Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2010, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogugundemi yazmış:
antispamteam yazmış:
bunu ilk öneren ben olma ihtimalim yüksek ve selin hanımdan aldığım cevap şuna benziyordu:

burası bir internet sitesi yaratma platformu ve forumda kullanıcılara yardımcı olmak için var.. Sırf puan toplamak için forumu yüzlerce gereksiz konuyla doldurup kirletmenin bir manası yok ve bir site yaratma ortamında en fazla puanı alan değil, kodlamayı en fazla bilen kişi değerlidir..

tabi böyle söylemedi de ben o söylemdeki fikri dışa bu şekilde döktüm Razz

Ama Uygulanır İse Muheteşem Bir Forum Olur Smile

Bencede Razz
Bunun icin diger üyelerde destek vermelidir Wink
Mesaj01.08.2010, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Destege devam Razz

Konu güncel Wink
Mesaj01.08.2010, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
merhaba;

Forum için böyle bir şey söz konusu olabilir.Ama siteler için size şöyle bir şey öneririm ekstra olarak eklenebilir bu özellik kişi kişisel kanatı olarak eklerler

Merhaba;

Söyledigimi yineliyorum ve bu konuda modlar olarak bir şeyler yapabiliriz diyebilirim..

iyi forumlar..

En son abron tarafından 01.08.2010 13:16:55 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.08.2010, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
abron yazmış:
merhaba;

Forum için böyle bir şey söz konusu olabilir.Ama siteler için size şöyle bir şey öneririm ekstra olarak eklenebilir bu özellik kişi kişisel kanatı olarak eklerler

Merhaba;

Söyledigimi yineliyorum ve bu konuda modlar olarak bir şeyler yapabiliriz diyebilirim..

iyi forumlar..

Desteginiz ve yorumunuz icin Tesekkürler Wink
Mesaj01.08.2010, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Destege devam Razz

Konu güncel Wink

Lütfen Sitemi Değerlendirin: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=159957
Mesaj04.08.2010, 07:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Bir Eklenti Olur
Mesaj04.08.2010, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kullanmak isteyenler için nasıl her sayfaya yorumlar ekstrası eklenebiliyorsa aynen o şekilde bi teşekkür et ekstrası da yapılabilir üstelik yorumlardan çok daha kolay olur. Bir isim kısmı olur ya da bu kısımları kullanıcı seçer her neyse sonra tıklar teşekkür et butonuna altında da yazar bu sayfaya/yazıya teşekkür edenler şeklinde.

Bunu da söylemek istiyorum: Artık nerdeyse kendimiz yapıp içeriğini, kodunu yükliycez buraya alın bunu koyun sisteme diye öneriler kısmı var ama kime ne önerisi Exclamation Question

Arrow BS Forumda Evhollow Arrow Evhollow'u Yorumla
Mesaj04.08.2010, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

evhollow yazmış:

Bunu da söylemek istiyorum: Artık nerdeyse kendimiz yapıp içeriğini, kodunu yükliycez buraya alın bunu koyun sisteme diye öneriler kısmı var ama kime ne önerisi Exclamation Question

Burdaki Öneriler İletilmekte.. Bizler Bunları sadece iletiyoruz..Yapmak Onlara Kalıyor..Wink
Mesaj04.08.2010, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
siteler için güzel düşünülmüş bir öneri. Mesela kendi sitemde sağ üst köşede şu kadar kişi bu siteği beğendi ve üstündede beğen butonu beni mutlu ederdi. : ) +rep sistemi için pek umutlu değilim ama bu öneriyi destekliyorum. Sizin intern diye bildiğiniz benim arka bahcem diye adlandırdığım o bölüme bu öneriyi diğer mod arkadaşlara sunabilirim Wink iyi eğlenceler.
Mesaj04.08.2010, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Merhaba,
siteler için güzel düşünülmüş bir öneri. Mesela kendi sitemde sağ üst köşede şu kadar kişi bu siteği beğendi ve üstündede beğen butonu beni mutlu ederdi. : ) +rep sistemi için pek umutlu değilim ama bu öneriyi destekliyorum. Sizin intern diye bildiğiniz benim arka bahcem diye adlandırdığım o bölüme bu öneriyi diğer mod arkadaşlara sunabilirim Wink iyi eğlenceler.

Desteginiz icin Tesekkürler Razz
Burada olumlu olumsuz mesajlarinizi görmek isteriz Razz
Mesaj05.08.2010, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende destekliyorum Wink Rolling Eyes
Mesaj10.08.2010, 06:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
evhollow yazmış:

Burdaki Öneriler İletilmekte.. Bizler Bunları sadece iletiyoruz..Yapmak Onlara Kalıyor..Wink

BS eskisi gibi değil KESİNLİKLE - her konuda... bi sallamamalar bi umursamazlık bi gereksiz tavırlar, konuşmalar bakalım...

Arrow BS Forumda Evhollow Arrow Evhollow'u Yorumla
Mesaj10.08.2010, 07:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Destekliyorum!

Tekrardan Döndüm! Artık Hep Onlineyim : )
Domainimizi Değiştik Sonunda : ) www.cupacup.tr.gg
Mesaj10.08.2010, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ibrahmgun
@evhollow
@cupacup

Destekleriniz icin Tesekkürler Wink
Destege Devam Razz
Önceki mesajları göster: