Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.12.2010, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Normal hayatında nasıl birisindir? Hangi işle meşgulsün? Forumda örnek aldığın birileri var mı? Forumda hiç ban cezsası aldın mı? Bu ilk siten mi yoksa başka sitelerin var mı? Bir gün sana moderatörlük görevinin geleceğini düşünüyor muydun?

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=159089
bu linkden gececi40 bulun ve hayatım ile ilgili herşeyi öğrenin Razz

Hangi işle meşgulsün?
şuanda çalışmıyorum kpss önlisans sınav sonuçlarını bekliyorum...

Forumda örnek aldığın birileri var mı?
site olarak örnek aldığım kimse yok ama kişilik olarak ysnsen modumuz örnek aldığım bir abimdir.

Forumda hiç ban cezsası aldın mı?
3 yıllık üyeyiz hiç mi olmasın evet aldım almadım diyemem Razz Razz

Bu ilk siten mi yoksa başka sitelerin var mı?
gececi40.tr.gg ilk sitemdir.
gececi40-grafik.tr.gg diye bir sitem daha var ama onu deneme amaçlı kullanıyorum.

Bir gün sana moderatörlük görevinin geleceğini düşünüyor muydun?
Modluk bana 2 kez nasip oldu ikisinde de hiç beklemedim zamanlarda geldi.

En son gececi40 tarafından 06.12.2010 15:23:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.12.2010, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi KPSS'ye girdiğini unutmuşum tamamen. Teşekkürler. Wink
Mesaj06.12.2010, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Abi KPSS'ye girdiğini unutmuşum tamamen. Teşekkürler. Wink

rica ederim
Mesaj06.12.2010, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:

Merhaba;

Öncellikle görevinizde size başarılar diler ve uzun soluklu olması dilegimle.
Forumdaki Misyonunuz Nedir?
Sınavınızın nasıl geçti.?
Sonuçlar ne zaman açıklanır sizce ve tahmini kaç puan alırsınız.?
İnşallah sizleride Devlet memuru görmek isterim.Devlet memurlugun hangi basamagını istersiniz (devlet memurum oluyumda farketmezmi yoksa
Razz )

Kusura bakmayın sorularımla sizin degerli zamanınızı aldım.Cevaplarsanız mutlu olurum.

En son abron tarafından 06.12.2010 20:27:43 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.12.2010, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
gececi40 yazmış:

Merhaba;

Öncellikle görevinizde size başarılar diler ve uzun soluklu olması dilegimle.
İnşallah sizleride Devlet memuru görmek isterim.Devlet memurlugun hangi basamagını istersiniz (devlet memurum oluyumda farketmezmi yoksa
Razz )

Kusura bakmayın sorularımla sizin degerli zamanınızı aldım.Cevaplarsanız mutlu olurum.

Ne demek abronum sen soranda ben yanıtsız bırakırmıyım Razz Razz

Forumdaki misyonum görevim gereği moderatörüm bununla beraber 3 yıldan beri hiç deişmeyen bs hizmet olmuştur. Bana gelen tüm yardım çağrılarına şimdiye kadar hiç cevapsız bırakmaksızın el uzatmışımdır. Yardımseverlik en önemli rütbedir.

Şimdiye kadar ki en zor ön lisans sınavıydı bunu uzmanlarda açıkladı ösym bunu kasıtlı yaptı çünkü alımlar çok olacağından soruları zorlaştırdılar

80-75 puan aralığı bir beklentim var birinci alımlarda olmasada ikinci alımlarda atanıırım diye düşünüyorum.
Sonuçların bu ay içinde açıklanması gerekiyor yeni yıla girmeden zaten kanun gereği açıklamak zorunda ösym

Devlet memurlugun hangi basamagını istersiniz (devlet memurum oluyumda farketmezmi yoksa
Aslına bakarsan bölümüm üzerinden atanmak isterdim ama malesef olmuyor hayat bizi ne olursak olalım konumuna yönlendiriyor.

Mesaj07.12.2010, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Seni tanıyorum ben baya.. Smile Ne sorsam diye düşündüm ve.: Forum'da admin olsan yapacağın ilk yenilik ne olurdu ?
Mesaj07.12.2010, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Seni tanıyorum ben baya.. Smile Ne sorsam diye düşündüm ve.: Forum'da admin olsan yapacağın ilk yenilik ne olurdu ?

Razz Razz Razz

teşekkür ediyorum sorun için ahmetim

bilmem diye başlayım önce bunun cevabına birşeyler yapardık heralde mesela

ilk işim örnek isteleri yenilemek olurdu Razz Razz

Mesaj07.12.2010, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gececi üzümü çok sevdiğini duydum doğrumudur Cool Cool Cool Cool
Mesaj07.12.2010, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Gececi üzümü çok sevdiğini duydum doğrumudur Cool Cool Cool Cool

hemde çoooookkk

o kadar çok severim ki bağını sormadan yerimmm Wink Wink

Mesaj09.12.2010, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

@gececği40 sana Soru sormak benim İçin Bir Zevktir(2 Senedir Sormak İstediğim Sorular)
İlk SOru;Neden Gececi"40"(Kırk)Bunun Belli Bir Plaka Olduğunu Düşünüyorum
İkinci SOru:Gececi Derken Yani Gecelere Akan Birimisiniz
Üçüncü Soru:Bedava Sitemde Sevdikleriniz Kimlerdir?
Dördüncü Soru;Css Tasarıma Geçmeye Kim İkna Etti(Ben Bir Türlü İkna Edememiştim)
Beşinci Soru:Neden Bedava Sitem(AYnı Soruyu Bana Röportajda Sormuştun=))
Altıncı Soru:Tasarımlarınızı Genelde Kim Yapıyor
Yedinci Soru:Tasarım Yaparken Veya Yaptırırken Nelere Dİkkat Ediyor,Ettiriyorsunuz
Sekizinci Soru:Bedava Sitemle Tanışmadan Önce Hayatınız Nasıldı?
Dokuzuncu Soru:Hakan Koçaktan Birtürlü Cevap Gelmedi.Bedava Sİtem Başlık Resminde Bulunan Mankenler Kimlerdir.Ünlü Birilerimi?
Onuncu Soru:Sitenizde Yeni BirKonu Açarken Nelere Dİkkat Ediyorsunuz
On Birinci Soru:Sizce Yeni Temanızmı İyi Eski Temanızmı?
On İkinci Soru:Sitenizde Genel Olarak En Çok Neye Ağırlık Veirisiniz
13.Soru:Sizce İyi Bir Web Sİtesi?
Mesaj10.12.2010, 00:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

gezenizci yazmış:
@gececği40 sana Soru sormak benim İçin Bir Zevktir(2 Senedir Sormak İstediğim Sorular)
Dördüncü Soru;Css Tasarıma Geçmeye Kim İkna Etti(Ben Bir Türlü İkna Edememiştim)
Yedinci Soru:Tasarım Yaparken Veya Yaptırırken Nelere Dİkkat Ediyor,Ettiriyorsunuz
Dokuzuncu Soru:Hakan Koçaktan Birtürlü Cevap Gelmedi.Bedava Sİtem Başlık Resminde Bulunan Mankenler Kimlerdir.Ünlü Birilerimi?

Gececi işin zor yazılıya çalışda hel Cool Cool
Mesaj10.12.2010, 00:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

gezenizci yazmış:

Cevap1:
Kırşehirli olduğum için 40 oranın plaka kodudur...
cevap2:
alemlere gecelere akmayı sevmem uyku hastalığı var arkadaşlar bende o yüzden uzn süre uyuyamayan biriyim en fazla 5 saat tamamen doğuşdan bir hastalık gececi'de ordan geliyor...
cevap3:
Bedava-sitemde sevdiklerim forum kuralları çerçevesinde paylaşımlarını yapan katılımlarını gösteren bu forumda yararlı işler başaran her üye benim bir kardeşimdir...diğer bir üyeyle arasında en ufak bir ayrım yoktur...
cevap4:
Css geçmeye kendim ikna oldum evet 2,8 yıldır ıceblue kullandık Smile) birazda css geçeyim dedim Smile) iyi oldu böyle google reklamlarından daha iyi kazanıyorum
cevap5:
soruyu anlamadım Smile)
cevap6:
Tasarım tamamen bana aittir.
başlık ve arkaplan resmi için bilgisayarfarelerine teşekkürler
ayrıca yardımlarından dolayı skmedia'ya teşekkürler...
cevap7:
tasarımın kolay çalışır olmasına sitenin hızlı olmasına ve ağır resim giflerin kullanılmasından uzak duruyorum...
cevap8:
Bs tanışmadan önce sevdiğim kızla çıkıyordum
Bs ile tanışdıkdan 1 sene sonra nişanlandım Razz Razz
cevap9:
Hayır değil sıradan bir manken onlar almanyalı mankenlerin ikiside
site tanıtımı için çekilmiş fotoları onlarda..
cevap10:
Öncelikle fazla alıntı yapmamaya kendimden birşeyler katmaya çalışıyorum.
en çok tercih edilecek üyelerin keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak şeylere dikkat ediyorum birde türkçe karakter kullanmamaya özellikle başlıklarda
cevap11:
Bence ikiside güzeldi bs'deki en güzel ıceblue tasarımı bendeydi Razz Razz ama css tasarımı için aynısını diyemem çok profosyonel arkadaşlarımızın hakkını yemiş olurumm.
cevap12:
Öncelikle on ikinci sorunun yanıtını vermenin rahatlığı içindeyim Smile) hiç bitmeyecek sanmıştım Smile
Eğlence ve genel kültür ilgi alanlarım bu konularda hit yapan içerikler tercih sebebimdir. ilgi çekmeye özen gösteriyorum.
cevap13:
Bence iyi bir web sitesi öncelikle yöneleceği alan ile site adı uyum sağlamalı ben bunu başardım mı bilemiyorum Razz
içeriklerindeki karekterleri iyi bilmeli emek vermeli en az 500 sayfası olmalı video resim gibi içeriklerin bulunması hit yönünden olumludur.
googleyi nasıl kullanacağını iyi bilmeli sitesinin anasayfası başta tasarım ve içerik aynı zamanda hızı açısından iyi optimize etmeli tüm tarayıcılarda aynı verimi almalıdır...

Mesaj11.12.2010, 23:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle görevinizde başarılar diliyorum,
moderatör olmayı siz isteyerek bir mail fln mı attınız ?
yoksa teklifmi geldi ?

Moderatör olmanın genel koşulları nelerdir
yardım sever olmak başında gelir fakat başka ? Smile

Mesaj12.12.2010, 00:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

yasaksavar yazmış:
Öncelikle görevinizde başarılar diliyorum,
moderatör olmayı siz isteyerek bir mail fln mı attınız ?
yoksa teklifmi geldi ?

Moderatör olmanın genel koşulları nelerdir
yardım sever olmak başında gelir fakat başka ? Smile

Modlar yardımseverler içinden seçilir diye bir kural yoktur...
bu sorunun cevabını birinci sayfada verdim

Mesaj12.12.2010, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pardon kaçırmış olmalıyım görmedim, teşekkür ederim Smile

Önceki mesajları göster: