Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.04.2010, 07:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Virüs bulaştırana 500 TL ödül

Virüs bulaştırana 500 TL ödül
Arf Teknoloji virüslere karşı yüzde yüz güvenli yazılımlar üretti. Virüsle korunan yazılımı bozmayı başarabilen kişlere ise 500 TL ödül vereceğini açıkladı.
Arf'ten konuyla ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi: "Dünyada ilkleri başaran bir teknoloji firması olarak, Antikor UGS programı ile aynı zamanda Antijen adını verdiğimiz uygulamamız; bir programın hiçbir güvenlik yazılımına ihtiyaç duymadan kendi kendisini virüslere karşı korumasını aynı zamanda crack, hack, tracing, debug ve disassambly edilmesini engelleyen yazılımımızın da satışına başlamış bulunuyoruz.

Geliştirmiş olduğumuz yeni nesil güvenlik yazılımları ile artık virüslere karşı yüzde 100 olarak korunabileceğinizin, işgücü ve bilgi kaybının en aza indirileceğinin müjdesini tüm kişi ve kurumlara bildiriyoruz. Arf Teknoloji olarak virüsler ve uygulama güvenliği alanında sürdürdüğümüz çalışmalarımızın ürünlerinden biri olan Antikor UGS programımız ile ister sanal ortamda dolaşan isterseniz de kendi geliştireceğiniz bir virüs ile koruduğumuz program/programları bozan kişilere 500TL ödül veriyoruz. "

(CİHAN)
Haber vaktim .com

Mesaj10.04.2010, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginç.Güzel Bir Paylaşım Sağolasın...
Mesaj10.04.2010, 08:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

resimtc yazmış:
İlginç.Güzel Bir Paylaşım Sağolasın...

Wink
500 TL bence az para...
Bu kadar iddialıysa daha fazla para koyması lazım... Smile
Mesaj10.04.2010, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya çıkar bir virüs halleder ya virüsler durmadan güncelleniyor...

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj10.04.2010, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Ya çıkar bir virüs halleder ya virüsler durmadan güncelleniyor...

adam belki para dağıtmayı seviyo dimi. Smile ortaya böle bir iddaa atıyo niye müşteri çekmek için. bunu duyan müşteri ne der : bak bak adam ödül bile koymuş kesin güvenlidir der. ama 500 TL bence az bi ödül olur Smile
Mesaj16.04.2010, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar çok kolay bir yöntem var onun virüs olduğunu anlaması imkansızdır Very Happy

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj16.04.2010, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizim bilgisyara her dakka virüs bulaşıyo Mr. Green
o bilgisayarı bana versinler günde en az 100bin tl kazanırım her virüse 500tl Ooo ben zengin olurum Mr. Green Mr. Green
Mesaj17.04.2010, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

sagopaking yazmış:
Bizim bilgisyara her dakka virüs bulaşıyo Mr. Green
o bilgisayarı bana versinler günde en az 100bin tl kazanırım her virüse 500tl Ooo ben zengin olurum Mr. Green Mr. Green
Wink
Önceki mesajları göster: