisileri hic düsünmedimi.

Arkadaşım! ben DOST dediğim adamları satmam! okadar şerefsiz değilim!

DOST Deyip te iftira attığım arkadaşlar! çıkın ortaya 3-5 kişi ! kaç kişiyseniz merak ettim... Faili Meçhul Kimlik bilgilerinizi...

Alıntı:
ne yaziki o bahsetiyimiz arkadasin ona yakin oldugunu sanan arkadaslarini ne gibi bir oyunun icine sürükledigini ne yaziki göremedi..

Şu oyun diye itham ettiğin kavram var ya... O kavram'ı ikimizde iyi biliyoruz ua!

Moderatör olduktan sonra insan bu kadar değişiyor sanırım?

Ben bukadar iki yüzlü birisi olduysam iyi ki de BIRAKMIŞIM!

Alıntı:
Daha neler var neler aciklamiyorum bende kalsin ..

Şu "neler var neler"i açıklada bileyim @ua! içinde kalıp dert olacağına dışa çıkıp mert olsun!

Alıntı:
ne demişler
Işine gelince biz dostuz diyen işine gelmiyince bahaneler üreten, sen ne akili dostsun öyle kendin´den baskasinda akil yok bilen

hakaret yasak , hakaret yasak diyorsunuz ama nedense büssürü hakaret dile getirilmiş ALEYHİME!

Eyvallah...Demokrasi anlayışınız gerçekten çok aydınlatıcı...

İyi Eğlenceler
@ByQraphix

şimdi gelelim kuru fazülyenin faydalarina Wink

Arrow 1 Sizin hangi sitelerin sahibi oldugunu bilmiyordum fakat ögrendim.
Nasil diyeceksiniz.
Birgün forum´a baktim bygrapixh diye bir üye görüyorum..
Forumda bir ara önceden acilmiş fakat kilitlenmiş bir başlik vardi sanirim.
Baktim bygrapixh ayni başligi fakat farkli icerigi bulunduran bir başlik acmiş..
Forumda tarih ozaman eylül aylari´di dogru hatirliyorsam (2009)
Ve bygrapixh adli kullaniciÿa bu konun önceden acildigini söylemiştim..
Bunu söylememi kişisel bir sorun olarak algiladi sanirim.
Günler gecerken birgün bana msn´de konuşabilirmiyiz dedi.
Tamam dedim, birgün farkli bir msn adresin´den, bana neden Bygrapixh´e karşi mi oldugumu veya bir sorunumun var olup olmadigini sormuştu (bir arkadaş o günleri iyi hatirlasin) Wink .
Bende hayir diyerek o kişiyi tanimadigimi söyledim.
O ara bana söyledigi birşey vardi.
Neden ozaman forumda onun actigi bir iki başlikta neden ona karşi yani başligin kilitlenmesi talebinde bulundugum misali ifadelerde bulundu.
Bende kimseyle kişisel bir sorunumun olmadigini beyan etim, ve o başligin önceden acildigini bu nedenle başlikta başligin kilitlenmesi gerektigini yazdim dedim.
Bygrapixh o ara bana ne demeli.
Bana sonra aynen bu ifadeyi kullandi.
Ben vatanitoprak dedi..
Fakat bu konuşma öncesinden bir kac gün önce bana şöyle bir cümle yazdimi acaba diyerek sormak isterim..?

Alıntı:
Link Yolluyosun..Yolladığın Link Tarihe gömülmüş "daha önce bu başlık açıldı"diyosun..Ben o tarihten (03.09.09)&(06.09.09)tarihine kadar yoktum zaten forumda..? Yeniyim buralarda..?

Bunu bana yazip yazmadigini sorabilirmiyim kendisine acaba..!

gördügünüz gibi ne demiş kendisi, >>> Yeniyim buralarda
bu şu sorunuzun cevabi olabilirmi..? >>> sen bilmiyormuydun benim sitelerimi?

Ben sizin gercek kimliginizi ögrendigim gün eylül aylarinin sonlarina dogruydu.
bana neden tavir aliyorsun demişti, bende önceden dedigim gibi kimseyle kişisel sorunum yok dedikten sonra kendisi bana vatanitoprak oldugunu söylemişti. Ben ona neden böyle yaptigini sordum agiz arar gibi vs.
Bana kimsenin bilmemesi gerektigini söyledi bir kac kişi biliyor benim vatanitoprak oldugumu demişti kendisi.
Ben neden bilmemesi gerekiyor degince vatanitoprak adli sitem silindi dedi.
Sebebini söylemedi. >> Burda birşeyin altini cizmek istiyorum.
Benim vatanitoprak adli siteyle hic bir baglantim olmadi o beni forumda´n taniyordu bende onu ayni şekilde, muhabbetimiz yoktu olmadi.
Benim bygrapixh ile samimi diye bilecegim günler, alta verdigim linkte gördügünüz GÜNLERDI.
Yani bygrapixh adli site sahibiyle kendisiyle taniştim.
Neyse konuya dönelim
Aradan bir süre gecti forumda bygrapixh hep olumlu işler yapiyordu veya öyle düşünüyordum. Cünki kendisini öyle yansitiyordu.
Bunlarin yaşandigi günler, hatirlarsaniz bir ara ben serbest bölgede şöyle bir başlik acmiştim. (bu olaylarin oldugu sürec icerisinde)

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=127223&postdays=0&postorder=asc&highlight=nedir+++vurdum+duymazlik&start=0

Beim actigim başliklara birden duyarli oldu ve yardimci olmaya calişti hep destek cikmalar vesayre. >> Bana hep olumlu konuşurdu bedava-sitem hakkinda,Gecen günler icerisinde bir baktim bygrapixh moderatör olmuş.
Bana Hakan bey´den birgün moderatör teklifi sundu (Bundan dolayi tesekkürler bedava-sitem size verdigim sözü unutmam)
Bende severek kabul etim..
Teklif sunulmadan 4-5 gün öncesinde bygrpaixh bana aktif ol mod olacan derdi bende inanmam derdim kendisine sorun.
sonra malum Intern´den bilgi zizdirma vesayre. (bilgi sizdirma konularina hic girmiyorum.)
Birgün Sayin yasin yüzleştirme yapti olaylara aciklik getirildi..
Olaylar oluşurken ben Sayin yasin´in yaninda bygrapixh´e vatanitoprak demiştim. Sayin yasin bana hmm vatanitoprakmi..? dedi bygrapixh hayir söyleme vatanitoprak yok gibi ifadelerde bulundu.
Bende Sayin Yasine bygrapixh vatanitoprak dedim, sonra zaten ipler koptu..
Vatanitoprak adi altinda ne oldu ne biti olayi benimle ilgili olan birşey degildi.
Benim endişeye kapilacagim bir olayim yok. Wink

Arrow 2 Bana birgün imzalara beni de ekliyecekmisin diye sormuştu.
Bende kendisine imzam´da bulunan kişiler benim icin degerli olan kişilerdir dedim bu sohbet bygrapixhin ilk dönemlerde mod oldugu sürec icerisinde oluştu, aradan haftalar gecti birgün imzam´da bygrapixh´in linkini görmezmiyim buna ne demeli..

Arrow 3 şöyle bir ifade´de bulun´muştunuz hatirlarsaniz..
Alıntı:

Bilgi sizdirdiginiz kişilerde suc yok bilgiyi veren siz´diniz.
Moderatör olan siz´diniz hatayi başlatan bu durumda kim..?
bilgi verilen üyelermi yoksa Bilgiyi veren moderatörmü.?
Bu nedenle ben o bahsedilen iki kişi´de direk benim bahsediyim olayda bir kabahat göremiyorum.¨

Arrow 4 aranizda gecen bu din konusu hakkinda düşüncem..!
Alıntı:

Bu konuya da bir aciklik getirmek istiyorum.
Bygrapixh burda yaptigin yine yanliş yasine karşi yani..
o konu hakkinda diyebilecegim tek birşey var.
Din irk inanc meselesi bahane, firsat bulmuşken konulari farkli yerlere cekme olayi şahane öylemi yani hmm..

Arrow 5 Daha neler var neler konusuna gelince..
Bukadari yetmezmi..
Bygrapixh seninle tartişmak istemem Herkese saygim sonsuzdur fakat benim verdigim saygi´ya göre de bana karşi ayni sayginin oluşmasini tercih ederim..
Kisaca daha fazla kurcalama senin acindan düşünüyorum böyle olmasini kimse istemezdi bygrapixh belki sen bile böyle olmasini istemezdin fakat hatanin neresinden dönersen kardır olarak düşün bu nedenle sana bunu dile getiriyorum ön yargiya kapilma..

Arrow 6 hakaret olarak algiladigin´iz bir şiir Wink
şiirler sizin gözünüzde hakaret olarak görülmesin hakaret etmek, kücük görme muamele´leri >ua1905ua<´da yoktur. Gercekleri konuşacaksak dobra dobra konuşurum efendim..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj08.03.2010, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Sol Sağ tartışması değil arkadaşım burda ki konuşma! seni de bilen biliyor...Hiç açtırma konuları.

Neyimizi biliyorlarmış ? Ben konuları buraya bir açarsam seni rezil rüsva ederim zaten rezil olmuşun olacağın kadar bir tekmede ben vurmıyim Allahdan Mod Degilsin. Şuanda bunuda engellediğim için kendimle iftihar ediyorum Bs nin Kötü Moda ihtiyacı yok Senin gibilere Hemde Neyse Benim hakkımda en ufak söz bile yazma ! Yoksa Bir konular acarım buraya Görürsün Smile
Mesaj08.03.2010, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bugüne kadar kaç tane moderatörü oldu bedava-sitem'in. Cunobag, selin, kanzuk, mjistanbul, naazimca, abron, marasultraslan, turkmayasi ve aklıma gelmeyen niceleri... Bu forum'da moderatör olan ve sonra moderatörlüğü alınınca hainlik yapıp, yalanlar atan tek kişi sensin qraphix... Bir ilke geçtin seni kutluyorum... Birde biz aileyiz diye bahsederdin.. Laughing Peki canım sen bu aileye neden ihanet ediyorsun. Neyse deveye hendek atlatmak senin düzelmeni beklemekten daha kolay..
Mesaj08.03.2010, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Merhaba Arkadaşlar

ysnsen yazmış:
İşte bu arkadaşda aynı şekilde yönetimde konuşulan bir meseleyi dışardaki üye arkadaşlarımıza anlatıyordu..
Direk üzerine gitmedim , iki , üç üye ile karşı karşıya getirttim... En sonunda söylediği söz "ben yapmadım" oldu...
MODERATÖRLÜKTEN ALINMA SEBEBİ BUDUR...

Bu bilgileri bana anlatıyordu + bir kaç kişi daha var. İsimlerini ben söylemiyim kendileri söylemek isterse söylesin. Bana içerden değişik bilgiler söylüyordu, diğer arkadaşlara daha da değişik. Bu yönetimin bugüne kadar ki tek hatası bu şahsı moderatör yapması. O da karmaşayla olmuş yoksa olacağı yoktu..
Mesaj08.03.2010, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı şekilde banada anlattı..Ve ciddi derecede öneml bilgilerdi bunlar.
Mesaj08.03.2010, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:

Anlattıklarının hepsi yalan. Bu arkadaş çok yalancı. Düzelmesi dileğiyle..
Mesaj08.03.2010, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
denizmerkezi yazmış:

Wink Wink Wink

Pisikiyatriye ihtiyacı var arkadaşı direk bana yönlendirin

ben onu düzeltirim Smile

ikinci gün süt dökmüş kedi gibi dolaşır forumda ahahaaa
Mesaj08.03.2010, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
informess yazmış:
denizmerkezi yazmış:

Wink Wink Wink

Pisikiyatriye ihtiyacı var arkadaşı direk bana yönlendirin

ben onu düzeltirim Smile

ikinci gün süt dökmüş kedi gibi dolaşır forumda ahahaaa

@gececi40 (mehmet abi) zamanında sende moderatördün. Bilirsin bu forumdan böyle bir insan çıkması ne biliyim çok kötü... :/