Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.08.2010, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Öneriniz yok mu?

fck editör sorununu çözerseniz sevinirim
| Akvaryum | Arama | Astroloji | Coğrafya | Ders Notları | Forum | Deneme | Gazete İstasyon | Günlüg Fal | Hikaye | İcatlar | Karalama Defteri | Mutfak | Replikler | Sağlık | Serbest Kürsü | Şans Oyunları | Şiir | Tarih | Teknoloji |
Mesaj21.08.2010, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum u geliştirsinler üyelik sistemi galeri çok kötü onu da geliştirebilirler onun dışında yok Smile
Mesaj22.08.2010, 01:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

premiuma geçsek artık yurtdısında coktan kullanıma sokuldu ama turkıyede hala ne bır yenılık var nede bir duzenleme not olarakda şunu söylemek istiyorum tr.gg kullanıcıları gunde sadece 1 kere sitelerini tanıta bılsınler gereksiz yere forumu kırletmesınler lütfen bunun içinde bir duzenleme olur İNŞALLAH forum kırlılıgı cok onemli
Mesaj22.08.2010, 01:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Madem böyle bir durum söz konusu benim önerilerim;

Alıntı:
-Editörde halan daha hatalar var. Bu hatalar üzerinden biraz daha uğraşılabilir.

-İntrodaki reklam kalkabilir. Zaten sitede üst tarafta reklam var. İntrodaki reklam kalkana kadar ben yapım aşamasında intromu kullanmayu düşünüyorum. Bunun da yasak olduğuna dair hiçbir uyarı gelmedi.

-Bedava-Sitem'de üst taraftaki reklam kaldırılmasa bile reklamı kapat seçeneği olmalı. Bazı sitelere gerçekten hiç ama hiç yakışmıyor.

-Pop up kesinlikle kaldırılmalı. Abuk subuk reklamlar açılıyor zaten.

-php gibi sistemlere geçiş yapılmamalı. En güzel bu şekilde bence.

-Forum ekstrası ve üyelik sistemi geliştirilebilirse geliştirilmeli. Pek şık gözükmüyorlar ve kullanılışlıkları tartışılır.

-Tasarım kısmındaki belli başlı seçeneklerden kaldırılıp yenileri eklenmeli ya da artırılmalı. Çoğunluk Ice Blue, Red, Butterfly ve CSS kullanıyor. Gerisi nadir kullananlar zaten.

Bu şekilde olursa mutlaka Bedava-Sitem gelişme katedecektir. Ama yeni değişik sistemlere geçiş yapmak biraz saçma olacağını düşünüyorum. Eksik kalanları siz tamamlarsınız. Herhalde çoğunluğu kendimce yazdım.
Mesaj22.08.2010, 02:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Unuttuklarım şimdi aklıma geldi.

Alıntı:
-1 e-posta adresiyle istediğin kadar kayıt seçeneği olsun.
-Silinen sitelerin adlarıyla tekrar ad açma olsun. Çünkü onlar yüzünden bizde ad açarken zorlanıyoruz. Ya tam silinsin ya da siteleri geri verilsin.

Bunlar olsa zaten Bedava-Sitem muhteşem olur ama muhakkak içlerinden birkaçı muhakkak çözüme kavuşturulacaktır.
Mesaj22.08.2010, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önerileriniz için teşekkürler.. Wink
Hakan beye en yakın zamanda iletilecektir!
Mesaj22.08.2010, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Heryerden..Gelince görürsünüz..Sağlam kaynak diyebilirim..
Kolay Gelsin..
Konuya adapte olalım..

iyi guzel ama peki bu sistem nezaman gelcek bunuda ogrendınızmı nezaman kac ay sonra
Mesaj22.08.2010, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahim sen ne kadar yakınsın bütün adminlere yahu Shocked yoksa sen webme ekibinden birimisin, seçilmiş kişimisin? Shocked
Mesaj23.08.2010, 00:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet bende katılıyorum. Benim de açıkçası ilgimi çok çekti. Ne kadar da yakınsınız adminlere.
Mesaj23.08.2010, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Kendi adımıza değilde Bedava-Sitem adına olsa daha iyi olur.. Razz
.com lu yap hem para kazanırsın
Mesaj23.08.2010, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynı zamanda tasarımda bir çok kullanılmayan seçenek olduğu gibi ekstralardada kulanılmayanlar var bence ekstralarda da biraz seçenek artırılmalı
| Akvaryum | Arama | Astroloji | Coğrafya | Ders Notları | Forum | Deneme | Gazete İstasyon | Günlüg Fal | Hikaye | İcatlar | Karalama Defteri | Mutfak | Replikler | Sağlık | Serbest Kürsü | Şans Oyunları | Şiir | Tarih | Teknoloji |
Mesaj23.08.2010, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence tasarımını değiştir bölümdeki tasarımlara yenileri eklenmeli sıkıldık bu tasarımlardan.olmazsa aralarında gereksiz tasarımlar var onlar silinsin.yenileri gelsin
Mesaj23.08.2010, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyorum tasarımların yenilenmesi gerekiyor ayrıca forum gazete galeri ve benzeri tüm ekstaralar güncelleştirilmeli daha da geniş kapsamlı hale getirilmeli ve yenileri eklenmeli
Mesaj23.08.2010, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle Merhabalar ;
Başlığa bakarak içeriği yargılamayın ! (ua1905)
Onlarca mod karşı çıkmazken size ne ?
Bu başlıktaki amaç önerileri Webmeye ulaştırmak..
Soruların cevapsız kalmaması için..
Önce konuşmayı öğrenin sonra yorumunuzu yaparsınız.. !
Wink
Mesaj25.08.2010, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Öneriniz yok mu?

reklamsiz olsun Mr. Green Mr. Green
Önceki mesajları göster: