Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.03.2010, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu: versiyon 3.5

bir sitede gördüm adresini vermiyorum reklam olur diye versiyon 3.5 e geçtik diyordu o ne anlamadım yardım edebilir misiniz
Mesaj21.03.2010, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: versiyon 3.5

sanilesyabedava yazmış:
bir sitede gördüm adresini vermiyorum reklam olur diye versiyon 3.5 e geçtik diyordu o ne anlamadım yardım edebilir misiniz

Aslında bu version 3.5 ya da v5 tasarımı yok v2 v1 v3 vs vs vs bunlar

css uygulayan arkadaşların kendi tasarımlarına verdikleri terimlerdir mesela bir css tasarımı kullanıyorsunuz v1 ya da 1.5 dediniz daha gelişmişine geçtiniz onada v2 ya da 2.5 3.5 v3 gibi terimleri koyabiliyorsunuz

Tamamen kullanıcıya kalmış
Mesaj21.03.2010, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımlarını değiştirmişlerdir...

Mesaj21.03.2010, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: versiyon 3.5

gececi40 yazmış:
sanilesyabedava yazmış:

Aslında bu version 3.5 ya da v5 tasarımı yok v2 v1 v3 vs vs vs bunlar

css uygulayan arkadaşların kendi tasarımlarına verdikleri terimlerdir mesela bir css tasarımı kullanıyorsunuz v1 ya da 1.5 dediniz daha gelişmişine geçtiniz onada v2 ya da 2.5 3.5 v3 gibi terimleri koyabiliyorsunuz

Tamamen kullanıcıya kalmış

tabii bu olay aslında tam olarak böyle değil örneğin bir tasarım yapılır (trggde) v1 teması derler 1 ay sonra v2 teması derler ama v1 ile alakası bile yoktur.işte burda yanlış anlaşılma var.tasarımın v1 i yapıldıysı v2si o tasarımın altyapısıyla geliştirilmiş olmalıdır.v kavramı budur.ha bi v1, v2 vardır onlar sitenin versiyonudur.mesela adhood v1 inde farklı bakış acısı, farklı sistemler vs. vardı v2de site komple değişti.
v yani version budur. Smile