Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2010, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Demo olmadan tasarım ayırma

Arkadaşlar bakın çok detaya girerek anlatıyorum. Genellikle anlaşılmıyor çünkü. Şimdi diyelim ki ben tasarımlara bakıyorum. Bir tasarım hoşuma gitti ama demosu yok. Bilgisayarıma indirdim. CSS kodu falan kolay yapması ama bu durumda tasarım alt ve üst nasıl ayarlayacağım? Ya da php dosyalarını açarak mı sıralayacağım tasarım alt ve üstünü. Yardımlarınızı bekliyorum.
Mesaj22.08.2010, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

CSS Sabit basliginda bu konu hakkinda yeterince baslik bulunmaktadir;
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=143002
Mesaj23.08.2010, 00:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya onun demek istediği şey hani bir tasarım vardır; demosunu göremezsiniz. Sadece resmi ve indirme seçenekleri vardır. Siz indirdikten sonra CSS kısmını yaparsınız ama tasarımın altını ve üstünü düzenlemen için demosunu kullanırsınız. Demo olmadan biz bu tasarım altını ve üstünü içerisindeki dosyalardan nasıl ayırabiliriz? Soru bu anladığım kadarıyla.
Mesaj23.08.2010, 00:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

indexi varsa kaynaktan kodunu al dreamweavere koy kodunu ordan editle sonra içerik bölmünü seç div kodunu ekle ayrılmış ooluyor Very Happy[/b]
Mesaj23.08.2010, 00:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaynaktan kodunu al derken. İndex dosyası içerisinde var.