Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.08.2010, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

uploadadresi yazmış:
mesut kardes yapmış ama anlatmamıl bi yardım edermisiniz çok ihtiyacım var beyler Question Question Question Question Question Question Question

Merhaba,
Bedava-Sitem ortamında malesef otomatik olarak üyelik sistmei yapmak mümkün değildir (bedavasitemdemo'daki üyelik sistemi gibi iframeli kendi hostunuza kurduğunuz sistem hariç).

Bunun yerine mesutt arkadaşımızın verdiği linkteki anlatımı inceleyin jotform adresinden bir üyelik formu oluşturun ve sitenize koyun formu doluran her sitenin kullancıı adı ve şifre bilgileri size gelecektir (mail kutunuza).

Sonra Ekstraları değiştir
SAklı sayfalar ekstrasına girin
Loginleri yönet kısmından
altta bulunan yerden Kullanıcı adı ve şifreyi girererek üyenizi aktif hale getirebilirsiniz sorna bu üye saklı sayfalarda belirttiğiniz sayfadan siteye giriş yapar.

Bu üyeye özel sayfa yapmak için Sayfa eklersen Seçenekler kısmından "xxx" adlı kullanıcıya özel seçeneğini seçer veya gizli sayfa seçeneğini seçerseniz bu sayfa ya seçitiğiniz kullancııya özel olur yada sadece üye olan kullanıcılara özel olur
İyi günler..
Wink
Mesaj10.08.2010, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=156466 uyuyon sen aga var Very Happy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green adama özel msj attım dönmedi
Mesaj10.08.2010, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada saol css hos yanlıs yazmısım pardom csshost adam anlaatmıo nası olduu sen bilion mu kardes
Mesaj10.08.2010, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

uploadadresi yazmış:
bu arada saol css hos yanlıs yazmısım pardom csshost adam anlaatmıo nası olduu sen bilion mu kardes

Arkadaşım ya flood yaparak yazma ya yazdıklarımı dos doğru oku.

O adreste yapılan üyelik sistemi iframe ile yani bir sayfayı kendi sayfasında göstererek yapılmış!

Onu yapmak için bir host ve domain sahibi olmanız gerekmektedir!

Host'ta o şekilde bir üyelik sistemi kurarsınız ve iframe ile syafanızda gösterirsiniz..

O şekilde bir ekstra veya sistem Bedava-Sitem'de bulunmamaktadır..
Mesaj10.08.2010, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

hımm pardon kardes anladım zomn yapmam nie dersen bi bak siteye http://uploadadresi.tr.gg/ bu sitede onu yaprsam kım se gelmez o mn böle kasıl napak artık Mr. Green Mr. Green saol
Mesaj10.08.2010, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

uploadadresi yazmış:
hımm pardon kardes anladım zomn yapmam nie dersen bi bak siteye http://uploadadresi.tr.gg/ bu sitede onu yaprsam kım se gelmez o mn böle kasıl napak artık Mr. Green Mr. Green saol

1- Site url adresi vermeyin
2- Forumda Türkçemizi doğru konuşun!
3- kardes-kardeş, zomn-zaman, nie-niye, bi-bir, yprsam-yaparsam, kim se-kimse, mn-zaman, böle-böyle, kasıl-kalsın, napak-ne yapalım
İyi günler..
Wink
Mesaj10.08.2010, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green saol saol saol bida olmaz ama ben senin hatanın yakalamyım Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Önceki mesajları göster: