Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2010, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

the-nuke yazmış:
hypnaty yazmış:
the-nuke yazmış:
lifeye yazmış:
İKİSİNİN ARASINDAKİ FARK

Tr.gg bedava

***.com site ücretli

Tr.gg de öyle her istediğin içeriği yayınlayamassın

*** .com da istediğin her şeyi yayınlarsın.

Tr.gg de az sayıda extra var

**** .Com da bir çok extra var ve her istediğini yapabilirsin

Tr.gg adresine html , js , txt gibi dosyalar yüklenmiyor

*** Com adresine istediğini yükle

Tr.gg de zorumlu reklamlar var

*** .Com adresinde zorumlu reklam yok istediğini yayınlarsın istemediğini yayınlamassın

Tr.gg de başın sıkıştımı foruma başvurursun

***.com sitede başın sıkıştımı bilgisayarcıya gidersin yada pc-web yardım forumlarında çözersin sorununu

Tr.gg de bi birlik kurula bilir çünkü bir çok arkadaşın burada

***.com da bi grup kurarsın anca öyle olur.

Tr.gg de az bi hatanda siten silinir

*** .com da siten sen istemediğince silinmez

Tr.gg de kısıtlı özgürlük var

***.com adresinde tam özgürlük var

Tr.gg de daha az bilgiyle çok iyi yerlere gelirsin

***.com da bir çok şeyi bilmem gerekir.

Tr.gg para kazanamassın doğru dürüst kazansanda az miktarda olur.

*** ama .com da milyonları kazana bilirsin.

Tr.Gg bedava sitemin forumunu yada hesabını kullanırsın

*** com da kendi forumunu yada hesap kurabilirsin

Daha bir çok şey var...

İnsanlar tr.gg bir deneme tahtası gibi kullanıyor burda kendini geliştirenler 1 yada 2 sene sonra .net - .com - .org lu site kuruyorlar.

ama şu bir gerçek ki bedava sitem en iyi site kurma imkanı veren sitedir.

Her şey için teşekkürler Bedava-Sitem.Com

Burda Tr.Gg yi kötülüyorsun dikkat et...
Okadar kötü deil ki tr.gg
tr.gg olmsaa şimdi ne hostun en oldunu bilrdim ne html ne oldunu bilrdim şimdi asp bile bilyorum üçretli yani com lu sitem var scpirti yükledim gayet iyi yani tr.gg olmssa yapmazdım bunları trgg bir nevi ilk öğretim öncesi ANA OKULU

Doğruları Söylüyor Vede Burada Hiçbir Kötüleme Durumu Yok Ne Alaka Şimdi Confused

Ya sen bulaşık mısın nesin her cevabımn altına zıp cevap atıyon derdin ne sölede bilelim ...Tövbe Tövbe

Adamım Bak Forumda Çok Artist Artist Cevaplar Yazıyorsun Ve Senin Yüzünden Konular Kilitleniyor.!!!!

Birdaha Forumun Kurallarını Okumadan Cevap Yazma...Hadi Ben Bulaşıkım Ne Yapcan...Anlamadım

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj05.09.2010, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
the-nuke yazmış:
hypnaty yazmış:
the-nuke yazmış:
lifeye yazmış:
İKİSİNİN ARASINDAKİ FARK

Tr.gg bedava

***.com site ücretli

Tr.gg de öyle her istediğin içeriği yayınlayamassın

*** .com da istediğin her şeyi yayınlarsın.

Tr.gg de az sayıda extra var

**** .Com da bir çok extra var ve her istediğini yapabilirsin

Tr.gg adresine html , js , txt gibi dosyalar yüklenmiyor

*** Com adresine istediğini yükle

Tr.gg de zorumlu reklamlar var

*** .Com adresinde zorumlu reklam yok istediğini yayınlarsın istemediğini yayınlamassın

Tr.gg de başın sıkıştımı foruma başvurursun

***.com sitede başın sıkıştımı bilgisayarcıya gidersin yada pc-web yardım forumlarında çözersin sorununu

Tr.gg de bi birlik kurula bilir çünkü bir çok arkadaşın burada

***.com da bi grup kurarsın anca öyle olur.

Tr.gg de az bi hatanda siten silinir

*** .com da siten sen istemediğince silinmez

Tr.gg de kısıtlı özgürlük var

***.com adresinde tam özgürlük var

Tr.gg de daha az bilgiyle çok iyi yerlere gelirsin

***.com da bir çok şeyi bilmem gerekir.

Tr.gg para kazanamassın doğru dürüst kazansanda az miktarda olur.

*** ama .com da milyonları kazana bilirsin.

Tr.Gg bedava sitemin forumunu yada hesabını kullanırsın

*** com da kendi forumunu yada hesap kurabilirsin

Daha bir çok şey var...

İnsanlar tr.gg bir deneme tahtası gibi kullanıyor burda kendini geliştirenler 1 yada 2 sene sonra .net - .com - .org lu site kuruyorlar.

ama şu bir gerçek ki bedava sitem en iyi site kurma imkanı veren sitedir.

Her şey için teşekkürler Bedava-Sitem.Com

Burda Tr.Gg yi kötülüyorsun dikkat et...
Okadar kötü deil ki tr.gg
tr.gg olmsaa şimdi ne hostun en oldunu bilrdim ne html ne oldunu bilrdim şimdi asp bile bilyorum üçretli yani com lu sitem var scpirti yükledim gayet iyi yani tr.gg olmssa yapmazdım bunları trgg bir nevi ilk öğretim öncesi ANA OKULU

Doğruları Söylüyor Vede Burada Hiçbir Kötüleme Durumu Yok Ne Alaka Şimdi Confused

Ya sen bulaşık mısın nesin her cevabımn altına zıp cevap atıyon derdin ne sölede bilelim ...Tövbe Tövbe

Adamım Bak Forumda Çok Artist Artist Cevaplar Yazıyorsun Ve Senin Yüzünden Konular Kilitleniyor.!!!!

Birdaha Forumun Kurallarını Okumadan Cevap Yazma...Hadi Ben Bulaşıkım Ne Yapcan...Anlamadım

beyler biraz sakin olalım lütfen yoksa konu kilitlenecek.Mübarek Ramazan ayında olay çıkmasın
Mesaj05.09.2010, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece bir mesaj hakkı kaldı kilitlenmesine Laughing
Mesaj05.09.2010, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

kamerleherseyy yazmış:
hem çoğu büyük sitenin sonunda da .com var örneğin google veya facebook gibi

Zaten tr.gg de Facebook diye birşey yapılamazki Wink Adamlar kendi script lerini kendileri yazıyor Smile
Mesaj05.09.2010, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
sadece bir mesaj hakkı kaldı kilitlenmesine Laughing

Bidiriminiz İçin Teşekkürler Modum Ama Siz Tepkimin Nedenini Biliyorsunuz

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=162153

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj05.09.2010, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar tartışmaya gerek yok yazdıklarımı başka bi taraflara çekmeyin bedava sitemi övmedim aşalamadım yada com lu siteyi övmedim aşalamadım sadece arkadaş merak etmiş bende tarafsız olarak tr.gg ile com arasındaki farkı belirttim.

*** the-nuke isimli arkadaş galiba tarafsız olaylara bakamıyor.O yüzden de tarafsız olan kişilerin bakış açılarını kötüleyici olarak algılıyor.
Bu davranış hiç hoş değil ben kimseye yalakalık yapmam yada olmadı halde ona + bi özellik katmam neyse o biz böyle gördük böyle yapmayada devam...
Mesaj05.09.2010, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya Arkadaşlar Ne Olursa Olsun Dünyada En Çok Tanınan Domaindir Bence Bikere Onun Özelliğini Boş Ver Adı Yeter Very Happy Ama Ben Almayı Düşünmüyorum Daha Bu Benim YYorumudur SİZİ bİLMEM
Mesaj05.09.2010, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

PARASI OLAN .COM LU UZANTILI BİR SİTE AÇAR OLMAYAN BEDAVA BENCE TEK FARK BU.
VE BANA GÖRE BS HEPSİNDENDE İYİ.
GOOGLEDE YAYINLAYABİLİYOMUSUN EVET.
İNSANLAR SİTENE GİRİYOMU EVET.
1 GB YE NELER SIĞAR GERİSİNİ SEN DÜŞÜN.
Mesaj05.09.2010, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkiyewebnet yazmış:
PARASI OLAN .COM LU UZANTILI BİR SİTE AÇAR OLMAYAN BEDAVA BENCE TEK FARK BU.
VE BANA GÖRE BS HEPSİNDENDE İYİ.
GOOGLEDE YAYINLAYABİLİYOMUSUN EVET.
İNSANLAR SİTENE GİRİYOMU EVET.
1 GB YE NELER SIĞAR GERİSİNİ SEN DÜŞÜN.

Ayrıca hiç bir net,info,com,org yani paralı sitelerde burdan aldığınız dersler vede yardımları bulamassınız Wink
Mesaj05.09.2010, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

insanlar tr.gg bir deneme tahtası gibi kullanıyor burda kendini geliştirenler 1 yada 2 sene sonra .net - .com - .org lu site kuruyorlar.

çok dogru
Mesaj05.09.2010, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim tek ihtiyacım olan şey üye olunduğunda direkt saklı sayfalara girebilmeleri tr.gg bunu halleder vede birazdaha gelişmiş bir paylaşım ortamı yaparsa site içinde benim açımdan diyorum ne com ne net nede diğerleri hodri meydan bana com yada diğerleri şu anki pozisyonumdan daha iyisini yapamayacaklar yani buradan şunu çıkarabiliriz amaca göre tr.gg bir çoğundan açık ara daha iyi ama dediğim gibi amaca göre değişir bu biraz ama bir çok amaca bence harika hizmet veriyor
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Mesaj05.09.2010, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanli-devleti1299 yazmış:
benim tek ihtiyacım olan şey üye olunduğunda direkt saklı sayfalara girebilmeleri tr.gg bunu halleder vede birazdaha gelişmiş bir paylaşım ortamı yaparsa site içinde benim açımdan diyorum ne com ne net nede diğerleri hodri meydan bana com yada diğerleri şu anki pozisyonumdan daha iyisini yapamayacaklar yani buradan şunu çıkarabiliriz amaca göre tr.gg bir çoğundan açık ara daha iyi ama dediğim gibi amaca göre değişir bu biraz ama bir çok amaca bence harika hizmet veriyor

Bunu bir arkadaşımız başardı. İlerleyen zamanlarda umarım bedava-sitem'de bu konuya el atacaktır diye düşünüyorum.
Mesaj05.09.2010, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
osmanli-devleti1299 yazmış:

Bunu bir arkadaşımız başardı. İlerleyen zamanlarda umarım bedava-sitem'de bu konuya el atacaktır diye düşünüyorum.

mükemmel olur bs bu sorunu bir hallederse muhteşem olur tabii benim açımdan
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Mesaj05.09.2010, 22:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında tek senin açından olmaz. Bu saklı sayfalar genellikle o özelliğinden zaten kullanılmıyor. O özelliği de olsa zaten bedava sitem yine bir şeyi başarmış olacak.
Mesaj05.09.2010, 23:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

içerik açısından yüzlerce fark söylenebilir o yüzden hiç girmiyorum ama isim olarak bile .com diğerlerinden çok farklıdır çünkü algıda seçicilik denen durumda bir web sitesi .com uzantılı olmalıdır. çünkü insanların algısında bu uzantı web sitesi denilen şeyin uzantısıdır, diğerleri ise onun muadili gibidir.
bunların dışında zaten her uzantının kendine ait bi amacı bi anlamı da var. mesela .com uzantısı commercial kelimesinin ilk 3 harfidir. yani ticaret yapanlar içindir. .net network kelimesinin ilk 3 harfidir. başlangıçta network ile ilgili siteler için düşünülmüştür. .org organization kelimesinin ilk 3 harfidir. diye uzar gider bu.
yani eğer ticari bi iş için kullanmıyorsanız ya da 3 5 reklam geliri yeter diyorsanız ya da hobi olarak kullanıyorsanız .tr.gg hertürlü yeter ama ticari olarak zaten kulağa pek de güvenilir gelmiyor bence.
Önceki mesajları göster: