Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.11.2010, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
arkadasimhayvan yazmış:
rütbelerin mesajlara göre seçilmemesi iyi bir sistem sadece bs bağımlısı 300 mesaj istiyor..

Mesajlara göre rütbe degisikligi yapmamiz imkansiz ben daha cok hak edilip alinan rütbelerden bahsediyorum...Sizin dediginiz gibi yaptigimiz taktirde üyeler cabuk mesajlarinin yükselmesini isteyecektir ve buda forum kirliligine yol acacaktir.... Wink

ama mesela rep puanı gibi paylaşım yapanlara puan versek yardımsever rütbesine öyle ulaşabilir mesela

Mesaj16.11.2010, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Sevgili Üyelerimiz;

Sizlere elde bulunan rutbelerimiz belirtelim.

Forum rütbelerimiz

Teknik Destek -> Bedava sitem calisanlari
Moderatör -> Birden fazla bölümde moderatörlük yapanlar
Yardimsever -> Severek herkese yardim eden, sempatik kullanicilarimiz
Uzman -> Gercekten isi bilen, kodlari vs. "kendisi" yazabilen, isi gercekten iyi bilen, tasarimcilar vs... (50000 kod postalayan degil yani)
ve
Forumbozan -> Sevilmeyen, forumu kirleten, her tarafa reklam yazan, konulara uymayan, kisacasi forumu bozan, forumda sevilmeyen kullanicilar.

Ayrica -> BS-Bağımlısı
300 paylasimi olan arkadaslara otomatik verilen rütbemizdir. Paylasimlar tabi ki BS ve web ile alakali olmalidir, forumumuz teknik forumdur.

Rutbelerimiz bunlardan ibarettir.Her zaman belirttigimiz ve hiç bir zaman ödün vermedigimiz ''Teknik bir forum'' olayı çerçevesinde şu anda rutbelerimiz yeterlidir.

Alıntı:
ama mesela rep puanı gibi paylaşım yapanlara puan versek yardımsever rütbesine öyle ulaşabilir mesela

O zaman yapmaçık paylaşımlar ortaya çıkabilir.Puan almak için ve rutbe almak için çabalayan uyerimiz çıkar.Biz bu forumu aile ortamı olarak tanımladıgımız ve öyle oldugu için rutbe ne gerek varki biz hepimiz bir aileyiz. Razz

İyi forumlar

En son abron tarafından 16.11.2010 19:34:44 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.11.2010, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:

Forum rütbelerimiz

Uzman -> Gercekten isi bilen, kodlari vs. "kendisi" yazabilen, isi gercekten iyi bilen, tasarimcilar vs... (50000 kod postalayan degil yani)
ve
Forumbozan -> Sevilmeyen, forumu kirleten, her tarafa reklam yazan, konulara uymayan, kisacasi forumu bozan, forumda sevilmeyen kullanicilar.

Ayrica -> BS-Bağımlısı
300 paylasimi olan arkadaslara otomatik verilen rütbemizdir. Paylasimlar tabi ki BS ve web ile alakali olmalidir, forumumuz teknik forumdur.

Rutbelerimiz bunlardan ibarettir.Her zaman belirttigimiz ve hiç bir zaman ödün vermedigimiz ''Teknik bir forum'' olayı çerçevesinde şu anda rutbelerimiz yeterlidir.

Alıntı:

O zaman yapmaçık paylaşımlar ortaya çıkabilir.Puan almak için ve rutbe almak için çabalayan uyerimiz çıkar.Biz bu forumu aile ortamı olarak tanımladıgımız ve öyle oldugu için rutbe ne gerek varki biz hepimiz bir aileyiz. Razz

İyi forumlar

Forumbozan sanırım kullanılmıyormuş
Mesaj16.11.2010, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasimhayvan yazmış:
abron yazmış:

Forum rütbelerimiz

ve

Ayrica -> BS-Bağımlısı

Alıntı:

İyi forumlar

Forumbozan sanırım kullanılmıyormuş

Bence kullanılmaması doğru. Çünkü diğer kişiler onu dışlar. Bence kullanılmaması doğru olmuş Wink

Bilgisayar Delisi..!
Mesaj16.11.2010, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kullanılmıyor diye birşey diyemeyiz tam anlamıyla .Kullanmaya teşvik edecek uyemiz yok çünkü olmasında bence...

Alıntı:
Bence kullanılmaması doğru. Çünkü diğer kişiler onu dışlar. Bence kullanılmaması doğru olmuş Wink

Dışlamamı dışlama bu forum içerisinde kullanılmamalıdır bence.Nede olsa aileyiz biz

Eskiden bu rutbeyi almak için çabayalan birçok uyemiz vardı.Hatta özellikle başvuruyorlardı rutbe için... Razz
Mesaj16.11.2010, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumbozan geyik amaçlı mesela ben olmak isterdim Very Happy
Mesaj16.11.2010, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasimhayvan yazmış:
forumbozan geyik amaçlı mesela ben olmak isterdim Very Happy

Mr. Green

Bilgisayar Delisi..!
Mesaj18.11.2010, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer rütbeler düzene girecekse rütbe resimleride belirlenmeli bence.
Mesaj20.11.2010, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rütbeler,diğer forumlarda ''sevinçli,utanganç,sinirli,vs.'' oluyor..Böyle bir şeylerde yapabiliriz.!

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj25.11.2010, 07:27 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

BS -Bağımlısı Var

YardımSever Güncelleniyor

Uzman Güncelleniyor

Css Uzmanı Olabilir Güzel Fikir

Moderatör Var

Forum Bozan Kaldırıldı Sanırım

Birde Şimdi Yeni Başlatılmış Olan Grafikerlerimiz Seçildi Ve Onlar İçinde Rütbe Olarak Grafiker Rütbeleri Verise Ve Bu Rütbeler Eklense Olur Bence ;

Grafiker

Uzman Grafiker

Profesyonel Grafiker
Mesaj03.12.2010, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-bağımlısı kaç mesajda oluyor.
Mesaj03.12.2010, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

barbaroskarde yazmış:
bs-bağımlısı kaç mesajda oluyor.

Merhabalar,
300 mesajda sistem size otomatikmen bu rütbeyi veriyor.
Iyi forumlar. Wink
Mesaj03.12.2010, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar forumda bu konuyu birçok kez gündeme getirmek istedim ama bana bir kere bile mesaj atan olmadı. Bende attığım mesajın sonuçlarını anadolulular ile paylaştım. Eminim ki buradan hiçbir şey çıkmayacak. Moderatör sorunu bile çok geç bir zamanda çözüldü. Eğer rütbeler artırılacaksa forumda kurallara uymayan sitelere de rütbeler verilebilir. Bu da herkesi biraz daha kurallara uymaya teşfik eder.
Mesaj03.12.2010, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Arkadaşlar forumda bu konuyu birçok kez gündeme getirmek istedim ama bana bir kere bile mesaj atan olmadı. Bende attığım mesajın sonuçlarını anadolulular ile paylaştım. Eminim ki buradan hiçbir şey çıkmayacak. Moderatör sorunu bile çok geç bir zamanda çözüldü. Eğer rütbeler artırılacaksa forumda kurallara uymayan sitelere de rütbeler verilebilir. Bu da herkesi biraz daha kurallara uymaya teşfik eder.

Merhaba;

Lütfen bu tür umutsuzluklara kapılmak yerine önerilerilerinizi yineleyin inceleyelim cevaplayalım belkin yarın belkin yarından öte bir zaman sonra gerçekleşir. Wink

İyi forumlar

Mesaj03.12.2010, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Ben Bedava-Sitem'in diğer serverlarına meraklıyımdır. Sürekli takip etmeye çalışırım ama hiç İspanya server'ına girmemiştim ve girince "İşte budur." dedim. Herkes gelişimlerine göre ve benzer olarak bir görev ve rütbe almış.
Merak edenler http://www.es.tl/ adresinden bakabilirler. Wink

Önceki konumda geçen belli başlı cümleler kaldırıldı. Eğer forumu eskisi gibi aktif ve değişik görüntülerler görmek istiyorsanız ben hepinizin mesajlarını bekliyorum. Wink