Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.12.2010, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu: ModLar Hatta Adminler... Bakın

Ya bir şeyi anlamıyorum Bs de nedn yasakkı film İzletmek Nette 999999999 Fazla Film Kodu wAR yani Beni [b]ABRON Mod Uyardıda Söyliyim Bir TeK Benmi Siteme Film Eklıyorum?[/b]

Arkadaşlar Sizcede Bu Kural Gereksiz Değilmi?
Böyle Kurallar Userleri Uzaklaştırmak Dan Başka Bir Şeymi Yapıyor?

Böyle Bir Kural Bence Saçma Ben Kurallara Uyarım Ama Bana Bu Kural Biraz Saçma Geliyor Size?

Nedemek İstediğimi Anlamışsnızdır Bu Kuralı Kaldırsak Daha İyi Olur
Sizce?

Sayın ModLarım Ve Admınlerim Bu Kuralı Kaldırsak Daha İyi OLur Bence [işinize Karışmak Gibi Olmasın Ama...]

Bu İsteğim Bütün Tr.Gg Userlerini Mutlu Eder Buna Bir Çare Bulursanız Bence Daha İyi Olcak yanlış başlıga konu acıldıgından dolayı tasınmıştır.@istanbulhattı

En son wikimovie tarafından 05.12.2010 11:26:13 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj05.12.2010, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım aslında bende senın gibi düşünüyorum ama bu konuda ne admin nede modlar birşey yapabılır kurallar gereğince yasaktır bu yasakda webme tarafında konulmuştur. umarım anlatabilmişimdir.
Mesaj13.12.2010, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Webmenin Koymasına Gerek Yok nNormalde Yasak Zaten:P
Mesaj23.12.2010, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu filmi çeken kişi filmi satarak para kazanması lazım bazı insanlar bu filmleri beleşe alıp sitelererine ekliyorlar ve film çeken para kazanmıyor. Bu yüzden filmin telif hakları var ve Bedava-Sitem'de telif hakklarını ihlalden başını belaya sokmak istemiyor ancak illahki film sitesi açıcam diyorsan ücretli domain alabilirsin.
Önceki mesajları göster: