Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.11.2010, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: -------------

informess yazmış:
heliver yazmış:
SELİNE NE OLDU

Firma'dan ayrıldı.
İspanya forumuna ilk defa giriyorum çok değişikmiş... Herkes'in de dediği gibi admin olmadan bunları yapamayız ve admin'in gelmesi webme'nin elinde......

peki onun yerine birini aldırlarmı veya benzer görevde kimler var
Mesaj23.11.2010, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Hersey Admin'e bagli...
Ahh admin olsaydi ne projelerim var neler...Amaaa...Iste.... Razz

Katılıyorum Admin Olsa Herşey Bir Düzen İçerisinde Olurdu

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj24.11.2010, 10:23 (UTC)    

biltekno-web yazmış:
informess yazmış:
heliver yazmış:
SELİNE NE OLDU

Firma'dan ayrıldı.
İspanya forumuna ilk defa giriyorum çok değişikmiş... Herkes'in de dediği gibi admin olmadan bunları yapamayız ve admin'in gelmesi webme'nin elinde......

peki onun yerine birini aldırlarmı veya benzer görevde kimler var

Selin hanım'ın yerine Hakan KOÇAK geldi. Yani support Hakan bey. Ama o forumla pek ilgilenmiyor genel olarak support'a bakıyor. Yani bütün iş moderatör arkadaşlarımıza kalıyor... Bakalım Webme yeni bir admin ne zaman gönderecek.. Selin Hanım'ın döneminde şuanki moderatör arkadaşlarımız nasılsa Selin'de öyleydi.. Konulara cevap yazardı. Genel problemler gibi bölümlerde yardımcı olurdu. Üyeler ile sohbet ederdi. Yani yeni bir admin demek bu forumun eskisi gibi olması demek'tir.. Wink
Mesaj24.11.2010, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

herseyibilenadam yazmış:
abron yazmış:
admin olarak biz varız yani modlar forumun adminidir. .Biz her forum degiliz biz teknik bir forumuz ve diger forumlara benziyecegizyada onlarda var bizde yok gibi birşey olamaz .

Nasıl yani ispanyada ki forum teknik forum değilmi?Veya webmeye ait değil mi ?

Evet oradaki forumlarda teknik forum ve webmeye ait.
Mesaj27.11.2010, 18:08 (UTC)    

informess yazmış:

Evet dediğim gibi. Çok güzel görüntüler var. Arkadaşlar forumumuzun birazcık ilerlemesi için bir mesaj zor olmasa gerek. Ne kadar çok mesaj atarsa sorunumuzun çözümüne o kadar çabuk ulaşırız. Wink
Mesaj27.11.2010, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Bedava-Sitem'in admini olacaktım..şimdi böylemi olurdu.Günlük ayrı bir tasarım xD Mr. Green Mr. Green
Mesaj27.11.2010, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazıları konuya ayaklanma şeklinde bakıyor. Evet Selin döneminde herşey daha güzeldi. Hakan bey de elinden geleni yapıyor ama ona support mailleri için görev verilmiş. Geri kalan kısımlar moderatörlerin. 1.5 yıldır yeni sistem gelecek deniyor. Bedava-Sitem'e en son 5 ay önce girdim, 1 yıl hiçbirşey yapılmadığını ek olarak sadece reklamların geldiğini farkettim. 5 ay sonra yine giriyorum bırakın gelişmeyi forumda bile hala aynı konular dönüyor.

Bu koşulda webme'ye mi kızmalıyız bilemem, ama moderatörlerin bu durumun farkında olduklarını ve üyeleri oyaladıklarından eminim. Ama bunu kimsenin emeğine saygısızlık olsun diye söylemiyorum, bu sadece moderatörlerin düşüncelerine bağlı, bu demek değildir ki yardım isteyenlere yardım etmiyorlar.

webme'nin neden hala etkin bir admin göndermediğini anlamış değilim. Bizi biraz "sallamış" durumdalar.

Ayrıca ben admin olsam şimdiye neler yapardım diyen kullanıcıları da kınıyorum, bu o kadar kolay bir iş değil.
Mesaj30.11.2010, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu konuyu güncellemek istemiyordum ama rütbelerle ilgili bir konu buldum. Bu nedenle özür dilerim.

Arrow 0-100 Nuevo
Arrow 101-500 Junior
Arrow 501-1000 Destacado
Arrow 1001-5000 Semi-Experto
Arrow 5001++ Experto
Mesajlara göre bu tür rütbeler alıyorlar. Wink
Mesaj04.12.2010, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Arkadaşlar bu konuyu güncellemek istemiyordum ama rütbelerle ilgili bir konu buldum. Bu nedenle özür dilerim.

Arrow 0-100 Nuevo
Arrow 101-500 Junior
Arrow 501-1000 Destacado
Arrow 5001++ Experto

Tıpkı 300 mesajdan sonra Bedava Sitem bagımlısı olundugu gibi ama biraz renk katar foruma ancak admin olmadığı sürece kolay değil. Ama gelirse ki gelecegine inanıyorum çok güzel olacak enazından biraz degişiklik forumu canlandırmak için yeterli olur.
Mesaj28.01.2011, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:
bs-destek-merkezim yazmış:

Arrow 0-100 Nuevo
Arrow 101-500 Junior
Arrow 501-1000 Destacado
Arrow 5001++ Experto

Tıpkı 300 mesajdan sonra Bedava Sitem bagımlısı olundugu gibi ama biraz renk katar foruma ancak admin olmadığı sürece kolay değil. Ama gelirse ki gelecegine inanıyorum çok güzel olacak enazından biraz degişiklik forumu canlandırmak için yeterli olur.

TAMAMEN KATILIYORUM SİZE
Mesaj28.01.2011, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

DİKKATİMİ ÇEKTİ
http://www.paginawebgratis.es/forum/viewforum.php?f=1
ADAMLARIM 2 TANE MODU VAR!
SADECE 2 TANE Mİ Smile

SADECE BİR TANE ADMİN Mİ BİZİM FORUMA FARK ATIYOR!

ACİL ADMİN ALIMI GEREK!!!
Mesaj28.01.2011, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

AYRICA İSPANYADA MODLARIN KONUM BÖLÜMÜNDE YAZAN MOD ARMASI RESMİ GÖZÜKÜYOR. BİZİM MODLARIMIZDA GÖZÜKMÜYOR Sad
Önceki mesajları göster: