Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.06.2010, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu: internet gel git yapıyor

arkadaşlar ultrasurf isminde yasaklı sitelere girmeye yarayan bir program kullanıyorum. programı 1 ay kullandım internet arada (20 dk falan) gidip geliyor.

diğer kullanan kişilere sordum aynı problem onlardada var.

peki interneti eski haline nasıl çevirebilirim.lütfen yardım edin.

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Confused Confused
Mesaj19.06.2010, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş belkide sorunu ultrasurf yapmıyodur senin spliterindende kaynaklanabilir veya hatlardan çünkü bendede o sorun oluyodu spliterden kaynaklanıyomuş onu devredışı bıraktım direkt bağladım hattı modeme öyle kullanıyorum bir sorun olmuyor sende dene istersen tabii splitter kullanıyorsan,Ultrasurf dns yi değiştirerek senin yasaklı sitelere girmeni sağlıyo belkide ultrasurf kullanırken farklı bir dns ile bağlanıyosun diyede gidebir tam bilemicem.
Mesaj19.06.2010, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bulunduğunuz bölgeden kaynaklanıyor ınternet sorunu.
Mesaj19.06.2010, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

aklıma gelmişken kardeş 444 0 375 i ara ordan sana yardımcı olurlar sorununla ilgli bigi verirler olmadı teknik servis gönderiyorlar hatları kontrol edip sorunu çözuyorlar geçen gun bende de bir sıkıntı vardı hatlarla ilgili geldiler hallettileri yine aklıma gelmişken senin sorun bende yaşadım kablolarda oksitlenme oluyor oda internet kesintisene sebeb olur bizde oldu geçenlerde kabloları yenilediler direkteki sorun ortadan kalktı
Mesaj19.06.2010, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu: as

sağolun deniyeceğim. Wink
Mesaj19.06.2010, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir garip şey daha var:

internete internetexplorer ve google chrome tarayıcıları ile girmiyor. sadece mozillla ile giriyor.

şaşmamak elde değil. Mad Shocked Confused
Mesaj25.07.2010, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

anladıgım kadarıyla yasaklı sitelere girme proğram ı indirmissin_? ve ondan sorun oldugunu düşünüyorsun?
ve internetin kopuyor?
yasaklı sitelere girmek icin dns ayarlarını düzeltmen veya bunun icin siteler var.
Önceki mesajları göster: