Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2010, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Seyirmax TV Bilgilendirme!

Arkadaşlar bildiğiniz gibi 20 Haziran'da yayına başlamıştık.Ancak yayın yaptığımız 2 gğn boyunca izlenme oranımız neredeyse 0'dı.Bunun üzerine projemizi bir süreliğine askıya aldık ve düşünme fırsatı bulduk.Temmuz ortalarında tekrar yayına başlama kararı aldık.Ama yine izlenme oranımızın düşük olmasından endişe ediyoruz.Sizlerinde yorumlarınızı bekliyoruz sizce neler yapabiliriz daha fazla izlenebilmek için.Veya yayına devam edelim mi yoksa durduralım mı?İyi kötü her türlü yorumlarınızı bekliyoruz.Yayınımız sizin yorumlarınıza göre şekillenecek.Modlardan bir ricam var bu sefer konuyu kapatmayalım lütfen.Evet arkadaşlar yorumları bekliyoruz.
Mesaj01.07.2010, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sistem hakkında yorum yapmak istiyorum. Güzel bir sistem kurmuşsunuz benim hoşuma gitti ve takip edeceğim. Başarılar dilerim.
Mesaj01.07.2010, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ikiyildizkristal yazmış:
Sistem hakkında yorum yapmak istiyorum. Güzel bir sistem kurmuşsunuz benim hoşuma gitti ve takip edeceğim. Başarılar dilerim.
yorumunuz için teşekkürler
Mesaj02.07.2010, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada arkadaşlar tasarımımız geçici ve değşecek yorumları bekliyoruz sizce daha fazla izlenmek için neler yapmaylıyız?
Önceki mesajları göster: