Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.10.2010, 07:59 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi 10 üzerinden değerlendirirmisiniz

sitemi değerlendirin ama unutmayın daha yolun başı şuanda sitemde 400 geçik oyun var hepsini teker teker ekledim ve yakın zamanda hit oranım artacak sitemi 10 üzerinden değerlendirirseniz sevinirim

Arrow ziyarretçi defterine yazmayı uğraşma
Mesaj17.10.2010, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteni guzel.Fakata ana sayfanizda hep Ben 10 oyunlari var.
10/7
Mesaj17.10.2010, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha yeni ekledim oyunları bütün oyun katagorilerini ekledikten sonra ana sayfaya koyucam
Mesaj17.10.2010, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel olmuş fakat üst menüde yazıların başındaki rss simgeleri pek uymamış birde küçük harfle ve yazı tipi olmadığı için çok amatörce duruyor onları düzeltmelisin bence ..

başarılar Wink
Mesaj17.10.2010, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum tasarım iyi ama copyright kısmı sola kaymış. (Tarayıcım İnternet Explorer Cool. Ayrıca üst menüyü düzenle biçimsiz olmuş. Mavi tonlarında açılır menü yaparsan daha hoş durur. Header resmindeki yazıların gereksiz bence. Headerda yazıları sil ve sadece resmi bırak. Ha illa sitemin ismi görünsün diyosan profesyonel bir tarz için header resminin sağ veya sol alt köşesine küçük bir yazı ile sadece sitenin ismini yazabilirsin.

Arkadaşında bahsettiği gibi anasayfada hep ben10 oyunları var. Bir an önce düzenleyip oyunlarıda kategorize edersen başarılı bir site ortaya çıkmış olur.

Başarılar dilerim Wink

10/6

Mesaj17.10.2010, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Oyun

Daha çok işin var bence siteyle.İçeriğini geliştirmelisin.Tasarımın fena değil.Oyun sitesi kuruyorsan bence sadece oyun üzerine odaklanmalısın.Çok daldan dala atlamış bir menü gördüm.Sitenin ismi oyun ama içinde moda,ünlüler vs. gibi bence gereksiz konular var.Yine de en iyi sen bilirsin.Başarılar dilerim...

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj17.10.2010, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

7/10 başarılar Wink
Mesaj17.10.2010, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/6 Wink
Mesaj17.10.2010, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkür edyorum en kısa zamanda söyledikleriniz değerlendiricem daha yolun başındayım ilgilendiğiniz için teşekkür ederim iyi eğlenceler