Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2010, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizimkisi Kalkmaz Çünkü Yabancı Bedavasitemdeki Formlarda Hiç Konu Açmıyorlar Paylaşım Yapmıyorlar Ama Bizler Yapıyoruz Böyle Bişi Olmaz Bence Olursada Çoğu Kişinin Bs Yi Burakacağına Eminim..
Mesaj15.09.2010, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adamlar;
Gırgır şamata amaçlı kullanmıyorlar ki.
Gerçekten, yardım duydukları zaman kullanıyorlar.
Pekte kullanmıyorlar bu yüzden.

Bence, doğal karşılamak lazım.
Mesaj16.09.2010, 06:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Adamlar;
Gırgır şamata amaçlı kullanmıyorlar ki.
Gerçekten, yardım duydukları zaman kullanıyorlar.
Pekte kullanmıyorlar bu yüzden.

Bence, doğal karşılamak lazım.

Evet. bir ara girip bakmıştım. Eğlenceye dair hiç bir şey yok o forum'da. Sadece destek forumu...
Mesaj16.09.2010, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.own-free-website.com/forum/offline.php

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj16.09.2010, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufck18 yazmış:
Evet Ya..Yoksa Bizimkide Mi Kalkıcak ??

Rolling Eyes Embarassed Crying or Very sad

nerde o günler Smile

Mesaj16.09.2010, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

fbmlkodsitesi yazmış:
yusufck18 yazmış:

nerde o günler Smile

niye böyle düşünüyorsunuz anlamadım
Mesaj16.09.2010, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
fbmlkodsitesi yazmış:
yusufck18 yazmış:

nerde o günler Smile

niye böyle düşünüyorsunuz anlamadım

Kardeş benimkisi şaka . Eğer bu webme de biraz akıl varsa zaten kapatmaz bu forumu dünyanın parasını kazanıyor burda.

Herkes bizim gibi duygusal düşünmüyor kardeşim..

Mesaj16.09.2010, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda hep belirli kişiler var onlar forumu ayakta tutuyor onlarda giderse foruma ilgi oranı çok azalır.
Foruma ilgi gösteren olmayınca forum huzuli yere açık duruyor.

Sebebi tr.gg de yeterli bilgiye sahip olan com,net yada org site kuruyor bedava sitemi bırakıyor farkındamısınız net yada com lu sitesi olan hiç bedava siteme takılmıyor burda hep bir sorun yaşanıyor sebebide forumda yada sitede yaşanana olaylar bence iyişallah kimse bedava sitemi unutmaz.

Mesela bende ağustos ayında com lu site kurmayı düşünüyorum.Yanıma sağlan bir kaç arkadaş daha bulursam kurcam iyi şallah ama ben diğerlerinin yaptığı gibi bedava sitemi bırakmıyacam.Gene lifeye duracak gene foruma girip paylaşımlar yapacam.

İyişallah Beadava sitem forum yeniden düzenlenir.
Mesaj16.09.2010, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

lifeye yazmış:
Forumda hep belirli kişiler var onlar forumu ayakta tutuyor onlarda giderse foruma ilgi oranı çok azalır.
Foruma ilgi gösteren olmayınca forum huzuli yere açık duruyor.

Sebebi tr.gg de yeterli bilgiye sahip olan com,net yada org site kuruyor bedava sitemi bırakıyor farkındamısınız net yada com lu sitesi olan hiç bedava siteme takılmıyor burda hep bir sorun yaşanıyor sebebide forumda yada sitede yaşanana olaylar bence iyişallah kimse bedava sitemi unutmaz.

Mesela bende ağustos ayında com lu site kurmayı düşünüyorum.Yanıma sağlan bir kaç arkadaş daha bulursam kurcam iyi şallah ama ben diğerlerinin yaptığı gibi bedava sitemi bırakmıyacam.Gene lifeye duracak gene foruma girip paylaşımlar yapacam.

İyişallah Beadava sitem forum yeniden düzenlenir.

Eğer forumun düzelmesi isteniyorsa forumda bulunan moderatörlere ve bilgili kişilere ayrıcalıklar tanınmalı. php dilini kullanma falan. Yoksa kimse durmaz. Ama bende bırakmayı düşünmüyorum.
Mesaj16.09.2010, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitem forumunda neye göre modleratör ler seçiliyor hiç bilmiyorum çünkü bakıyorum bedava sitemde mod. arkadaşlara hiç bedava sitemle ilgilenmiyor bazı modlar hep görünüyor diğerleri mod olduklarını biliyorlar acaba ben hiç yazılarına raslamadım.Modlardan birine soru soruyom cevap geliyor ama inanın gülersiniz ben ona soru soruyom o bana başka bir şeyler söylüyor.Burda modları aşalamıyorum ama biraz ilgi gösterin bedava siteme bence moderatör arkadaşlar her türlü konu hakkında bilgi sahibi olmalı sadece uyarı veriyorlar.
Mesaj16.09.2010, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

lifeye yazmış:
Bedava sitem forumunda neye göre modleratör ler seçiliyor hiç bilmiyorum çünkü bakıyorum bedava sitemde mod. arkadaşlara hiç bedava sitemle ilgilenmiyor bazı modlar hep görünüyor diğerleri mod olduklarını biliyorlar acaba ben hiç yazılarına raslamadım.Modlardan birine soru soruyom cevap geliyor ama inanın gülersiniz ben ona soru soruyom o bana başka bir şeyler söylüyor.Burda modları aşalamıyorum ama biraz ilgi gösterin bedava siteme bence moderatör arkadaşlar her türlü konu hakkında bilgi sahibi olmalı sadece uyarı veriyorlar.

Aynen imzasındaki style'yi soruyorum cevap yok, bi seyde kafam takıldı soruorum cevap yok kaleye almıyolar malesef
Mesaj16.09.2010, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bütün moderatörler böyle değil. İçlerinde çok ilgili olanlar var. Bence yeni moderatör seçimleri yapılmalı ama bunu biz değil daha bilgili kişiler yapmalı. Yoksa herkes moderatör olmak için kıyasıya çekişir.
Mesaj16.09.2010, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

lifeye yazmış:

Sen Yine Saçma Olsada Bir Cevap alıyorsun Bana O Kadar kişi Mesaj Atıyor ki Günde Modlara Yönleriyorum Bazen Benim Elimden Gelen Bişe Olmuyor Adamların Cevap Şu Zaten Yazdım Cevap Vermediler İnanmadım Onlara Gerçekten Benim Başıma Gelince Vay Be Gerçekten Dogru Söylüyorlarmış Dedim Hepsinden Özür dilerim..

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj16.09.2010, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitemde modlar değişiti ama forum gene Ölü yahu maden modsunuz biraz canlandırın iki mod arkadaş bişiler yapmaya çalışıyor diğerlerinin yaptıkları sadece forumda yazılan yazılara müdahle etmek az zorlandılarmı konu kilit.
Ben burda fikirlerimi paylaşamıyacaksam nie foruma gireyim diyor bazı arkadaşlar ve bedava sitem de ilk olarak forumnu bırakıyor.Sonrada net yada com alıyor tam olarak kopuyor bedava sitem den birde şu reklam çok etkiliyor pop-pup olmasa bir çok bilgili kişi forumu ve bedava sitemi bırakmazdı.

Geçen Eski bir bedava sitem kullanıcısı arkadaşımlan sohbet ediyorum kendisi bırakmış bedava sitemi nie dedim bıraktın dediki yahu ben müslüman bir adamım kadir gecesinde veya bayramlarda kısacası dini günlerde daha çok ziyaretçi geliyor siteme diyor ama sitemi acana bir sayfa açılıyor pop-pup sayfası öp beni bilem ne yani diyor utandım arkadaşlarımı siteme davet etmekte bende diyor bedava sitemi bıraktım.

Baktım adam haklı dahada bir şey söyliyemedim.

Bedava sitemin Canlanması için öncelikle pop-pup kaldırılacak ve bilgi moderatör arkadaşlar alınacak.

Bunun tek caresi bence bu siz katılmaya bilirsiniz bu benim görüşüm.
Mesaj16.09.2010, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

yavuzylmz yazmış:
lifeye yazmış:

Aynen imzasındaki style'yi soruyorum cevap yok, bi seyde kafam takıldı soruorum cevap yok kaleye almıyolar malesef
KATILIYORUM SANA
Önceki mesajları göster: