Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.10.2010, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

wording yazmış:
gececi40 yazmış:
Bu sitenin tasarımına ne desem az kalır....
Çok güzel bir css ve müthiş bir kod ve webmaster dizaynı yapmışsın

Bu Kadar Abartılı Olmasada Gerçekten Güzel Site

Herkezin Görüşü Farklı Olabilir Yorumun İçin Teşekkür Ederim Wink
Mesaj16.10.2010, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

logo güzel olmuş başarılar Very HappyD Wink
Mesaj16.10.2010, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:
logo güzel olmuş başarılar Very HappyD Wink

Teşekkürler Sizede Başarılar Wink
Mesaj16.10.2010, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevgili arkadaşım . ben musade edersen sadece tasarımla ilgili yorumyapmıyacağım. stenin içeriklerinide gezip yorum ve tavsiyelerde bulunacağım, tabi müsadenizle

benimde siteleride yapmış oluğum bir hataya değinmek istiyorum, görsel sorun. mesela yemekler bölümüne girinceye kadar ana sayfada herşey tamamdı, ama yemekerdeki yazı karakteri,kalınlığı,yazı boyutu, tamamen tasarıma aykırı, ve kaba.aynen benimdesitemde olduğu gibi.
iyi ve kaliteli bir sitede yazı boyutu,karakteri,linkse linkerin rengi, yazısayazıların tüm özellikleri aynı olmalı kanısındayım.

sözünü ettiğim sayfa http://forum09.tr.gg/YemekTarifleri.htm

eğer onları düzeltirsen süper olucak

birde sitendeki bazı anlatımları resimlerle desteklememişin. konu içeriklerinde konuyu destekleyen küçücükte olsa mutlaka bir görsellik olmalı, düşünsene bizler bir siteye girdiğimizde, ilgilendiğimiz konu ile alakalı bir resimi gözlerimz mutlaka arıyor
NOT:
ufak tefek şeyler mutlaka olur , BU BAHSETTİKLERİM BENİM SİTELERİMDE YOKMU* ALASI VAR, BENİMDE BİR ÇOK YALIŞIM VAR. FAKAT SAYFA ÇOKLUĞUNDAN VE VAKİTSİZLİKTEN MÜMKÜN OLMUYOR.

pardon büyük yazmışım

Wink
Mesaj16.10.2010, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
sevgili arkadaşım . ben musade edersen sadece tasarımla ilgili yorumyapmıyacağım. stenin içeriklerinide gezip yorum ve tavsiyelerde bulunacağım, tabi müsadenizle

benimde siteleride yapmış oluğum bir hataya değinmek istiyorum, görsel sorun. mesela yemekler bölümüne girinceye kadar ana sayfada herşey tamamdı, ama yemekerdeki yazı karakteri,kalınlığı,yazı boyutu, tamamen tasarıma aykırı, ve kaba.aynen benimdesitemde olduğu gibi.
iyi ve kaliteli bir sitede yazı boyutu,karakteri,linkse linkerin rengi, yazısayazıların tüm özellikleri aynı olmalı kanısındayım.

sözünü ettiğim sayfa http://forum09.tr.gg/YemekTarifleri.htm

eğer onları düzeltirsen süper olucak

birde sitendeki bazı anlatımları resimlerle desteklememişin. konu içeriklerinde konuyu destekleyen küçücükte olsa mutlaka bir görsellik olmalı, düşünsene bizler bir siteye girdiğimizde, ilgilendiğimiz konu ile alakalı bir resimi gözlerimz mutlaka arıyor
NOT:
ufak tefek şeyler mutlaka olur , BU BAHSETTİKLERİM BENİM SİTELERİMDE YOKMU* ALASI VAR, BENİMDE BİR ÇOK YALIŞIM VAR. FAKAT SAYFA ÇOKLUĞUNDAN VE VAKİTSİZLİKTEN MÜMKÜN OLMUYOR.

pardon büyük yazmışım

Wink

Abla Hepsini Okudum Anca Teşekkür Ederim Bu Uzun Yorumun İçin Evet Haklısın Farkındayım Yemek Tariflerinde Olduğu Gibi Bazı Katagorilerdede Öyle Yazı Tipi En Kısa Sürede Değiştiriceğim Teşekkürler Wink
Mesaj20.10.2010, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarıalar kardeş.
Mesaj20.10.2010, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Siten Güzel Başarılar.!
Mesaj20.10.2010, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Fbmles
@Reklamtam

Yorumlarınız İçin Teşekkürle Arkadaşlar...

Yorumlara Devam Wink
Mesaj20.10.2010, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

faloku yazmış:
@Fbmles
@Reklamtam

Yorumlarınız İçin Teşekkürle Arkadaşlar...

Yorumlara Devam Wink

Tarayıcıda Bir Sorun Var Yanlışlık Oldu FalOku Sitesi Bana Aittir.
Mesaj20.10.2010, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Bir Site Başarılar 10/9
Mesaj20.10.2010, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

quk yazmış:
Güzel Bir Site Başarılar 10/9

Teşekkürler Sizede Wink
Mesaj20.10.2010, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten Güzel Olmuş Özellikler Html, Fbml Kodlar Vs. Net Şekilde Aradığını Buluyorsun Başarılar Wink
Mesaj20.10.2010, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

fitvucut yazmış:
Siten Güzel Olmuş Özellikler Html, Fbml Kodlar Vs. Net Şekilde Aradığını Buluyorsun Başarılar Wink

Teşekkürler... Wink
Mesaj22.10.2010, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bir site olmuş eline sağlık başarılar=)
Mesaj22.10.2010, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle sizin bu başarınızı tebrik ediyorum.

Arrow Google Chrome ile girdiğimizde içerikteki tablolar menüye kayıyor ve her şey karışıyor bu hatanızı düzeltirseniz sevinirim.Bu hatada zaten ileri zamanlarda giderilceğinden eminim.Başarılar.

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Önceki mesajları göster: