Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.04.2010, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu: 2. Site Nasıl Açılır ? YARDIM :(

2. Sitemi açmak istiyorum nasıl yapıcam söylermisiniz ?
Mesaj28.04.2010, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: 2. Site Nasıl Açılır ? YARDIM :(

leydipopularbilgisayfasi yazmış:

Eğer Siten Varsa .. Yoksa Yeniden Kayıt Olucaksın ...

Sitene Giriş yazısına Tıkla >> Orada Sağ Menüde Ayarlar Var ... >> Profesyönel ayarlar (Yeni başlayanlar lütfen degiştirmeyin!) Alanı Var >> Aşşağıda 2 Tane Kutucuk Var >> Oradaki İlk Kutucuğa Sitenin İsimi >> 2nci Kutucuğada Şifresini Yazıcaksın >> Sonrasında Kaydet Diceksin >> Ondan Sonra Sitene Giriş Bölümüne Yeniden Tıklıcaksın >> Sağ Menüde Diğer Site Adresinde Yazıcak >> Oraya Bastığında Diğer Sitene Geçmiş Olucaksın .. Wink
Mesaj28.04.2010, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hata:
Ana kullanıcıya ait şifre yanlış!
diyo
Mesaj28.04.2010, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hata:
Ana kullanıcıya ait şifre yanlış!
diyo

Yanlış O Zaman Şifre =)
Mesaj28.04.2010, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dorusunu yazıyorum herzamankini başkada yazdım olmadı
Mesaj29.04.2010, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: 2. Site Nasıl Açılır ? YARDIM :(

Konuyu biraz açarsan yardımcı olmaya çalışırım.
Mesaj29.04.2010, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya 2. sitemi açmak istiyorum arif ettikleri yapıyorum hata çıkıyor dorusunu yazıyorum olmuyo başka yazıyorum olmuyor bukadar..
Mesaj29.04.2010, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya 2. sitemi açmak istiyorum arif ettikleri yapıyorum hata çıkıyor dorusunu yazıyorum olmuyo başka yazıyorum olmuyor bukadar..

Sanırım benim biraz açıklama yapmam gerekli.

Bak o arkdaş sana başka bir siten varken iki site hesabını birbirine bağlamayı anlatmaya çalışmış.Ben her şeyi sana baştan anlatayım.

Arrow Bedava-Siteme gir ve siteni yarat bölümünden yeni açacağın sitenin bilgilerini doldur. (Dikkat et ilk sitendeki e-posta hesabıyla kayıt olamazsın farklı bir e-posta adresi kullan!)
Arrow Bilgilerini doldurup kayıt olduktan sonra sana aktive mesajı gelecek oradan siteni aktive ederek yeni sitene giriş için Bedava-Sitem Giriş paneline girdikten sonra kullanıcı bilgilerini girip yeni sitene sahip olmuş olursun.

İşte bu noktadan sonra o arkadaşımızın anlattığı bölüm devreye girer! Ana hesabın olarak "leydipopularbilgisayfasi" bu siteyi kullanırsan diğer sitene girdikten sonra (örneğin o da leydi.tr.gg sitesi olsun) ayarlar bölümünden profesyonel ayarlar kısmına gel (en altta) daha sonra buradaki bahsi geçen alana
Ana kullanıcı adın (foruma başka bir isim altında paylasım yapmak istiyorsan önemli) : leydipopularbilgisayfasi
Bu kullanıcının şifresi : leydipopularbilgisayfasi sitesinin şifresi

Bu bilgileri girip onayladıktan sonra sol tarafta iki sitende görünecek ve bir sitenden çıkmadan diğer siteni de düzenleyebileceksin.

Umarım anlatabildim takıldığın bir yer olursa sorabilirsin. Kolay gelsin.
Önceki mesajları göster: