Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.06.2010, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu: üye olma yeri nasıl yapılıyor

Arkadaşlar ben site yaptım oraya üyelik yeri üye olma yeri nasıl yapılıyor lütfen cevap verin

edit: cunobag

En son metin222forum tarafından 10.06.2010 05:49:06 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.06.2010, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj09.06.2010, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Bedava-sitemde üyelik sistemi biraz farklıdır. Biri sitene üye olmak isterse sen önce onaylıyorsn o kişi ondan sonra giriş yapabiliyor.

Bunu yapabilmek için :

www.turk.jotform.com sitesine girerek üye ol ve sonra kendine bi form oluştur.

Oluşturacagın form şöle olsn Örn:

Kullanıcı adı:
Şifre:
E-mail:

Bu şekilde bi form oluştrdktan sonra sitene yerleştir. Sitene gelen ziyaretçiler üye olmak için bu formu doldurduklarında sana mail gelecek.

Sitene giriş yap ordan Extraları degiştir / Saklı sayfalar extrasını degiştir tıkla. Ordan loginleri yönet de.. Maile gelen bilgileri buraya yaz ve ''ADD USER'' tıkla işlem tamamdır.

Bu anlattıgım sistem en iyi yöntemdir. İlk başta biraz karışık gelebilir ama www.turk.jotform.com sitesinden form oluşturmayı ögrendikten sonra herşey çok basit olacaktır.

Kolay gelsin..

Mesaj10.06.2010, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir üyelik sistemi yapsalar Olmucak Sanki.
Mesaj10.06.2010, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

html-cim yazmış:
Güzel bir üyelik sistemi yapsalar Olmucak Sanki.

Çok doğru söylüyorsun kardeş ziyaretçilerimizi sitemizde tutamıyoruz insanlara ne kadar kaliteli içerik sunsakta onlar bizi biz onları unutuyoruz bunun tek nedeni adam gibi bir üyelik sistemi yok !! Neutral
Mesaj12.06.2010, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu: üyelik

ben bazı tr.gg adreslerinde üyeliğin normal .com uzantılı sitelerle aynı olduğunu gördüm... kendin üye ol diyorsun ve onaylama mesajı kendi e-mail adresine geliyor ve ziyaretçi kendini üye yapabiliyor, burda anlatılanlarda ise sadece sitenin sahibi onaylıyor... bu konuda topic açılmalı bence
Mesaj12.06.2010, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: üyelik

jkbsclan yazmış:
ben bazı tr.gg adreslerinde üyeliğin normal .com uzantılı sitelerle aynı olduğunu gördüm... kendin üye ol diyorsun ve onaylama mesajı kendi e-mail adresine geliyor ve ziyaretçi kendini üye yapabiliyor, burda anlatılanlarda ise sadece sitenin sahibi onaylıyor... bu konuda topic açılmalı bence

Galiba Bundan Bahsediyosun,,

http://www.bedavasite.info/
Mesaj12.06.2010, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.sitearaclari.com/

Bu siteden onu yapabilirsin.

Not=Bu siteyi reklam amaçlı koymuyorum.Yardım amacı ile koyuyorum.Lütfen konuyu kilitlemeyin.
Mesaj12.06.2010, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen bedava-sitemin ana sayfa linkini göndermişsin, benim dediğimle ne alakası war?
Mesaj12.06.2010, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

jkbsclan yazmış:
sen bedava-sitemin ana sayfa linkini göndermişsin, benim dediğimle ne alakası war?

İyi bak,, Bu Bedava-sitem'in Ana sayfası mı yoksa duvvar portalı mı.. .?
Mesaj12.06.2010, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
jkbsclan yazmış:

İyi bak,, Bu Bedava-sitem'in Ana sayfası mı yoksa duvvar portalı mı.. .?

Taklit Mi Bu Surprised
Mesaj12.06.2010, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır, Burdan üÜye Olma Ektrasını Profosyonel Olarak Ekleyebiliosun Sitene..
Önceki mesajları göster: