Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.06.2010, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Asla Sorumluluk Kabul Etmiyorum Ben Sadece İStedi Diye Verdim Bu arada Reklam Asla kapatılmaz Sadece asağıya kayıyor ve reklam kapanmıs gibi duruyor
Mesaj23.06.2010, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

mekantilki yazmış:
Tasarım Üstüne Gelecek Olan Kod

Kod:
</div>  <table style="width: 845px; height: 0px">     <tbody>         <tr>             <td background="reklam"><center><iframe height="0" src= "http://adserverc.acc-hd.de/adserver/itag/itag.php?bpid=514&param1=Geburtsjahr&param2=Geschlecht" frameborder="0" width="728" scrolling="no"> </iframe></td>             <td> </td>         </tr>     </tbody> </table>

Css Koduna Gelecek Kod

Kod:
#osmantalay{display:none;} //-->       </style> <div id="osmantalay"><style type="text/css">         <!--

Kodlar Birbirine Girmiş ve Yanlış,, Gerekli Kodu Ben Vermiştim Zaten.. Wink
Mesaj23.06.2010, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

alalhm ya:) onun kavgasını mı yapıyosnuz bi de herneyse benim kullanmaya yetecek kdr cesaretim yok kullanacak varsa kullansınSmile)
Mesaj23.06.2010, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

pcfareleri yazmış:
alalhm ya:) onun kavgasını mı yapıyosnuz bi de herneyse benim kullanmaya yetecek kdr cesaretim yok kullanacak varsa kullansınSmile)

Kavga değil,, yanlışlığı düzelttik.. Wink
Mesaj23.06.2010, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Bu reklamı kapatmıyor ki sayfayı aşağıya çekiyor yasak değil!..
Mesaj23.06.2010, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

yha bnce kullanılabilir cünkü reklamıkapatmıyoki Very Happy sayfayı altta cekiyo bunu esintide kullanmıstı Very Happy
Mesaj23.06.2010, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteniz hangi durumlardan silinir

20- Sitelerinizin en üstünde bulunan ve dinamik oldukları için zaman zaman değişimlere uğrayan bedava-sitem reklam satırını görünmez yapmak,üzerini kapamak,yerini değiştirmek.

arkadaşlar konu ile ilgili açıklama forumda var burada satırnı görünmez yapmak diyor biz görünmez yapmıyoruz sadece alta indiriyoruz
Mesaj23.06.2010, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani Very Happy
Mesaj23.06.2010, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

mekantilki,skmedia. verdiğiniz kodlar çalışmıyor kısaca : skmedianın ki çalışır gibi oldu tasarım üzerine ekledim o adamın koyduu yerdeki gibi olduda çalışmadı tıklanmadı yani?
Mesaj23.06.2010, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

pcfareleri yazmış:
mekantilki,skmedia. verdiğiniz kodlar çalışmıyor kısaca : skmedianın ki çalışır gibi oldu tasarım üzerine ekledim o adamın koyduu yerdeki gibi olduda çalışmadı tıklanmadı yani?

Bunu Kullan, Muhtemelen Çalışacaktır.. Kodlarını İnceledimde Css Mantıkta Css Tasarım Kullanmıyosun html tablo tasarımı css içeriğinde kullanıyosun,, dolayısıyla bu durumda çoğu css özelliğinden mahrum kalırsın. Bu Reklamaı katapma özellği de css özelliklerinden biridir.

Kod:
<div style="text-align: center"><a href="#top">Reklamı Kapat</a></div>
Mesaj23.06.2010, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ctrl-u yapıp yorum yapmak kolay:)) olm nereye ekliyeceğimi söylemeden habire kod veriyorsunuz söylesenizee:))?
Mesaj23.06.2010, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

pcfareleri yazmış:
olm nereye ekliyeceğimi söylemeden habire kod veriyorsunuz söylesenizee:))?

USLUBUNUZA DİKKAT EDİNİZ!

Yardım Etmeye Çalışıyoruz Burda Size..
Mesaj23.06.2010, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

etmeye çalışıyorsunda yardımın etkili olmuyor... verdiğin kodu tasarım üstüne süs olsun diye ekledim:@..
Mesaj23.06.2010, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

@pcfareleri,

Her ne olursa olsun üslubunuzu koruyunuz!

Mesaj23.06.2010, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia ve ...tilki arkadaşlarımın verdiği kodlar çalışmıyor skmedianınkini ekliyorum ancak reklamı kapat yazısı gelmesine rağmen reklam kaymıyor.kodlardan gerçekten iyi anlayan bir arkadaş : http://imagerial.tr.gg/#ust
buradaki gibi reklam bannerini kaydıracak kodu artık lütfen bulabilir mi?
Önceki mesajları göster: