Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2010, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Qameen.TR.GG Sitem nasıl sizce?

Qameen.TR.GG Sitem nasıl sizce arkadaşlar eleştirielere açıgım (fazlada abartmayın ) Smile

Mesaj21.11.2010, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben çok beğendim ama içeriği biraz daha geliştir.Ana bir konun olsun o konuda içeriği geliştir.Ben 10 üzerinden 9 veririm Smile
Mesaj21.11.2010, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gözüme Çarpan Birşey Var Confused

Arkaplan Sitenin boyutuna uymadığı için sitende aşağı doğru inerken arkaplan resmi katlanıyor onu düzeltmelisin Wink Güzel Site Başarılar...
Mesaj21.11.2010, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler
yorumlarınızı değerlendiricem Smile

Mesaj21.11.2010, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel site başarılar.. Wink
Mesaj21.11.2010, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin en sevdiğim tarafı şu oldu;
Sitye egirince farklı bir tasarım fakat menülerden birine basınca başka bir tasraım çıkıyor,çok güzel bir şey yapmışsınız,başarılar...

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj21.11.2010, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

nurcin-ozer yazmış:
Sitenizin en sevdiğim tarafı şu oldu;
Sitye egirince farklı bir tasarım fakat menülerden birine basınca başka bir tasraım çıkıyor,çok güzel bir şey yapmışsınız,başarılar...

Onu yapmak o kadar zor bir şey değil. Ama ekstralar sorununu nasıl çözdünüz merak ettim. <iframe> ile mi?
Mesaj21.11.2010, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana Tasarım Yapma konusunda Yardım Edebilirmisiniz Yaptıgım Tasarımları Nasıl Koda Donusturecegım Lütfen biraz yardım edin ...
Mesaj21.11.2010, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gereksiz çok fazla kod var sayfa yükleniyor kodunu mause kodunu kaldır arka plana x-yinelemeyen olarak ayarla böyle çok kötü görünüyor.
Mesaj21.11.2010, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşımız çok akıllıca davranmış. Aslında ilk karşımıza çıkan intro. Oradaki seçeneklere tıkladığımızda ise siteye giriyor. Gerçekten çok mantıklı. Eğer arkadaşımız 2 tasarım koymuş olsa yorumlar ekstrası çalışmazdı. Beni de büyük bir yanılgıya düşürdü. Wink
Mesaj21.11.2010, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Siteniz Gayet Güzel Ve Mantıklı Olmuş Başarılar
Mesaj21.11.2010, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet ilk bastaki intro giriş indexi Smile
teşekkürler yorumlar için Smile
iltifatlar ve eleştiriler içinde tabii

Mesaj21.11.2010, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

birde birşey sorucam size

üst tarafa nasıl reklamı kaydır kodu koyabilirim acaba?

Mesaj21.11.2010, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Tema olarak çok güzel

sitenin teması güzel ve o temanın hakkını vermelisin bence anasayfan cok kasıyor.Gereksizleri kaldır.Süsleri kaldır.Ayrıca hic bir prof site anasayfayı yoruma acmaz.yorumları sadece yorum alcak içeriklere aç.BAŞARILAR
Mesaj22.11.2010, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

introya eklediğin tasarım çok süper ve başarılar dilerim
Önceki mesajları göster: