Forum'da ara:
Ara

Proje Sizce Tutarmı
Tutar,Süper bi fikir
  100%
[ 2 ]
Tutmaz,Biraz değisiklik yap oyle gel
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 2

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2010, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Proje

Yeni Bir Projemiz Var.

Yeni projemi başlatmadan önce size sormak istedim.Önce size projeyi açıklayım.

Açıklama:
Bildiğiniz gibi sitemizin ismi dvdburn ismimize yakışır olarak bir proje başlatıyım dedim bu proje kendi eski filmlerinizi oyunlarınızı programlarınızı ve daha ne satabilirseniz cd ile hepisini internetten online olarak satabileceksiniz projemizin ismi bile var "DvD'ni Paylaş" Size bu işin bir de sistemini anlatıyım eğer aklınıza yatarsa bi oy kullanın ve projemiz hayata geçsin
Sistem:Öncelikle size bir kod verem bu kodu ne yapacam diyenler içinse bir video hazırlamaktayım yani kodu kolaylıkla işleyebileceksiniz orada bir sıkıntınız olmasın hatta online bile size yardım edebilirim.Neyse bir form oluşturacam oradan bana size verdiğim kodu işleyeceksiniz orneğin film tanıtımı için ( bir resim,tanıtımı,fragmanı) gibi 3 ana bölümden oluşacak siz bu bölümleri dolduracaksınız kodda işleme dediğim bu sonra bana bu kodu göndereceksiniz ben bunu size özel açtığım sayfada yayınlayacam ve sizden cd satın almak istenleri davet ederek bu film,oyun,program.. 'ları onlara online olarak tanıtarak satacaksınız.
Nereden Çıktı: Bir çok kişi ilkokul hayatında Cd satma işine bi ara girmiştir (bende dahil ) oyunlarımızı listelerle elimizde gezdiridik falan fakat bu proje sayesinde bilgisayar başından chat ortamında arkadaşlarınıza size özel linkinizi vererek online olarak satış yapabileceksiniz.