Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.10.2010, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet başarılı bir çalışma bir kaç ince detaylı çalışma ile çok daha güzel işler çıkacağına eminim.
Tüm bedava sitem ailesi ve Nazan hanımı tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

Sizde sitelerinizi düzenleyin.
Haftanın sitesi başlığında yerinizi alın Razz
Mesaj31.10.2010, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Teşekkür

nazaninan yazmış:
Merhaba!

Benim için çok büyük bir sürpriz olan, büyük mutluluk ve heyecan veren sitemin haftanın birincisi olduğu haberini okuyan herkesle paylaşmak istiyorum.

Sürpriz oldu, çünkü; konuyla ilgili hiç bir bilgisi olmayan bir amatör olarak başladığım web tasarım konusunda bu şekilde ödüllendirilerek vardığım sonuca halen inanmakta zorlanıyorum.

Okuduklarımı paylaşabilmek, kitapları tanıtabilmek, yaşamın ve insanın özüne dair edindiğim bilgileri aktarabilmek, yakın çevremle kısıtlı olan bilgi alış-verişi paylaşımını tanımadığım insanlarla da yapabilmek amacıyla yola çıkıp; hazır tasarımlar amacıma uygun olmadığından bedava sitemde kendi tasarımımı yapmak için sıfır bilgiyle başladığım bu sitenin yapımında yaptığım her şey, forumları takip ederek öğrenip, öğrendiklerimi uygulayarak oluştu.

Bu nedenle, forumlarda bilgi veren değerli uzmanlara geç kalınmış teşekkürde öncelik vermek istiyorum. 50 yaşında bir hanıma bile rehberlikleriyle ödüllendirilecek bir site yaptırabilmişlerse öcelikli teşekkür onlara olmalı.

Siteyi tasarlarken en önem verdiğim kriter, sitenin iç dünyamı yansıtacak
yapıda olmasıydı. Siteye ilk kez giren birisinin benimle sohbete oturmuş bir gönülün duygularına kapılmasını arzu ettim. Bunu sağlayabilmek için de gönlümü kattım tasarlarken de, yaparken de...

Ancak; gönülden gönüle yolların olduğunu hatırlayamamış olmalıyım ki, bir gün bu emeğin farkedileceği ve ödüllendirileceği aklımdan dahi geçmemişti. Sitemi fark edip, ödüle layık gören değerli moderatörlere bütün gönlümle sonsuz teşekkürler.

Ayrıca, sitemi ziyaret eden değerli ziyaretçilere, değerlendirme yapıp beğenenlere ve eleştirileriyle destek olanlara, herkese çok çok teşekkürler..

Nazan İnan

Ve bu kadar güzel bir yorum yazdığı içinde Nazan Hanım'a teşekkür ediyoruz.
Mesaj01.11.2010, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendisine Sitemizden De Bağlantı Vererek Destek Olmaya Çalıştığımız Değerli Bir Hocamızın Sitesi, Söze Gerek Yok,, Tek Kelimeyle Mükemmel Zaten..

Hayatının Tüm Yönlerinde Başarılar Hocam Smile

Kaan.
Mesaj02.11.2010, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baya emek verilmiş ve insanı yormayan bir tasarımvar.
İçerik bakımından ise zengin ve dolu dolu. Herkeze böyle siteler nasip olmaz Cool
Mesaj02.11.2010, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorumlara cevap

Tekrar Merhaba,

Beğenilerini yazan herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten daha iyi olabilmek, daha fazlasını yapabilmek adına büyük destek olmakta aldığım her olumlu beğeni.

Eleştirilere gelince; onların da hepsini çok önemsiyorum. Sitemin halen eksikleri var, aslında çoğu eleştirilen konuların çözümlenmesini sağlayacak en genel sorun da halen tasarımı bölememiş olmam. Forumlarda hep hazır tasarımların bölünmesi anlatılmış. Bedava sitemde yapılan tasarımın bölünmesiyle ilgili bir açıklama ne kadar aradıysam da bulamadım. Bu konuda bilgisiyle destek olabilecek varsa en büyük sorunumu çözmeme yardımcı olacak ve çok mutlu olacağım. Her tıklamada yeni sayfa açılması sorunu da, alt taraftaki sorunlar da bu çözüme bağlı.

Bu arada hoca değilim Smile

Sanırım emekli öğretmen olduğum tahmin edildi. Ama değilim. Emekli Polisim.

Aile sıcaklığı hissettiren, başta moderetörler olmak üzere sitemle ilgili yorum yazan herkese tekrar teşekkürler.

Nazan İnan
Mesaj02.11.2010, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nazan Hanim, bu zamanda önemli olan ne olmaniz degil, nasil olmaniz...O bize yeter. Wink
Mesaj03.11.2010, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar mükemmel bir siteniz var Very Happy
Mesaj03.11.2010, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Nazaninan..

Gerçekten öylesine seçilmiş bir site değil, başarılı..

Başarılarınızın devamını diliyorum.
Wink
Mesaj03.11.2010, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel bir site,bende çok beğendim siteyi,tebrik ediyorum!

Kişisel site olupta haftanın sitesi seçilmesinden dolayı çok kıskandım Twisted Evil

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj03.11.2010, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende diğer arkadaşlara katılıyorum.Gerçekten güzel bir site.Sitenin her yerinde bir emek var.İçeriği resimleri kullanarak hazırlaması sitenin güzelliği arttırmış.
Mesaj05.11.2010, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Harika bir site ! Gerek içerik, gerek dizayn bakımından.. Başarılar diliyorum.. Wink
Mesaj05.11.2010, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılarınızın devamını temenni ederim ...

Emeklerinize teşekkür ederim faydalanacağımı bildirmek isterim Smile
Mesaj05.11.2010, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrik ederim süper bir site inşallah bende moderator olurum birgün daha ne isterdim b-s hiçbir zaman ayrılmazdım : ) zaten ayrılmıyorum yaa neyse
Mesaj06.11.2010, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,öncelikle çok emek verilmiş şahane bir siteniz var;
Ancak sayfaların yeni pencerede açılır olması biraz can sıkıcı oluyor,ayrıca kişisel web sitesi yerine konu içeriğine uygun bir başlıkta açılmış olsaydı daha fazla ziyaretçi çekerdi diye düşünüyoruz...Kolay gelsin...
Mesaj07.11.2010, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten GüzeL Bir Site Olmuş!