Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2010, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitem ekstraları hakkında sorular bölümüde olabilir
Mesaj29.06.2010, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatör sorunu giderileceği için gerek yok bence..
Mesaj29.06.2010, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Moderatör sorunu giderileceği için gerek yok bence..

bizde burada onların yetişemediği zamanlar için demiyormuyuz ??
Mesaj29.06.2010, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Yeni moderatörler gelecekmiş!.. Wink

Geldiğinde böyle bir sorun olacağını düşünmüyorum, çünkü yeni gelenler fazlasıyla ilgilenirler!.. Wink
Mesaj29.06.2010, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

programyapmak yazmış:
Yeni moderatörler gelecekmiş!.. Wink

Geldiğinde böyle bir sorun olacağını düşünmüyorum, çünkü yeni gelenler fazlasıyla ilgilenirler!.. Wink

hayırlsıı bakalım
Mesaj29.06.2010, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

anketle mi seçilecek yoksa modlar felan mı seçcek
Mesaj29.06.2010, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

ansiklopedika yazmış:
o konuda yıllardır soyluyorum hiç kimse kimin sectigini bilmiyor.bi gun bakı yorsun moderator sec ilmiş şeffaf olması şaibelerin ve içteki kurdun susmasını saglayabilir...
Mesaj30.06.2010, 23:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 - Bunun yapılması için sabit başlıkların güncellenmesi lazım.. Çünkü bir soru sorulduğunda eğer sorunum çözüldü düğmesine basınca başlık silinirse aynı soru tekrar sorulduğunda tekrar tekrar tekrar tekrar...

2- Tutmayacağını düşünüyorum çünkü yeni başlayan bir arkadaş sorusunun cevabını alır teşekkür etmeden bile o başlığı unutur..

Düşüncelerim bunlar.. İyi çalışmalar..
Mesaj01.07.2010, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

alternativetheraphy yazmış:
1 - Bunun yapılması için sabit başlıkların güncellenmesi lazım.. Çünkü bir soru sorulduğunda eğer sorunum çözüldü düğmesine basınca başlık silinirse aynı soru tekrar sorulduğunda tekrar tekrar tekrar tekrar...

2- Tutmayacağını düşünüyorum çünkü yeni başlayan bir arkadaş sorusunun cevabını alır teşekkür etmeden bile o başlığı unutur..

Düşüncelerim bunlar.. İyi çalışmalar..

başlık silinmiycek kilitlencek Wink
Mesaj01.07.2010, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hmm..

Yinede tutulmaz diye düşünüyorum ben.. Smile
Mesaj02.07.2010, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkesin görüşü farklıdır elbet..Ben Cüneyt hocaya mesaj gonderıyorum..İnşaallah ilgilenir.. Razz
Mesaj02.07.2010, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;

Konunuza şöyle bir açıklama yapmak ve gözüme çarpan mesajları degerlendirmek ve yanıtlamak istiyorum ..

Öncellikle belirtmiş oldugunuz önerilerin gerçekleşmiyecegini belirtmek isterim nerden biliyosun sen kimsin de böyle bir şey belirtiyorsun diyorsunuz Ben kimim ben abron um tr.gg alt yapısı ve teknik destek ekibinin neredeyse formulu çözmüş biriyim.Benim modluk dönemimde eski başlıklar hakkında bir forum düzenlemişdik ama hiç bir sonuç alamamışdık a yı yapsak b ye zarar oluyor b yı yapsak a ya zarar oluyor.Yani kısa ve öz belirtmek gerekirse bu forum da şuan için böyle özelligin gelmesi yada oluşturulması bedava sitem forumunun sonunu getirir sade ve öz forum her zaman güzel ve kullanışlıdır.Bu forumda a yı bilmeyen a bilende var ...

kaidem yazmış:
ansiklopedika yazmış:
o konuda yıllardır soyluyorum hiç kimse kimin sectigini bilmiyor.bi gun bakı yorsun moderator sec ilmiş şeffaf olması şaibelerin ve içteki kurdun susmasını saglayabilir...

Merhaba;

Kimin seçtigini kimse bilmiyor söz konusu olamaz öncelerden cünet bey seçiyordu şimdi hakan bey seçiyor hakan bey kim forumu nerden görüyor diyorsunuz unutmayınız forum mod larla teknik ekibin paslaşmasıyla yürütülüyor...

ansiklopedika yazmış:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=12299

Bu başlıgı incelerseniz sanırsam forumun modluk kavramını kavramış olursunuz...

Mesaj02.07.2010, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıklaman için teşekkürler arbon kardeşim..Sende haklısın sade forum her zaman güzel olur..Ancak forum kirliliğini bir nebzede olsa azaltmak amaçlı boyle bır onerıde bulunmustum..Demekki olmayacakmıs..Teşekkürler.. Razz
Mesaj03.07.2010, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
Merhaba;

Konunuza şöyle bir açıklama yapmak ve gözüme çarpan mesajları degerlendirmek ve yanıtlamak istiyorum ..

Öncellikle belirtmiş oldugunuz önerilerin gerçekleşmiyecegini belirtmek isterim nerden biliyosun sen kimsin de böyle bir şey belirtiyorsun diyorsunuz Ben kimim ben abron um tr.gg alt yapısı ve teknik destek ekibinin neredeyse formulu çözmüş biriyim.Benim modluk dönemimde eski başlıklar hakkında bir forum düzenlemişdik ama hiç bir sonuç alamamışdık a yı yapsak b ye zarar oluyor b yı yapsak a ya zarar oluyor.Yani kısa ve öz belirtmek gerekirse bu forum da şuan için böyle özelligin gelmesi yada oluşturulması bedava sitem forumunun sonunu getirir sade ve öz forum her zaman güzel ve kullanışlıdır.Bu forumda a yı bilmeyen a bilende var ...

kaidem yazmış:
ansiklopedika yazmış:

Merhaba;

Kimin seçtigini kimse bilmiyor söz konusu olamaz öncelerden cünet bey seçiyordu şimdi hakan bey seçiyor hakan bey kim forumu nerden görüyor diyorsunuz unutmayınız forum mod larla teknik ekibin paslaşmasıyla yürütülüyor...

ansiklopedika yazmış:

Merhaba ,
Moderatörleri Hakan Bey seçiyor demişsiniz... Hakan Bey ' in bana attığı mesaj :

Alıntı:
modaratör secimlerini teknik servis kendisi yapiyor sahsen benim bile haberim olmuyor.

Mesaj03.07.2010, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

alternativetheraphy yazmış:
abron yazmış:
Merhaba;

kaidem yazmış:
ansiklopedika yazmış:

Merhaba;

ansiklopedika yazmış:

Merhaba ,
Moderatörleri Hakan Bey seçiyor demişsiniz... Hakan Bey ' in bana attığı mesaj :

Alıntı:
modaratör secimlerini teknik servis kendisi yapiyor sahsen benim bile haberim olmuyor.

Haklısınızdır Very Happy

Önceki mesajları göster: