Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2010, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

@programyapmak

Lakamperi hic duymadim bilemiyorum ancak,bunu ayrildigi icin söylemis olabilir.Webme benim gözlemlerime göre elinden geleni yapiyor ve en cok Türkiye'den para kazaniyor.Yani Türkiyeyi kapatirsa Webme biter diyebiliriz.Yani bunun söz konusu oldugunu sanmiyorum.

Ayrica bir insanin bir sirket hakkinda böyle yikici bir sözler söyliyecekse elinde delillerle söylemelidir ne de olsa o webme icin degil, kayitli 2-3 milyon insan adina konusmakta Wink
Mesaj01.08.2010, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

programyapmak yazmış:
Lakamper eski adminlerden bilirsiniz, şimdi farklı bir platformda çalışıyor ona sordum (Alman yönetimindeydi mail adresini verdi -mail atmak için- Wink ) kendisi Türkiye hizmetinin sadece deneme amaçlı olduğunu ve sadece üye toplamak en azından ne kadar gelse kardır tarzında bir seviye oluşturmak için açıldığını söyledi!.. Wink ( Bedava-sitem.com hakkında ki yorumu.!.. Wink )

Asıl temel olarak kurulan page.tl ve diğer Alman ve ABD servislerinde 2 domain bile var, bizim sistemlerimizin faaliyet göstermesi için tekrar bir "Türk" yazılım ekibi kurulup tekrar düzenlenecekmiş bedava-sitem.com platformu!.. Wink

Ve en kötü yanı şu, reklamlar geldiğinde sorduğumda bu uygulamanın Türkiye (tr.gg) uzantılarını gözden çıkarıp tr.gg uzantısını kapatabileceklerini söyledi!..

Embarassed

Unutmayın ki biz şu anda sitemizden para kazansak bile sitemiz ve hatta tüm tr.gg platformu kapansa bile hiçbir hak talep edemiyoruz çünkü girişte bir metni onayladık!.. Wink

Merhaba bellirtiginiz konunun söz konusu dahi olmayacagını belirtmek isterim unutmayınız ki webme nin bir çok ulkede uzantısı vardır.Bu uzantıları bellirttiginiz amaç oluşturmuş olsaydın çokdan kaldırırdı böyle ne var ne de söz konusudur.

Bahsetmiş oldugunuz konuşmları bana görsel olarak gönderirseniz mutlu olurum

İyi forumlar...

Mesaj01.08.2010, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Emeğine sağlık çok güzel bir açıklama olmuş.. Smile
Teşekkürler.

Mesaj01.08.2010, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Aynı konuşmalar gerekli yerlere iletildi!.. Wink

Alman forumunda lakamperi sorabilirsiniz!.. Wink
Mesaj01.08.2010, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

@simerweb

Birsey degil kardesim... Wink

@programyapmak

Bu tür konulari deliliyle beraber yaparsaniz daha iyi olacaktir...
Ne de olsa 3 milyon sitenin hakki var bu isin icinde Wink
Mesaj01.08.2010, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Ama şunuda unutmayalım, hak talep edemiyoruz hiçbir şekilde!.. Wink

Yani tamam güzel bedava sadece reklam var ama, para kazansanız bile hak talep edemiyorsunuz!.. Wink
Mesaj01.08.2010, 14:37 (UTC)    

programyapmak yazmış:
Lakamper eski adminlerden bilirsiniz, şimdi farklı bir platformda çalışıyor ona sordum (Alman yönetimindeydi mail adresini verdi -mail atmak için- Wink ) kendisi Türkiye hizmetinin sadece deneme amaçlı olduğunu ve sadece üye toplamak en azından ne kadar gelse kardır tarzında bir seviye oluşturmak için açıldığını söyledi!.. Wink ( Bedava-sitem.com hakkında ki yorumu.!.. Wink )

Böyle bir şey olsa bugüne kadar ortaya çıkardı. Yanlış bir HABER DİYELİM... Bedava-sitem türkiye deneme amaçlı açılmıştır zamanın'da. Ama daha sonra bu kadar güzel bir platform haline gelince deneme diye bir şey kalmamıştır...
Mesaj01.08.2010, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaslar bu konuya fazla takmamanizi öneriyorum.

Diyecegim su ki;

Webme böyle sey yaparsa, Maddi Kazanc yönünden BITER!
Wink
Mesaj01.08.2010, 14:40 (UTC)    

informess yazmış:
programyapmak yazmış:

Böyle bir şey olsa bugüne kadar ortaya çıkardı. Yanlış bir HABER DİYELİM... Bedava-sitem türkiye deneme amaçlı açılmıştır zamanın'da. Ama daha sonra bu kadar güzel bir platform haline gelince deneme diye bir şey kalmamıştır...

Yöneticinin sözleri bunlar!.. Wink

Kendi uydurmalarım değil!.. Wink

Hayırlısı ben ücretli bir site kullanıyorum ama forumu bırakmayı düşünmüyorum!.. Wink

10.000 klik yeterince moralimi bozdu 3.000 lerde iken ne hallere geldim, sınırsız hostlar anca işimizi görüyor ama forumu bırakamam artık!.. Smile
Mesaj01.08.2010, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:

Diyecegim su ki;

Wink

2. sayfayı görmediğim için yorum yaptım yoksa yapmazdım. Bu arada açıklamanız gayet açıklayıcı ve güzel olmuş.. Wink
Mesaj01.08.2010, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
anadolulular yazmış:

Diyecegim su ki;

Wink

2. sayfayı görmediğim için yorum yaptım yoksa yapmazdım. Bu arada açıklamanız gayet açıklayıcı ve güzel olmuş.. Wink

Sizi tekrar aramizda görmek güzel.

Yorumunuz icinde ayrica Tesekkür ederim Razz
Mesaj01.08.2010, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
informess yazmış:
anadolulular yazmış:

Diyecegim su ki;

Wink

Sizi tekrar aramizda görmek güzel.

Yorumunuz icinde ayrica Tesekkür ederim Razz

Teşekkürler. Konu dışına çıktık iyice. Ö.mden konuşmak daha iyi olur. Smile
Mesaj01.08.2010, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle programyapmak isimli arkadaşımızın mesajına cevap vermek gerekirse anadolulular abimiz zaten gerekli bir açıklama yapmış.
Türkiye'deki bedava-sitem şu an bugün kapatılırsa webme kendi sonunu getirir ve tekrardan bu sistemi kurmak zorunda kalır. (Bu yazıyı kapatılma ihtimalinide düşünerek cevap veriyorum)
Yeni paketler konusuna gelince 1.5 yıldır bu paketler bekleniyor biraz daha beklemekte bizim yararımıza. Ama webme bu konu hakkında kesinlikle net bir cevap verecektir.! Sonuçta en çok üye barındıran Türkiye ve bedava-sitem.com
Mesaj01.08.2010, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen öyle bu firma kapatılırsa Webme kendi sonunu hazırlar çünkü en çok üyesi ve en çok aktif üyesinin olduğu servis olarak büyük mali zararlara yol açar ve firme kötüleyebilir..

Fakat firmanında amacı şu reklamlardan ne kadar çok gelir elde ederse premium paketleri o kadar ucuza sunarak üyelerinin yüzünü güldürmek..

Bunun için reklamları engellemeye gerek yok fakat bende her üye gibi pop-up'ı sevmem bunun için pop-up engelleyiciler tavsiye edebilirsiniz Razz
Mesaj01.08.2010, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

@afilliyanlizlik Dediklerimi dogruladiginiz ve yorumunuz icin Tesekkürler Razz
Önceki mesajları göster: