Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2010, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarım!!!

arkadaşlar ben sitemin arka planının tamamının siyah olmasını istiyorum ya öyle bi kod verir misiniz ? kahverengi fln da olabilir beyaz da ama hepsi aynı bide kodu yapıştırınca direk olcak çünkü ben daha yeniyimi pek bir şey bilmiyorum bana biraz yardımcı olursanız tasraım fln
Mesaj23.08.2010, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu kod sayesinde arkaplanı misafirler belirleyecek

Kod:
<center><form><input type="button" value="beyaz" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='white'""><input type="button" value="Gümüş" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='silver'""><input type="button" value="SARI" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='YELLOW'""><input type="button" value="azure" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='azure'""><input type="button" value="Açık Yeşil" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='lightgreen'""><input type="button" value="Yeşil" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='green'""><input type="button" value="Açık Mavi" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='lightblue'""><input type="button" value=" Mavi" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='blue'""><input type="button" value="Mor" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='purple'""><input type="button" value="Ela" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='hazel-colored '""><input type="button" value="Turuncu" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='orange'""><input type="button" value="Turkuaz" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='turquoise'""><input type="button" value="Kırmızı" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='red'""><input type="button" value="Pembe" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='pink'""><input type="button" value="Kahve" onclick_fckprotectedatt=" onclick="document.bgColor='brown'""></form></center>

Mesaj23.08.2010, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu kodu istediğini zannetmiyorum. O sadece bir tane arkaplan rengi istiyor anladığım kadarıyla.
Mesaj23.08.2010, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şablon hakkında bilgim olsa muhakkak yardımcı olurdum ama hiçbir bilgim bulunmuyor maalesef.
Mesaj23.08.2010, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
bu başlıktan kod isteğinde bulunabilirsiniz.

Genel problemler bölümü yalnızca sitenizde çalışmayan extralar modüller vs vs. için geçerlidir...

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=159740
Önceki mesajları göster: