Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2010, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlarsayfa hakkında

arkadaşlar ben bir sayfa tasarıı yaptım bu bir moda sayfası şimdi soruma gelince http://oyungaleri26.tr.gg/anna-sui-defilesi.htm şu adreste örnek olarak yaptım bir tane ben burda 3 sayfa yaptım ve resimden bir sonraki resmin url sini kopyalayıp kendisinden önceki resme köprü oluşturdum böylece resme tıklandığında diyer sayfa açılmış oldu yani diyer resim şimdi bende 174 tane resim var ben 174 tane sayfa açıp köprümü oluşturacam bunun daha kolay bir yolu varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj04.10.2010, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neden bedava-sitem galerisini kullanmıyorsun?Yada bunu uygulayabilmek için kod bulabilirsin. Ama tercih senin. Kısa yolu olduğunu sanmıyorum. Ancak galeri şeklinde olabilir diye düşünüyorum.
Mesaj05.10.2010, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Neden bedava-sitem galerisini kullanmıyorsun?Yada bunu uygulayabilmek için kod bulabilirsin. Ama tercih senin. Kısa yolu olduğunu sanmıyorum. Ancak galeri şeklinde olabilir diye düşünüyorum.

sağolun hallettim galeri kodu buldum işimi kolaylaştırdı bedava sitemin galerisine ekleyemem verilen gb yetmez sağolun
Önceki mesajları göster: