Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.07.2010, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak Kardeşim 3 Senedir Bs deyim Tamammı VE 3senedirde konu tamamsa kilit Tereciye Tere Satma
Mesaj08.07.2010, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrgrafika yazmış:
Bak Kardeşim 3 Senedir Bs deyim Tamammı VE 3senedirde konu tamamsa kilit Tereciye Tere Satma

Kimin Tereci,, Kimin Tere Satan Olduğunu Çok İyi Biliyoruz B.S'de,, Wink Rahat Olun Siz !!
Mesaj08.07.2010, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Çok Rahatım , Rahatsız Olan Siz Ve Sizin Gibiler
Mesaj08.07.2010, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

@eskidendi-78 Kardeş Olmadı bakın Girin mozilladan sadece mozillada ole dier tarayıcılarda iyi
Mesaj08.07.2010, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorun yönlendirmede! bi ara benim yeni yaptığım bi tasarımdada olmuştu iletişim ve eğlence ayzılarını böyle kutu içine alıyordu tasarım yeniydi yeni kodlanmıştı ve böyle olunca bozulmuştu. ben burda konumu açmıştım 3-4 kişi mesaj attı ama kmse sorunu çözemedi.sorunun nerde olduğunu açıklıyorum hani href fln var ya url yönlendirme yani sorun orda ordaki üst menü isimlerini ve linkleri sil boş halini yeniden yapıştır düzelsin!

örnek :

Kod:
<li><a href="url(link) adresi">Konu Başlığı</a></li>
Mesaj08.07.2010, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar ,
cevabın bir önceki mesajda verilmiş olmasına rağman bir ek te bulunmak istiyorum.

Aşşağıdaki kodu , sadece link verdiğin yerlere değil , tasarımın üstüne bölümüne
eklersen bu kod bütün site alanlarında geçerli ( aktiff ) olacaktır. Wink

Kod:
<style>
<!--
A{text-decoration:none}
-->
</style>

Mesaj08.07.2010, 22:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodla fln ilgisi ve alakası bulunmamaktadır.
yapılan küçük bir silme hatasından kaynaklıdır.
köprü eklenmeye çalışılan bir url'yi niye kod vererek düzeltmeye çalıştığınızı anlamadım.aynı kodları benim konumdada vermiştiniz hiçbir işe yaramamıştı. ayrıca mrgrafika arkadaşım lütfen tartışma yapma.skmedia arkadaşım yardım etmeye çalışmış sen karşılık vererek polemik yaratmaya çalışıyorsun.böyle şeyler yapmaya hiç gerek yok...
Önceki mesajları göster: