Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.04.2010, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

darpking yazmış:
lifelist yazmış:
darpking yazmış:
Ne Pr'ymiş Yav Herkes Bunu Konuşuyor.Evet Önemlide Senin Site daha yeni site-reklami-yap.tr.gg Bu Adamın Sitesi Senin Siteden Eski.ama Pr 3 İçerik çok güzel,tasarım Güzel...Senin İşte Bir Yanlışlık Var Gibi Ama Allah Hayrını Temsil Eylesin.

Google hakkını veriyor bu kadar basit , bazı arkadaşlar bunu anlıyamıyor çünkü sitelerinde birçok çalıntı veya alıntı içerik var , fakat benim siteme baktığınızda 1 tane bana ait olmayan birşey göremezsiniz.

Bu Kadar Eminsiniz Yani

Evet bunun böyle olduğuna %100 diyemem ama eminim , çünkü benimde ilk pr 4 sitem , bundan önce pr 3 ve pr 2 sitem oldu ama pr 4 ilk defa oluyor ilk gördüğümde bende şaşırdım ben yine pr 3 veya pr 2 bekliyordum ama , bunu görünce Google'nin özgün içeriğe ne kadar önem verdiğini anladım.
Mesaj28.04.2010, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba

siteniz güzel fakat içerik karısık geldi bana
Mesaj28.04.2010, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

söz yok pr değeriniz ortada ve güzel bir site D:
Mesaj28.04.2010, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskidendi-78 yazmış:
merhaba

siteniz güzel fakat içerik karısık geldi bana

Teşekkürler , fakat elimden geldiğince basitleştirmeye çalıştırdım.Neres karışık geldi anlıyamadım.
Mesaj28.04.2010, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

buluttimes yazmış:
söz yok pr değeriniz ortada ve güzel bir site D:

Teşekkürler , inş. dahada güzel olacak.
Mesaj01.05.2010, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar , sitemizde gördüğünüz eksikleri de yazarsanız sevinirim.Sadce tipine bakıp değilde , tasarım , içerik , hız gibi yönlerden de değerlendirmenizi isterim.Ziyaretçilerimizin görüşleri bizim için önemlidir , elimizden geldiğince en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Mesaj04.05.2010, 03:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten güzel ve şaşırtıcı bir durum mart'ın 19 unda site açıp nasıl googleye kayıt ettirip pr değeri alabildin maaşallah şanslısın
Önceki mesajları göster: