Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.11.2010, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi, öncelikle Tebrikler yeni Görevinde. Wink
Benimde sana sorum olacak;
Arrow Üyeleri Banlarken ne geciyor icinden?
Arrow Site sildirirken Neleri düsünüyorsun?
Arrow Konu Kilitlerken veya site silerken nelere dikkat ediyorsun?
Arrow Sanal alemde karsindakiyle konusurken neler akline geliyor?
Simdiden Tesekkür ederim. Razz

Mesaj14.11.2010, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

konyasekersporlular yazmış:
Abi, öncelikle Tebrikler yeni Görevinde. Wink
Benimde sana sorum olacak;
Arrow Üyeleri Banlarken ne geciyor icinden?
Arrow Site sildirirken Neleri düsünüyorsun?
Arrow Konu Kilitlerken veya site silerken nelere dikkat ediyorsun?
Arrow Sanal alemde karsindakiyle konusurken neler akline geliyor?
Simdiden Tesekkür ederim. Razz

Sag ol Nihad...
Üyeleri banlarken son noktasina kadar gitmesine dikkat ediyorum...Yani kücük nedenlerden degilde, üye uyarima ragmen israrli olursa bu islemi yapmaya dikkat ediyorum ve hicde acimiyorum üye banlamada...Cünkü bazen sinirlari asan oluyor...Site silerkende öncelikle yasaklara aykiri sitelere daha cok özen gösteriyorum...Hele hele +18 siteler benim ilk hedefim oluyor...Sag olsunlar bazi duyarli üyeler silinecek siteleri bize iletiyorlar ve bizde gereken islemleri yapiyoruz...Konu Kilitlerken ve site silerken tekrar tekrar ne yapmam gerektigini kafamdan geciriyorum yanlis yapmamak icin...Ne de olsa kul hakkina gecebiliriz...Sanal alemde karsimdakinle konusurken onun yazdiklarindan onu sezmeye calisiyorum...Yüzünü ve sözünü vede özünü tahmin etmeye calisiyorum... Wink
Mesaj14.11.2010, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu moderatörlükten değiştireyim dedim. Bedava Sitem ile nasıl tanıştın? İlk izlenimlerin neler oldu? Bedava Sitem'e ilk geldiğinde sana neler saçma geldi? Forumu keşfettikten sonra ilk paylaşımların ne üzerineydi? Hiç forumda ban aldın mı? Aldıysan neden aldın? Sen ilk tanıştığında forum nasılsı? Forum kurallarını bilmeyerek yaptığın ilk hatayı hatırlıyor musun?

Baya uzun oldu. Şimdilik yeter Muhammed Abi. Sınava çekmiş gibi hissettim kendimi.
Mesaj14.11.2010, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Konuyu moderatörlükten değiştireyim dedim. Bedava Sitem ile nasıl tanıştın? İlk izlenimlerin neler oldu? Bedava Sitem'e ilk geldiğinde sana neler saçma geldi? Forumu keşfettikten sonra ilk paylaşımların ne üzerineydi? Hiç forumda ban aldın mı? Aldıysan neden aldın? Sen ilk tanıştığında forum nasılsı? Forum kurallarını bilmeyerek yaptığın ilk hatayı hatırlıyor musun?

Baya uzun oldu. Şimdilik yeter Muhammed Abi. Sınava çekmiş gibi hissettim kendimi.

Bak bu iyi oldu... Razz Razz
Bedava Sitemle önce bir arkabanin sitesine girerek tanistim...O zamanlar üst reklam yaziliydi hatirlarsaniz bende merakliydim bu ise önceden, tabii daha önce diger hizmetlerde deneyimim vardi baska site hizmetleri veren yerlerde...Birde burda deniyelim dedim..Reklama tikladim...Kayit olurken isim bulmakta zorlandim tabii...O zamanlar enistemin ayni isimde sitesi vardi ama uzantisi baskaydi bende bir hirsizlik yaptim... Razz Razz ve site ismini ayni yaptim...Sonra ilk isim tasarim ayarlarina girdim daha dün gibi hatirliyorum ice blue ve red tasarimlari arasinda kaldim hangisini kullanayim diye... Smile Zaten 1 hafta sonra hemen naazimcanin yaptigi profesyonel ice blue tasarimlarina gectim ve yaklasik 1 sene onu kullandim daha sonra ise css moda oldu aslinda css tasarimlarini biliyordum alman forumunda 6p-designs diye bir kullanici yapiyordu...O zamanlar tr.gg de neredeyse kimsede yoktu..Ama nedense kullanmiyordum..Kullansaydim belkide tr.ggye cssyi getiren ben olacaktim Rolling Eyes Neyse sacma gelen birsey bulamadim aslinda 1 gün boyunca ekstralari denedim felan filan derken 1 hafta icinde yavas yavas tr.ggde profesyonel olmaya basladim...Forumu kesfettikten sonra tabii herkes gibi arka arkaya reklam basliklari actim Smile Smile Sonrada net-muratt'an ban yedim...Daha sonra banim acilinca foruma baktim gezdim dolastim ve yararli basliklar acmaya basladim...Zaten cok sürmedi forumda profesyonel olup anlatimlar yapmaya basladim zaten SSS'dende belli oluyor... Razz Forumda bir de leonn2435'den ban aldim...Baska ban aldigim zaman olmadi... Forumda ilk zamanlar fazla arkadasim olmadi aksine hatali basliklara uyari attigim icin sinir kapiyorlari bana...Adminmisin diyorlardi... Neyse iste sonrada ilk arkadasim Ua1905ua oldu ilk samimi olarak onu tanidim sonra adilkaradag, net, gonulerleri, naazimca, ikiyol, erufuk derken iyice tanindik forumda... Razz
Mesaj14.11.2010, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki bundan sonra Bedava Sitem'deki projelerin neler? Foruma ne tür yeilikler getirmek istersin? Sitende nasıl güncellemeler yapacaksın? Tasarımlar kısmına CSS gibi PHP kısmının açılmasını da ister misin?
Mesaj14.11.2010, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki bundan sonra Bedava Sitem'deki projelerin neler? Foruma ne tür yeilikler getirmek istersin? Sitende nasıl güncellemeler yapacaksın? Tasarımlar kısmına CSS gibi PHP kısmının açılmasını da ister misin?

Proje olarak öncelikle sitem hakkinda degilde genel anlamda var...Yenilikler gibi vs vs seyler...Sitemde simdilik bir güncelleme düsünmüyorum icerik eklemekten haric.Tasarim kismina Php geldiginde bence daha güzel olacak diyorum forum...Simdilik Webme'nin yeni versiyona gecmesini bekliyorum ondan sonra anlatim, ögretme gibi bir sürü projelerim olacak...Diger projelerimizi biz zaten Hakan beye bildiriyoruz... Wink
Mesaj14.11.2010, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum da halan örnek aldığınız birileri var mı? Gerçekten dost olarak gördüğünüz kişiler kim? Sizi bu forumda ilk olarak takdir eden kişiyi ve bu olayı hatırlıyor musun? Bir projen olsa forumda en çok kimin rol almasını istersin? Wink

Herhalde tek ben soru soruyorum şu anda. Very Happy
Mesaj14.11.2010, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum da halan örnek aldığınız birileri var mı? Gerçekten dost olarak gördüğünüz kişiler kim? Sizi bu forumda ilk olarak takdir eden kişiyi ve bu olayı hatırlıyor musun? Bir projen olsa forumda en çok kimin rol almasını istersin? Wink

Herhalde tek ben soru soruyorum şu anda. Very Happy

Su anda forumda hala örnek aldigim kimse yok...Ancak kisiligini ve davranisini begendigim ua1905ua, gonulerleri, ikiyol, net ...var. Gercekten dostum olarak gördügüm ua1905ua, ysnsen, ikiyol, net, gonulerleri, adilkaradag, com, naazimca, mjistanbul, pobrediablo, gececi40, informess, kerimdj (eskilerden olanlar) bu zamandada yani su anda Bedava Sitemde olan bir kac kisi daha var...Onlar kendilerini biliyorlar zaten...Forumda ilk beni taktir eden kisi kerimdj olmustu.Hatirlamiyorum sanirim bir üyeyle tartismistim bir konuda o da bana fazla üstüne gitmememi ve benim aslinda hakli oldugumu ve zarar görmememi istemisti...Projem olursa forumda dostlarimdan secmem, en aktif, en yardimseveri secerim....
Mesaj14.11.2010, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Normal hayatında nasıl birisin? İnsanlarla kolay arkadaş olabilir misin? Yalan söyler misin? Biraz bunlardan bahseder misin? Gerçi ben tahmin ediyorum ama bu soruyu arkadaşlar için de soruyorum.
Mesaj14.11.2010, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Normal hayatında nasıl birisin? İnsanlarla kolay arkadaş olabilir misin? Yalan söyler misin? Biraz bunlardan bahseder misin? Gerçi ben tahmin ediyorum ama bu soruyu arkadaşlar için de soruyorum.

Gercek hayatimda cok sakin kendi haline biriyim...Din, Tarih ve Siyasete gelince susmadan konusma yapan bir insanim... Razz Insanlara bildigim birseyi , bir bilgiyi paylasmayi severim...Sevdiklerime cok deger veririm...Cabuk üzülen ve kücük bir aksiligi kafasina takip haftalarca uyuyamayan bir insanim...Aileme bagli biriyim...Her Insanla arkadaslik kurmayi sevmem...Dogru insanlarla arkadaslik kurmayi severim...Yalan söylemeyi sevmem, söyleyenide...Is yapmayi cok severim...Merak ettigim birseyi sonuna kadar takip etmeye calisirim ama cabuk pes ederim... Smile Sanal ortamda konusmayi sevmem, cünkü karsimdakinin beni yanlis anlamasindan korkarim...
Mesaj14.11.2010, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla seni yanlış anlayacak birinin bulunacağını zannetmiyorum. Wink İleride bilmediğin bir nedenden siten silinse peki ne hissedersin? Sitenin içeriklerini saklıyor musun? Sitenin adını nereden geldiğini önceden yazmıştın. Peki sloganın var mı? Bannerinı kendin mi yaptın?

Artık aklıma soru gelmiyor. Tıkandım galiba. Smile
Mesaj14.11.2010, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla seni yanlış anlayacak birinin bulunacağını zannetmiyorum. Wink İleride bilmediğin bir nedenden siten silinse peki ne hissedersin? Sitenin içeriklerini saklıyor musun? Sitenin adını nereden geldiğini önceden yazmıştın. Peki sloganın var mı? Bannerinı kendin mi yaptın?

Artık aklıma soru gelmiyor. Tıkandım galiba. Smile

Tabii Emek var...Yaziklar olsun derim basta...Onca emegime, onca yardimima karsilik bunumu hakediyorum derim ve cekip giderim...Sitemin iceriklerini ayda yilda bir kere Bilgisayarima indiriyorum..Ama saklamiyorum...Sitemin slogani aslinda, Bilgili olan Tilki gibidirdi bastan beri....Bannerimi yanlis olmasin ya Imagerial yada Ibrahmgun yapmisti...Iyi hatirlamadigim icin söylüyorum yanlis olmasin diye...
Mesaj14.11.2010, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:

Gercek hayatimda cok sakin kendi haline biriyim...Din, Tarih ve Siyasete gelince susmadan konusma yapan bir insanim... Razz Insanlara bildigim birseyi , bir bilgiyi paylasmayi severim...Sevdiklerime cok deger veririm...Cabuk üzülen ve kücük bir aksiligi kafasina takip haftalarca uyuyamayan bir insanim...Aileme bagli biriyim...Her Insanla arkadaslik kurmayi sevmem...Dogru insanlarla arkadaslik kurmayi severim...Yalan söylemeyi sevmem, söyleyenide...Is yapmayi cok severim...Merak ettigim birseyi sonuna kadar takip etmeye calisirim ama cabuk pes ederim... Smile Sanal ortamda konusmayi sevmem, cünkü karsimdakinin beni yanlis anlamasindan korkarim...

Allah belamı versin aynı ben
Mesaj14.11.2010, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasimhayvan yazmış:
anadolulular yazmış:

Allah belamı versin aynı ben

Razz Razz Razz
Ekimdemi dogdun...
Mesaj14.11.2010, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

burçlara inanmam mayıs da doğdum...Ama belki ekimde ölürüm