Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.09.2010, 06:32 (UTC)    
Mesaj konusu: bu site milletin şifresini çalıyor ! yöneticiler baksın acil

iyi günler arkadaşlar.
bu konuyu nereye açacağımı bulamadım buraya açtım kusura bakmayın.
http://apo-asilsin.tr.gg/APO-ASILSIN-IMZA-KAMPANYASI-.htm
bu site milleti kandırarak onların şifrelerini çalıyor.siz sakın şifrenizi girmeyin !
bunu facebook'ta keşfettim.hesabı hacklenen bir kaç akadaştan öğrendim.onlara bu linki atarak, onların buraya şifrelerini girmelerini sağlıyorlarmış.bunu yapanlar pkk bölücü örgüt sempatizyanları !
girilen şifreler bu şerefsizlerin mail adreslerine gidiyor.sayfanın kaynak kodunu incelediğimde formbuddy denen bir siteden bu form u yaptıklarını anladım.formbuddy i zamanında bende sayfamın iletişim bölümünde kullanmıştım.ordan biliyorum.

[color=red]YÖNETİCİLERDEN RİCAM BU SAYFA DAHA FAZLA ARKADAŞIMIZIN FACEBOOK' UNU VE MAİL ADRESİNİ ELE GEÇİRMEDEN ÖNCE KAPATILSIN !
[/color]
SAYGILARIMLA
Mesaj29.09.2010, 06:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bu site milletin şifresini çalıyor ! yöneticiler baksın

05liler yazmış:
iyi günler arkadaşlar.
bu konuyu nereye açacağımı bulamadım buraya açtım kusura bakmayın.
http://apo-asilsin.tr.gg/APO-ASILSIN-IMZA-KAMPANYASI-.htm
bu site milleti kandırarak onların şifrelerini çalıyor.siz sakın şifrenizi girmeyin !
bunu facebook'ta keşfettim.hesabı hacklenen bir kaç akadaştan öğrendim.onlara bu linki atarak, onların buraya şifrelerini girmelerini sağlıyorlarmış.bunu yapanlar pkk bölücü örgüt sempatizyanları !
girilen şifreler bu şerefsizlerin mail adreslerine gidiyor.sayfanın kaynak kodunu incelediğimde formbuddy denen bir siteden bu form u yaptıklarını anladım.formbuddy i zamanında bende sayfamın iletişim bölümünde kullanmıştım.ordan biliyorum.

[color=red]YÖNETİCİLERDEN RİCAM BU SAYFA DAHA FAZLA ARKADAŞIMIZIN FACEBOOK' UNU VE MAİL ADRESİNİ ELE GEÇİRMEDEN ÖNCE KAPATILSIN !
[/color]
SAYGILARIMLA

Dostum konuyu açıp bilinlendirdiğin için saol ama yöneticiler bu mesajını görmezler. Suppor email adresine bu konuyu anlatan bir mesaj atarsan ilgilenirler.

Kolay gelsin...
Mesaj29.09.2010, 07:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağolasın.
o mail adresini tam olarak verebilir misin?
Mesaj29.09.2010, 07:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

05liler yazmış:
sağolasın.
o mail adresini tam olarak verebilir misin?

Buyur yöneticilere ulaşacağın mail adresi

support-tr( at )webme.com

Not: "(at)" yerine @ simgesi konulmalıdır.
Mesaj29.09.2010, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamamdır, teşekkür ederim.mail attım umarım daha çok kişi kanmadan bu siteyi kapatırlar.
Mesaj29.09.2010, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hakan Bey Geregini Yapar Ayrıca Böle Şeylere Duyarsız Kalmadıgınız İçin Tşkler Bende Sanil Sitesinde Böle Bir Hackleme Yöntemi Uygulandıgını gördüm Mail Attım Ertesi gün Site Kapandı Sitenin Sahibi 15 yaşında cocuk(:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj29.09.2010, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

05liler yazmış:
tamamdır, teşekkür ederim.mail attım umarım daha çok kişi kanmadan bu siteyi kapatırlar.

Yöneticilerimiz duyarlıdır ilgileneceklerdir. Senide duyarlılığından ötürü kutlarım. Kolay gelsin...
Mesaj29.09.2010, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

söylediğin için saol
Mesaj29.09.2010, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne demek görevimiz.böyle sahtekarlıklara kananlar ne yazıkki hala var Sad
Mesaj29.09.2010, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu tür şeyleri yapanlar var ve kendilerini hacker zannadip bir şey yapabildiklerini zannediyorlar.
bu tür kişilerin oyunlarına gelmeyin. tanımadığınız birinin sizlere gönderdikleri linklere sakın tıklamayın. sizden hiç bir forum, site, oyun yöneticisi fln şifrenizi istemez. bunlara da dikkat edin
Önceki mesajları göster: