Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2010, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Magic-net2@

Bir başlığa uyarı atıldığında başka bir kullanıcı tarafın'dan da uyarılması yanlış olduğunu dile getirmiştim bir kaç başlık altında..

Bir uyarı atıldığın'da başlığı linkini moderatör arkadaşlarımıza iletmeniz yeterli..
Ayrıca sizin'de ne demek istediyinizi anlıyorum.
Yanlışı herkes görsün buna göre forum'daki duruşu değişir diyorsunuz Razz.

Şimdiye kadar dedikte ne oldu ; ?
Duruş Yİne Değişmedi.. Bunu denemekten bir zarar çıkmaz diye düşünüyorum.
Mesaj30.06.2010, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet'in dediğine katılıyorum..Ayrıca denemesinden bir zarar cıkmaz..Aksine daha yararlı olacagını dusunuyorum..
Mesaj30.06.2010, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Görüşümün beğenilerek herkes tarafımdan kabul edilmesine sevindim!..

Çok önceden Cüneyt Bey' e sundum bunu ve kendisi de doğrulamıştı!.. Wink

Herkesin uygulaması hoşma gidecektir eminim, hayırlı olsun!.. Smile
Mesaj30.06.2010, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkes görsün diye düşünülebilir ama bu davranışları herkes yapmıyor ki zaten sadece yeni gelenler kuralları bilmediklerinden yapıyolar eskiler bunu yapınca zaten yüzlerine söylüyorduk dimi Very Happy
Mesaj30.06.2010, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Nasıl yani konu kilit diye biz mi yazacağız..
evet ama bunu mod arkadaşlara özel mesaj ile bildireceğiz sonra mod arkadaşımızda o başlığın sahibini özel mesaj ile uyarıp konuyu kitliyecek benim anladığım bu yanlışım varsa düzeltin . böylece forum kirliği bir nebze ferahlamış olacak. @Programyapmak gerek üslublu yazılarınla gerek yardım seferberliğin ile gerekse parlak önerilerinle bu günlerde çok dikkatimi çekiyorsun... Benim için bu ayın altın üyesi sensin Very Happy Razz her ne kadar böğle bir üyelik bulunmasada sistemimizde....
Mesaj30.06.2010, 17:30 (UTC)    

afilliyanlizlik yazmış:
ibrahmgun yazmış:
Nasıl yani konu kilit diye biz mi yazacağız..
evet ama bunu mod arkadaşlara özel mesaj ile bildireceğiz sonra mod arkadaşımızda o başlığın sahibini özel mesaj ile uyarıp konuyu kitliyecek benim anladığım bu yanlışım varsa düzeltin . böylece forum kirliği bir nebze ferahlamış olacak. @Programyapmak gerek üslublu yazılarınla gerek yardım seferberliğin ile gerekse parlak önerilerinle bu günlerde çok dikkatimi çekiyorsun... Benim için bu ayın altın üyesi sensin Very Happy Razz her ne kadar böğle bir üyelik bulunmasada sistemimizde....

Teşekkür ederim, bu düşünceliğinin altınlığı kardeşim benim!.. Wink

Sonuçta 3 yıllık ailedeniz!.. Wink

Teşekkür ediyorum, böyle düşünen herkese, yardım ettiğim çok arkadaş var, onlarda böyle bahsediyorlar!..

Çok teşekkür ediyorum özelden ve buradan bu şekilde teşekkürlerini belirten arkadaşlarıma!.. Wink

Bizler sizler için varız!..

Ben bir sistem daha söyledim ama daha cevap gelmedi, yeni üyelere direkt otomatik bir hesaptan hoşgeldiniz tarzında kuralları tanıtan bir mesaj ama Cüneyt Hocamız gelsin, bizi en iyi o aydınlatır!.. Wink

Tekrar teşekkür ederim arkadaşım!.. Wink
Mesaj30.06.2010, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya Madem Böyle Düşündün BilgiliWebnet;
Kardeşim Seni Gerçekten Severek Takip Ediyor Ve Her Zaman Destekliyorum.Snein Bu Fikrin Üstüne Bende Bir Fikir Edindim;
Aşağıdaki Resmi İnceleyin;

Madem Böyle Bir İşe Girişilecek Kullanıcı Profillerinde Böyle Bir Buton Olsun;
Daha Sonra Biz Kimi Uyardıysak O Kullanıcının Uyarılarının Hepsi Modlara Veya Webmeye Gitsin;
He Birde Burada Kullanılacak Sistem Ö.m Değil Başka Birşey Olacak.Çünkü Bu Deidğim Sİstemde Yazacağımız Uyarı Nedenini Modlarda Görmeli;Yorum Yazarsanız Sevinirim
Saygılarımla
Mesaj30.06.2010, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

maxyweb yazmış:
Ya Madem Böyle Düşündün BilgiliWebnet;
Kardeşim Seni Gerçekten Severek Takip Ediyor Ve Her Zaman Destekliyorum.Snein Bu Fikrin Üstüne Bende Bir Fikir Edindim;
Aşağıdaki Resmi İnceleyin;

Madem Böyle Bir İşe Girişilecek Kullanıcı Profillerinde Böyle Bir Buton Olsun;
Daha Sonra Biz Kimi Uyardıysak O Kullanıcının Uyarılarının Hepsi Modlara Veya Webmeye Gitsin;
He Birde Burada Kullanılacak Sistem Ö.m Değil Başka Birşey Olacak.Çünkü Bu Deidğim Sİstemde Yazacağımız Uyarı Nedenini Modlarda Görmeli;Yorum Yazarsanız Sevinirim
Saygılarımla

Bence oldukca mantıklı..Böyle birşeyde eklenebilir..güzel dusunce.. Wink
Mesaj30.06.2010, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet bence Eğer Bs De Böyle Bir Adım Atılırsa Bu Mutlaka Olmalı;
Arkadaşlar Sizlerden Ve Sayın Yetililerimiz Sizden Cevap Bekliyorum
Mesaj30.06.2010, 17:41 (UTC)    

Arkadaşlar o zaman şöyle bir şey doğar!.. Smile

Mesela sadece bs bağımlılarına bu uyarı verme hakkını verirsiniz!.. Wink

Şu da olmalı sadece bs bağımlıları uyarı verir ve mesajı siz atarsınız!.. Wink

Böyle bir buton olsa herkes birbirine uyarı atar ama ne hakkında olacağını bilemezsiniz!.. Wink

Bunun yerine uyarı verme hakkı sadece bs bağımlılarında forum+özel mesaj dahilinde sadece onlarda olmalı!.. Wink

Sonra arkadaşlar mesajla uyarırlar zaten, gerek yok bence tuşa!.. Wink
Mesaj30.06.2010, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

programyapmak yazmış:

Böyle bir buton olsa herkes birbirine uyarı atar ama ne hakkında olacağını bilemezsiniz!.. Wink

Bunun yerine uyarı verme hakkı sadece bs bağımlılarında forum+özel mesaj dahilinde sadece onlarda olmalı!.. Wink

Size Kesinlikle Katılmıyorum Ne Yani;
Şöyle Düşün:::::::>Forumda Mesela Biri Bir Konu Açtı Ve Mesajda Bs Karşı Kışkırtıcı Sözler Var Ve O An Bs Modları Yok.EEEE Ben Bs Bağımlısı Dğeilim Diye O Mesajı Engelleyemezmiyim.
Böyle Yapılırsa Ayrıcalık Ve İkilik Yaşanır
Mesaj konusu:

Yapmanız gereken sadece şu;
Öm yoluyla kullanıcıyı uyarın başlığın urlsini yanında atıp.. hatta onunla ilgili bir kural bulup yine atabilirsiniz öm yoluyla..

Fakat başlığa konu kilit yazmayın.. Yeni olan kullanıların tepkisi ile karşılaşırsınız..

aynı şekilde online olan bir moderatöre başlığın adresini yollayın biz inceleme yapalım ve kilitleyelim hatta silelim..

Moderatör olmayan birinin konu kilit yazması yeni kullanıcılar tarafından hoş karşılanmaz.. Yani bizim açımızda problem yok ama sizin böyle yapmanızda fayda var ki bunu yaparsanız bizim büyük işimize yarayacak..

Bunun dışında bu kullanıcı uyarılsın gibi bir yetkinin olması için herkesin bir rütbeye sahip olması gerek... Uyarı işini sdece öm yoluyla yapabilirsiniz.. Konuya konu kilit yazmayın bize direk konun urlsini atın biz değerlendirelim..
Wink

En son tumhepsiburada tarafından 30.06.2010 17:48:41 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

programyapmak yazmış:

bs bağımlıları bence hafif kalır yardımsever veya uzman (pek olmasada) verilebilir.
Her 300 mesaj atan bu tür yetkilere sahip olursa yine işler karışır.
Bu arada cunobag rütbeleri yenileyebileceğini söylemişti sanırsam yeni yardımseverler vs.
Mesaj30.06.2010, 17:46 (UTC)    

Böylelikle herkes rütbeli olacak!.. Wink

Rütbeliler hakkında yorum yapmak istemiyorum, Cüneyt hocamız tekrar gelsin, bazı şeylere göre yorum yapılabilir!.. Wink
Mesaj30.06.2010, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

@tumhepsiburada;
Peki Sayın Moderatörüm Bu Öneridğim Profilde Buton İşi Naısl Olur.
Sizcede Güzel Olmazmı
Önceki mesajları göster: