Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.06.2010, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aşağıdaki Adımları Uygulayın..

Bu Kodu ''Reklamı Kapat'' Yazısının Görünmesini İstediğinizi Yere Yapıştırın.
Örnek: Tasarım Üstü..

Kod:
<div style="text-align: center;"><a href="#reklamikapat"><span style="color: rgb(0, 0, 0);"><span style="font-size: medium;"><span style="font-family: Verdana;"><strong>Reklamı Kapat</strong></span></span></span></a></div>

Bu Kodu İse Sayfanızın Kaymasını İstediğiniz Yere Yapıştırın..
Örnek: Tasarım Üstü Bölümünün Ortası,, v.b

Kod:
<a name="reklamikapat"></a>
Mesaj23.06.2010, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence hiç denemeyin
kapatmasa bile teşvik edicidir
Mesaj23.06.2010, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia arkadaşım teşekkür ederim bu sefer işe yarıyor.
cunobag arkadaşım reklam hiçbirşekilde hiçbir yere kaldırılmaz,sayfası değiştirilmez.
webmeatsupport.com' a gerekli msj atılmıştır.
reklam sadece ziyaretçinin isteğine yani göz zevkine göre kaydırılmaktadır.(scrollbarı faremiz yardımıyla aşağıya çektiğimizdede aynı şey olmuyor mu? ztn? )

sanırım bedava-sitem.com tarihinde bu konuyu açarak yeni bir değişikliğe imza attım.sadece isteyenler eklesin! skmedia arkadaşım ve ben olanlardan kesinlikle sorumlu değiliz! ilgilenenlere teşekkür ederim..
Mesaj23.06.2010, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

pcfareleri yazmış:
skmedia arkadaşım teşekkür ederim bu sefer işe yarıyor.
cunobag arkadaşım reklam hiçbirşekilde hiçbir yere kaldırılmaz,sayfası değiştirilmez.
webmeatsupport.com' a gerekli msj atılmıştır.
reklam sadece ziyaretçinin isteğine yani göz zevkine göre kaydırılmaktadır.(scrollbarı faremiz yardımıyla aşağıya çektiğimizdede aynı şey olmuyor mu? ztn? )

sanırım bedava-sitem.com tarihinde bu konuyu açarak yeni bir değişikliğe imza attım.sadece isteyenler eklesin! skmedia arkadaşım ve ben olanlardan kesinlikle sorumlu değiliz! ilgilenenlere teşekkür ederim..

Support'un adresi;

support-tr(at)webme.com adresidir.
Yanlış yere mesaj atmışsınız herhalde.

Mesaj23.06.2010, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet:) yanlış yere atmışım bende niye cvp gelmiyo diyorum:)) tekrar msj atarım.her neyse konu baya uzadı . benim işim halledildi reklam hiçbir şekilde kapanmıyor! Kısaca içim rahat. İyi Forumlar...
Önceki mesajları göster: