Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.11.2010, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemin Her Bölümünü Nasıl Googleye Çıkarırım

Arkadaşlar sitemin sadece bazı bölümleri googleye çıkıyor.Ben her bölümü çıkarmak istiyorum nasıl yapmalıyım.
Mesaj23.11.2010, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenin her bölümü googlede çıkar ama biraz zaman alır ayrıca çıkmayan bölümlerini kontrol et sayfa başlarında türkçe karakter olmayacak yoksa linki anlamsız oluyor ve google indexlemiyor
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Mesaj23.11.2010, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler.
Mesaj24.11.2010, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aşağıdaki yazdıklarımı uygulamaktan kaçınmayın. Hem siteniz google iyi yerlerde olacak'tır hemde bütün sayfalarınız google'de çıkacak'tır.

Google da Sitem Gözükmüyor Ne Yapmalıyım ?
Soru şekli 1
Yeni bir site açtım. Üstünden bir-iki hafta geçti hergün yeni içerik ekledim ama hâla google da gözükmüyor sitem. Ne yapmalıyım ?

Cevap:
Google er ya da geç mutlaka bir şekilde sitenize girecektir. Tabi bu süre iki gün de olabilir , bir ay da... Eğer blogger vb. ücretsiz servisler kullanıyorsanız google kısa sürede sitenizi ziyaret eder. Ama uzun zaman geçmesine rağmen google dan ses seda yok ise siz kendinizi gösterin. Google a indexli sitelere link verin, mümkünse karşılıksız olarak. Benim tavsiyem bloglara yorum yapınız en kolay indexlenme yöntemidir.

Soru Şekli 2
Yeni bir site açtım. Her gün içeirk ekliyorum, link de ekledim diğer sitelere ama tık yok. Sitem google da hâla gözükmüyor.

Cevap:
Öncelikle eklediğiniz sitenin seo kalitesi ne durumda onu bilmeniz gerekir. Eklediğiniz linkler kalitesiz sitelerde yer alıyor ise google sizi göz ardı edebilir. Şöyle düşünün; sevmediğiniz bir arkadaşınızın arkadaşıyla tanışmak size cazip gelmez değil mi ? Google da işte böyle bir mantık kurar. Unutmayın ki google çok zekidir. Siz güncel olmaya devam edin, google sitenizi maksimum iki üç hafta içinde ziyaret eder. Hem tadını çıkarın sitenizi büyütün.
Mesaj24.11.2010, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şunu bilirim sunu söylerim arkadaslar ziyaretcileriniz ne kadar googlede sizin sitenizin ismini ararsa o kadar google indeks leri guncel tutat atıyorum sitemdeki bir şiir vaya yazının 2 satırını googleye yazıyorum hemen cıkıyor .
Önceki mesajları göster: