Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2010, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

the-nuke yazmış:
Arkadaşım .com var .net var .name var .org var .web.tr .com.tr var var oğlu var işte ne fak edcek .com aynı şey Şimdi iş .com almak la bitmez .com alan adıdır sitenizinismi.com die ama birde host almak zorundasın yoksa bişeye yaramaz hos ta ne yaprsın ? tüm dosyalarını içine atarsın içine Script yükleyip siye kurarsın kimse sana karışmaz niye böyle yaptın diye yani herşeyin ayrı bi özlligi var trgg nin özlligi basit ve kullanışlı olmaıs işini iyi yaparsan sitenin hiti de çok olur yok mu aramızda böyle siteler var tabi ben bi tr.gg sitesine günlük tekil 20 bin kişinin girdigini gördüm....Ama .com yani domian ve host almak istiyorsan bilgi sahibi olmlasın tr.gg yi 1 yılkulnadın mı öğrenemen hemen o çok faklı platform...

Saygılarımla;
Nebi TEKİN

Bir de adını yazmış sanki oldu başbakan Smile
Şaka bir yana domain bir yere kadar beyler. Host olmadan bir cacık olmaz. .com uzantısı alsanız bile yine tr.gg sistemi kullanırsınız. Hostta Plesk panel özellikleri falan var. .com alınca asp falan desteklemez
Mesaj06.09.2010, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar kısacası Com' un yeri ayrı Tr.gg' nin yeri ayrı Wink
Mesaj06.09.2010, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

com herşeyi
yaparsın
online oyun kurarsın sitene ben kuruom isteyen mert-efe( at )msn.com
sonra
forum kurarsın blog kurarsın tr.gg sadece html yazı yazmak için bir site
Mesaj06.09.2010, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

homepremium yazmış:
the-nuke yazmış:
Arkadaşım .com var .net var .name var .org var .web.tr .com.tr var var oğlu var işte ne fak edcek .com aynı şey Şimdi iş .com almak la bitmez .com alan adıdır sitenizinismi.com die ama birde host almak zorundasın yoksa bişeye yaramaz hos ta ne yaprsın ? tüm dosyalarını içine atarsın içine Script yükleyip siye kurarsın kimse sana karışmaz niye böyle yaptın diye yani herşeyin ayrı bi özlligi var trgg nin özlligi basit ve kullanışlı olmaıs işini iyi yaparsan sitenin hiti de çok olur yok mu aramızda böyle siteler var tabi ben bi tr.gg sitesine günlük tekil 20 bin kişinin girdigini gördüm....Ama .com yani domian ve host almak istiyorsan bilgi sahibi olmlasın tr.gg yi 1 yılkulnadın mı öğrenemen hemen o çok faklı platform...

Saygılarımla;
Nebi TEKİN

Bir de adını yazmış sanki oldu başbakan Smile
Şaka bir yana domain bir yere kadar beyler. Host olmadan bir cacık olmaz. .com uzantısı alsanız bile yine tr.gg sistemi kullanırsınız. Hostta Plesk panel özellikleri falan var. .com alınca asp falan desteklemez

Ne oluyo be herkes benim üzerime geliyo ? bişeymi yaptım size bne ala ala işe bakya sonra sinirlendin mi yok the-nuke böle yok the-nuke doru konuş...
Mesaj06.09.2010, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
the-nuke yazmış:
hypnaty yazmış:
the-nuke yazmış:
lifeye yazmış:
İKİSİNİN ARASINDAKİ FARK

Tr.gg bedava

***.com site ücretli

Tr.gg de öyle her istediğin içeriği yayınlayamassın

*** .com da istediğin her şeyi yayınlarsın.

Tr.gg de az sayıda extra var

**** .Com da bir çok extra var ve her istediğini yapabilirsin

Tr.gg adresine html , js , txt gibi dosyalar yüklenmiyor

*** Com adresine istediğini yükle

Tr.gg de zorumlu reklamlar var

*** .Com adresinde zorumlu reklam yok istediğini yayınlarsın istemediğini yayınlamassın

Tr.gg de başın sıkıştımı foruma başvurursun

***.com sitede başın sıkıştımı bilgisayarcıya gidersin yada pc-web yardım forumlarında çözersin sorununu

Tr.gg de bi birlik kurula bilir çünkü bir çok arkadaşın burada

***.com da bi grup kurarsın anca öyle olur.

Tr.gg de az bi hatanda siten silinir

*** .com da siten sen istemediğince silinmez

Tr.gg de kısıtlı özgürlük var

***.com adresinde tam özgürlük var

Tr.gg de daha az bilgiyle çok iyi yerlere gelirsin

***.com da bir çok şeyi bilmem gerekir.

Tr.gg para kazanamassın doğru dürüst kazansanda az miktarda olur.

*** ama .com da milyonları kazana bilirsin.

Tr.Gg bedava sitemin forumunu yada hesabını kullanırsın

*** com da kendi forumunu yada hesap kurabilirsin

Daha bir çok şey var...

İnsanlar tr.gg bir deneme tahtası gibi kullanıyor burda kendini geliştirenler 1 yada 2 sene sonra .net - .com - .org lu site kuruyorlar.

ama şu bir gerçek ki bedava sitem en iyi site kurma imkanı veren sitedir.

Her şey için teşekkürler Bedava-Sitem.Com

Burda Tr.Gg yi kötülüyorsun dikkat et...
Okadar kötü deil ki tr.gg
tr.gg olmsaa şimdi ne hostun en oldunu bilrdim ne html ne oldunu bilrdim şimdi asp bile bilyorum üçretli yani com lu sitem var scpirti yükledim gayet iyi yani tr.gg olmssa yapmazdım bunları trgg bir nevi ilk öğretim öncesi ANA OKULU

Doğruları Söylüyor Vede Burada Hiçbir Kötüleme Durumu Yok Ne Alaka Şimdi Confused

Ya sen bulaşık mısın nesin her cevabımn altına zıp cevap atıyon derdin ne sölede bilelim ...Tövbe Tövbe

Adamım Bak Forumda Çok Artist Artist Cevaplar Yazıyorsun Ve Senin Yüzünden Konular Kilitleniyor.!!!!

Birdaha Forumun Kurallarını Okumadan Cevap Yazma...Hadi Ben Bulaşıkım Ne Yapcan...Anlamadım

Hiçbir kötüleme yapılmamış bedava-sitem.com un etkisiz yanı anlatılmış. Ayrıca kavgaya gerek yok. Ve ayrıca istediği kişinin istediğinin altına mesaj yazar (küfür vs yapmadıça)
Mesaj07.09.2010, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Neyse sadece soru sordum baktım kavga çıkmış bitirin gitsin

Neyse sadece soru sordum baktım kavga çıkmış bitirin gitsin Teşekkürler
Önceki mesajları göster: