Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2010, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Devam..

Sıra ua1905ua'da Razz
Bildiğiniz gibi moderatörümüzün profil resmi şudur,

Pitbull'un kafasının üstünde Hooligan yazısını net bir şekilde görebiliyoruz..

Ama sitesinde ''Holigan değil'' yazısı dikkatimi çekmedi değil. Razz

ua1905ua'ya soruyoruz; Holigan mısın? Değil misin? Laughing

Razz

Holigan değilim.. Başlık resimin'den bilerek silmiştim holigan yazısını.
Profil resım'inden az sonra silerim, kaydederim derken. Arada kaynamış, aylar geçmiş.. Razz
Bundan başka birşey bulmayacağını umuyorum.. Razz
Bulamazsınki bulamazınki... Buda işin espirisi olsun.. Razz

Sitemde bulunan misyon sayfasında Fanatik ve holiganizim hakkında bir açıklama yapmıştım..
Buraya paylaşmak istiyorum.

Alıntı:

Fanatik olmak holiganlik degildir. Holigan olmak takimina tutugu renklere zarar verenler oldugunu unutmamak gerekir.
Fanatik olun gönlünüzdeki renklere sahip cikin sevin o sevda ugruna herseyi göze alin, ama holigan olmayin fanatiklik holiganlik degildir cogu kisinin yaptigi holiganliktir, bu iki cümlegi birbirinden ayirt etmek gerekir, ve bütün degerlere saygi duymak gerekir.
Amacim tertemiz tartismasiz gs,fb,bjk ayrimi yapmadan ayni ortamda futbol konusabilmemizi saglamaktir.

bi düsünün, iki kardes farz edin biri fanatik fenerli digeri fanatik galatasarayli derbi macinda berbaer stadyuma gidiyorlar fenerli olan kardes fener taraftari arasinda yerini aliyor diger galatasarayli kardes de galatasaray taraftari arasinda yerini aliyor mac basliyor, herkesin bildigi gibi küfürler bagirmalar hakaretler pet siseleri telefon ele agiza ne geliyorsa yapmalar bozmalar baslar, mac sonucu bu iki kardes stadyumdan cikarak evlerine gider sonuc nedir kendimize zarar vermek degilmidir?

hepimiz ayni milletin ayni vatanin evlatlariyiz birbirimize tek sahip cikabilecek olan bizler degilmiyiz...

lütfen holiganligi artik birakalim ve hep beraber ayni ortamda taraftar grubu ayirt etmeden zaman gecirebilmek icin caba gösterelim hedef belirligelim ve gelecekteki olan neslimize örnek olalim

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj19.08.2010, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

@yusufck18
İmzanda Türkçemizi düzgün kullanalım başlığı paylaşmışsın,
Bilgilerinde ''Öqrenci'' yazan yer dikkatimi çekmedi değil. Öqrenci değil Öğrenci.
Bilgin olsun. Razz
Mesaj25.08.2010, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

@net-tr güzel şeyler paylaşmışsın. Laughing Bundan önceki başlıkla neler neler paylaşmıştık. (: Vakit buldukçta ve yakaladıkça bende paylaşırım...