Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2010, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yapılabilirse Güzel Olur
Mesaj04.08.2010, 00:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bayi deyince sanal ve gerçek olarak ikiye ayırmak gerek..
sanal bayi bir internet sitesi açılır ve tr.gg'ye üye çekilir ancak google'a bedava site yazınca zaten ilk başta çıkmakta bu yüzden bir işe yaramaz..
gerçek bayi de çok uğraşlı ve maddiyat gerektiren bir iş, ayrıca her ile mi kuracaksın Razz

ama bakın bu fikirden yeni bir fikir doğmuş "dergi"..
bs-bağımlıları beraber aranızda bir lider ve bir ad seçip site halinde açıp bs için pdf dergi çıkarabilirler, tabiki bedavaya.. içinde röportajlar, en çok sorulan soruların cevapları, konu anlatımları, köşe yazıları ve benzeri birçok şey olabilir.. hediye olarak da masaüstü resimleri ve ücretsiz yazılımlardan dağıtırsınız.. normal üyeler de arada yazı gönderebilir.. çok da güzel tutar hani.. ama şahsi çıkarlarınızı gözetmeyeceksiniz, birbirinize güveneceksiniz bunlar olduktan sonra daha ne..
ama eminim yapmayacak ya da yapamayacaksınız çünkü bs'de iyice bencil, sahteci, kopyacı, özgün içerik üretemeyen kişiler çoğalmış ama yapıp benim yüzümü kara çıkartmanızı dilerim... Razz
Mesaj04.08.2010, 05:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:
bayi deyince sanal ve gerçek olarak ikiye ayırmak gerek..
sanal bayi bir internet sitesi açılır ve tr.gg'ye üye çekilir ancak google'a bedava site yazınca zaten ilk başta çıkmakta bu yüzden bir işe yaramaz..
gerçek bayi de çok uğraşlı ve maddiyat gerektiren bir iş, ayrıca her ile mi kuracaksın Razz

ama bakın bu fikirden yeni bir fikir doğmuş "dergi"..
bs-bağımlıları beraber aranızda bir lider ve bir ad seçip site halinde açıp bs için pdf dergi çıkarabilirler, tabiki bedavaya.. içinde röportajlar, en çok sorulan soruların cevapları, konu anlatımları, köşe yazıları ve benzeri birçok şey olabilir.. hediye olarak da masaüstü resimleri ve ücretsiz yazılımlardan dağıtırsınız.. normal üyeler de arada yazı gönderebilir.. çok da güzel tutar hani.. ama şahsi çıkarlarınızı gözetmeyeceksiniz, birbirinize güveneceksiniz bunlar olduktan sonra daha ne..
ama eminim yapmayacak ya da yapamayacaksınız çünkü bs'de iyice bencil, sahteci, kopyacı, özgün içerik üretemeyen kişiler çoğalmış ama yapıp benim yüzümü kara çıkartmanızı dilerim... Razz

Evet Haklısın Sad
Mesaj04.08.2010, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pdf dergi daha mantıklı..
Ben başlatıyorum destekliyen varmı... Question
Mesaj04.08.2010, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Pdf dergi daha mantıklı..
Ben başlatıyorum destekliyen varmı... Question

Benden tam destek Razz
Mesaj04.08.2010, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başığın amacı değiştiği için buyrun yeni basliga
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=757135#757135
Mesaj04.08.2010, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dergi Çıkartırız Hem Bedava-sitemin Tanıtılmasını Sağlarız Hemde Dergiden Aldığımız Geliri Bedava-sitemi Geliştirmek İÇin kullanabiliriz Wink
Mesaj04.08.2010, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

destekliyorum...
Mesaj04.08.2010, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konuyu Kilitliyorum o zaman ..
Dergi çıkarmak daha mantıklı.. Hem kendi emek ve imkanlarımızla.. Wink Wink
Önceki mesajları göster: