Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.07.2010, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Biraz Eğlenelim : Gitmiyorum Forumdan =)

Gitmiyorum Razz

Toplamıyorum valizimi; burası benim evim çünkü Bu listede çevrimiçi üyelerin arasına karıştığımdan beri evim, titrek bir elle ilk yorumum için yirmi-otuz kere önizleme düğmesine bastığımdan beri evim, şimdi kardeşim dediğim üyenin birinden ilk mailimi aldığımdan beri evim

Gitmiyorum Razz

Peki gidecek yerim yok diye mi bu kalışım, tabii ki hayır Hem gitmiyorum, hem gitmesin sevdiklerim Ucunu mağmaya batırsın kaleminin, yazsın, talan etsin ortalığı Varsın yorum almasın, bunu da dert etmesin güzel yazan Bana beni anlatsın, sıfır beş uçlarla delsin kireçlenmiş rezistansımı

Gitmiyorum Razz

Çünkü okumayı seviyorum Olsam da sinir, dalmak istesem de tartışmanın orta yerine bir Karamurat deliliğiyle ve bilerek suskun kalsam da çoğu zaman, sus , yuh diyerek yorulsam da gitmiyorum
Amacı cevap vermek değil "oturtmak" olanlar, ismini duyurmak için çırpınanlar, parmaklarını pençeleştirip klavyeyi tırmıklayanlar, gereksiz alınanlar, azarlayanlar, çok bilmişler, hiçbir şey bilmeyenler Hayır, bir Pollyanna yutmadım, okumayı seviyorum sadece, hepsini okumayı seviyorum
Sussa da bir kenarda, küsse de üstüme alınmıyorum hiç, dönüşü için dua ediyorum sevdiklerimin

Gitmiyorum Razz

Çünkü bu site güzel
Çünkü tanıştığımda yeni biriyle, ortak yanımızın bu site olduğunu öğrendiğimizde onun yüzündeki sevinç ve şaşkınlığı görmek güzel; " sen o musun" diye sormak, "ben oyum" demek güzel
Beni sevmeyen birine kendimi tanıtıp daha evvel sevmediğine pişman ettirmek güzel
Çayı sevenle çay, sevmeyenle kahve içmek güzel

Gitmiyorum Razz

Tadını çıkarıyorum kalabalığın Bir yılda değişen hayatımı seviyorum Tartıştığım için zırıl zırıl ağlamayı, sonra birilerinin beni savunmasını seviyorum Anlattığımı anlayan insanları seviyorum ve anlamayanları
Çünkü güzel burası, evimde olmak güzel

Gitmiyorum Razz

Seviyorum Büyük Patronları, tema değişikliklerini, havalı şairlerini, pasif okuyucularını, polemik güllerini, gidenleri, dönecek olanları, dönmeyenleri de

Bu siteyi seviyorum kardeşim İşte O Kadar .. Wink
Mesaj29.07.2010, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj29.07.2010, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Olmuş Teşekkürler...
Mesaj29.07.2010, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler yazı bana ait değil.. Razz :c Wink
Mesaj29.07.2010, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel yazı.. Razz
Mesaj29.07.2010, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

simerweb yazmış:
Güzel yazı.. Razz

Wink Teşekkürler.
Mesaj29.07.2010, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

wooow Smile
Mesaj29.07.2010, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
wooow Smile

Teşekkürler..
Türkçe olsaydı daha iyi olurdu... Razz Laughing
Mesaj29.07.2010, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler. Güzelmiş. Wink
Mesaj29.07.2010, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
Teşekkürler. Güzelmiş. Wink

Ben Teşekkür Ederim..
Mesaj29.07.2010, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper olmuş dostum

tüm bs bağımlılarını temsil edici olmuşşş !!!
Mesaj29.07.2010, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
süper olmuş dostum

tüm bs bağımlılarını temsil edici olmuşşş !!!

Yeniden teşekkür ederim Razz
Önceki mesajları göster: