Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.12.2010, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

vay çok güldümSmile niyemi? ben daha yeni fark ettim. daha doğrusu deneme siteme bu ÖDÜL!! verileli 1 hafta oldu. bu siteme az önce gelmişSmile forumda bakayım neyin nesimiş dedim. valla ne diyeyim, dediklerim ne kadar bs yetkililerince kaile alınacak ki? hayırlı olsun. ben yabancıların sitelerinde sörf yaparken görmüştüm bu layer reklamı, vay be yazık bunlara bizim popup bu splash reklamdan çok daha iyi demiştim:) gözümüz aydın bizede gelmişSmile umarım bu seçim hakkı böle kalır. zira ziyaretçilerim popup reklama ancak alıştılar. birde bu splash reklam olursa bu kadın para için delirmiş derler:) zaten adsense kızıyor popup reklam ve splash reklama. ben dokunmuyacağım. popup reklam kalsın. BU SÜPER ÖDÜL İÇİN BS YE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMSmile!!! ALIŞTIK ÖDÜLLERE. FAZLASINI VERMESİNLER ARTIK. YOKSA ÖDÜL DELİSİ OLUCAZ Wink Wink
Mesaj13.12.2010, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

anladığım kadarıyla bu reklam türüne herkes zorunlu olarak geçecek orada ki şıklardan en alttakini seçtikten 1 hafta sonra mecburen diğerlerine geçilmesi gerekecek yani en alttaki

Pencereyi ve altta açılan sayfayı 7 gün ücretsiz devre dışı bırak

seçeneği sürekli kullanılarak yedi gün dolmadan tekrar yedigün kullanma olanağı tanımıyor o şık bir hafta kullanıldıktan sonra kötü sürprizle herkes karşılaşacak ayrım gözetilmeksizin bir hafta dolmadan diğer seçenekleri aktifleştirirsek o reklam türü için 1 haftalık süre başlayacak onun süresi dolmadan tekrar,

Pencereyi ve altta açılan sayfayı 7 gün ücretsiz devre dışı bırak

seçeneğine geçilebilir mi onu bilmiyorum ama sonunda bu layer reklam herkesin sitesinde ve sürekli çıkacağa benziyor...kapitalizm parasız ,para reklamsız olmuyor anlaşılan
Mesaj13.12.2010, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

B ence bu yenilik hiçbir işimize yaramayacak

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj13.12.2010, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu: CV

@simerweb
Gereksiz alıntı yapmayınız!

En son 5mal tarafından 13.12.2010 12:54:06 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.12.2010, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
Bir de kullanıcıya ÖDÜL diye yutturmazlar mı? Dün, 1 satırla başladığın reklam alanına güvenip üye oldu B-S kullanıcıları buraya. 3-5 kuruş ekmek parası kazanabilmek için. Sonra ne oldu? O 1 satırlık alan, KOCAMAN, afedersiniz EŞEK ÖLÜSÜ gibi bir büyüklükte. Sonra ne oldu? Yetinildi mi ekmek kavgası için o kadar emek veren kullanıcıları aldatmak? (Aldatmak, çünkü her keresinde daha fazla kazanmak, kullanıcıları daha da sömürmek için reklam alanlarını daha da genişletip kullanıcıların kazanmaları gereken parayı, yani parseli webme topluyor) Hayır, ardından 1 sayfalık popup eklendi. O popup onların hakkı mıydı? Hayır! O sayfaya EMEK EDENLERİN! Ama gözleri doymadı ve kullanıcılara PARA KAZANABİLECEKLERİ bir alan neredeyse bırakmadılar. Bütün emeklerin üstünden kullanıcılar değil kendileri kazandı. Peki şimdi neymiş: Kullanıcıları ödüllendiriyoruzmuş. Çok mu iyi layer reklam sanki popuptan! Artık sitenize gelen ziyaretçiler, o siteyi hazırlayan kişiye belki de KÜFREDECEKLER! İnanın KÜFREDECEKLER! Çünkü artık sayfanın HARİCİNDE değil TAM ORTASINDA olacak o reklam ve KAPAT desen de yine bir POPUP açılıyor! Yani kullanıcılar kazanmasın, hepsini biz kazanalım, bütün parseli BİZ toplayalım diye en başta "Sitenizden reklam alanı olarak sadece bir satırlık alan alıyoruz" diye aldattıkları BS kullanıcıları daha da SÖMÜRMENİN ADI, ÖDÜL mü oluyor? Bu SİVRİ KAZIĞIN ADI hediye mi oluyor? Kim üye olurdu, kim emek verirdi bu kadar her seferinde BS kullanıcılarının kazanacağı reklam alanlarının tümünü SAHİPLENEREK emeklerinin sömürüleceğini bilseler... Söyleyin, böyle bir siteye kim üye olurdu ve emeklerinin karşılığını kendilerinin değil BS'nin kazanacağını bilerek....

Anlatmak istediklerimi bu kadar güzel anlattığın için tebrik ediyorum.

Millete daha saçma birşeyi ödül diye yutturmaya çalışıyorlar. Millet keriz mi?

Selin hanım "reklam üstteki küçük satırı geçmeyecek" diyordu. Artık çıktı mı yoksa çıkarıldı mı belli değil.

Hani 2. versiyon geldiğinden 1 yıl sonra yeni bir versiyon daha gelecekti. "Cart", ip burda koptu. Smile Vaatler unutulup reklamlar getirildi, saçma sapan bi reklam formatı "ödül" olarak verildi. Ve şimdi de reklam kaldırma paketleri konusu 2 yıldır devam ediyor. O da bize "müjde" olarak gelir heralde.

Bırakın kardeşim ya bu işten anlayanlar BS'ye para kazandırmaya devam etmesin. Verin 15-20 lira aynı hiti kazanabilirseniz üstüne para bile kazanırsınız. Benim önerim sadece bu işi öğrenmek için burayı kullanın.

Ödül olarak dediğini görünce sinirlerim tavan yaptı. neredeyse 1 yıldır bekliyorum bakalım reklamlar ne zaman kalkacak diye. Biz sanıyorduk ki kriz yüzünden vardı, hatta destek bile vermiştik. Ne oldu şimdi buldular parayı bırakırlar mı?

Webme şuan sadece para kazanmak için var. İsteyen itiraz etsin isteyen banlasın. Doğru olan bu. Olan bitenlere rağmen hala webme'yi pohpohlamayın.
Mesaj13.12.2010, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
vay çok güldümSmile niyemi? ben daha yeni fark ettim. daha doğrusu deneme siteme bu ÖDÜL!! verileli 1 hafta oldu. bu siteme az önce gelmişSmile forumda bakayım neyin nesimiş dedim. valla ne diyeyim, dediklerim ne kadar bs yetkililerince kaile alınacak ki? hayırlı olsun. ben yabancıların sitelerinde sörf yaparken görmüştüm bu layer reklamı, vay be yazık bunlara bizim popup bu splash reklamdan çok daha iyi demiştim:) gözümüz aydın bizede gelmişSmile umarım bu seçim hakkı böle kalır. zira ziyaretçilerim popup reklama ancak alıştılar. birde bu splash reklam olursa bu kadın para için delirmiş derler:) zaten adsense kızıyor popup reklam ve splash reklama. ben dokunmuyacağım. popup reklam kalsın. BU SÜPER ÖDÜL İÇİN BS YE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMSmile!!! ALIŞTIK ÖDÜLLERE. FAZLASINI VERMESİNLER ARTIK. YOKSA ÖDÜL DELİSİ OLUCAZ Wink Wink

Çok iyi söylemişsin ablacım. Umarım pop-up kalır. Bir de layer reklamlar olursa vay halimize. Neutral
Mesaj13.12.2010, 22:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selin hanım "reklam üstteki küçük satırı geçmeyecek" diyordu. Artık çıktı mı yoksa çıkarıldı mı belli değil.

Selin hanım gideli çok uzun zaman oldu ve bu zaman zarfı içinde çok değişti. 1 satırlık reklamlar varken WEBME yoktu.

Hani 2. versiyon geldiğinden 1 yıl sonra yeni bir versiyon daha gelecekti. "Cart", ip burda koptu. Vaatler unutulup reklamlar getirildi, saçma sapan bi reklam formatı "ödül" olarak verildi. Ve şimdi de reklam kaldırma paketleri konusu 2 yıldır devam ediyor. O da bize "müjde" olarak gelir heralde

Arkadaslar Isvicre ve Avusturya sitelerinde Premium Paketleri aktif oldu.
Arastirmalarima göre sira Fransa, Ispanya ve Türkiye'de.
WEBME kısa bir süre önce 10 milyon üyeye ulaştığımızda premium paketlerin artık Almanya test çalışmalarının bitişi ile sırasını hatırlamıyorum fakat
İsviçre,
Avusturya,
Fransa,
İspanya,
Türkiye
Bu ülkelerdeki bedava-sitem hizmeti veren sağlayıcılarda premium paketini aktif edeceklerini beyan etmişlerdi.
İsviçre ve Avusturya aktif olduğuna göre, elbet bize sıra gelecek. Bu işler aşama aşama oluyor. Sizlere hak veriyorum ama biz modların elinden gelen hiç bir şey yok. Ayrıca WEBME 'yi pohpoh ladığımızda yok.

Hani 2. versiyon geldiğinden 1 yıl sonra yeni bir versiyon daha gelecekti. "Cart", ip burda koptu. Vaatler unutulup reklamlar getirildi

Bu sözü benjamin-lochman vermişti diye hatırlıyorum Ama artık sadece WEBME var.

En son afilliyanlizlik tarafından 13.12.2010 22:47:39 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj14.12.2010, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:

Selin hanım gideli çok uzun zaman oldu ve bu zaman zarfı içinde çok değişti. 1 satırlık reklamlar varken WEBME yoktu.

Hani 2. versiyon geldiğinden 1 yıl sonra yeni bir versiyon daha gelecekti. "Cart", ip burda koptu. Vaatler unutulup reklamlar getirildi, saçma sapan bi reklam formatı "ödül" olarak verildi. Ve şimdi de reklam kaldırma paketleri konusu 2 yıldır devam ediyor. O da bize "müjde" olarak gelir heralde

Arkadaslar Isvicre ve Avusturya sitelerinde Premium Paketleri aktif oldu.
Arastirmalarima göre sira Fransa, Ispanya ve Türkiye'de.
WEBME kısa bir süre önce 10 milyon üyeye ulaştığımızda premium paketlerin artık Almanya test çalışmalarının bitişi ile sırasını hatırlamıyorum fakat
İsviçre,
Avusturya,
Fransa,
İspanya,
Türkiye
Bu ülkelerdeki bedava-sitem hizmeti veren sağlayıcılarda premium paketini aktif edeceklerini beyan etmişlerdi.
İsviçre ve Avusturya aktif olduğuna göre, elbet bize sıra gelecek. Bu işler aşama aşama oluyor. Sizlere hak veriyorum ama biz modların elinden gelen hiç bir şey yok. Ayrıca WEBME 'yi pohpoh ladığımızda yok.

Hani 2. versiyon geldiğinden 1 yıl sonra yeni bir versiyon daha gelecekti. "Cart", ip burda koptu. Vaatler unutulup reklamlar getirildi

Bu sözü benjamin-lochman vermişti diye hatırlıyorum Ama artık sadece WEBME var.

Ben de onun için diyorum ya Selin hanım çıkarıldı mı belli değil diye. Webme ilk baş ortak olundu diye biliniyordu daha sonra satıldı dendi. Sonuç olarak geçmişten gelen sorumlulukları devam ettirmemeleri para için yapmadıkları anlamına gelmez.

Ayrıca hala sözümün arkasındayım para getirecek şeyler harici hiçbirşeye yenilik falan gelmiyor.

Modlara kimse laf atmıyor ki kardeşim. Benim kastım böyle bir yeniliğe "vaay süper habermiş" diyenlere. He bazı modlar yok mu(?) Var...

Webme şuan Türkiye'yi önemsemiyorsa bu Türklerin fırsat vermesindendir. Hiç kimse sesini çıkarmıyor ilgisizliğe. İstemediğiniz sürece size kimse birşey yapmaz. Unutmayın ki onların para kaynağı biziz.
Mesaj14.12.2010, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar çok uygun üzcrete hazır site var öğrenmek isteyenler bana özel mesaj atsın size sitenin adını söleyeyim ve herşeyiğle hazır siz sadece içeriğini ekliyorsunuz o kadar başka bişey yok siteyi yıllık ödüyorsunuz ve herşeyiğle sizin oluyor siteye kimse karışamıyor bedava sitemin çivisi çıktı ilk ben sert çıktım bu reklama benden sonra herkes açıldı konu hakkında size önerim burayla uğraşmayın eğer devam edilirse silineceğimi bileceme rağmen size enkolay site adreslerini vercem ordan inceleyin size çok uygun dediğim site 5 günlük demo yani deneme veriyor 5 gün inceliyorsunuz kararınızı veriyorsunuz siteyi merak edenler bana özel mesaj atıp sorsun ve denesin
Mesaj17.12.2010, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba

İİmmiş YAaa
Mesaj17.12.2010, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar

Layer's Bence Yalan 2-3 Lira Kazanmak İstiyor Layer's Güvenmeyin 113 Hit Bacroud Gibi Programları Orantılı Halde Jil'et Atıyor Önlemlerimizi Alalım (16) Tane Joymace Gibi Online Tasarımları Silecek Sonra Layer's Diyecek Forumda Olduğu Gibi ''investigative authorities'' Butonunda I Pls BBCode 11 Year Yazıyor Yani Layer's Gibi Falan Yok Arrow Arrow Globers A hot's Jilly
Mesaj18.12.2010, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesela birini seçtik

Full bedavamı

7 ün sonra biz ayarlamadan kendi ayarına geri dönüyormu
(7 gün devre dışı vırak dedigimizde seçtikten sonra otamatik eski haline geliyor mu?)
gelmiyorsa 1 gün geçtikten sonra borcumuz oluyormu.
Mesaj18.12.2010, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

programlamax yazmış:
mesela birini seçtik

Full bedavamı

7 ün sonra biz ayarlamadan kendi ayarına geri dönüyormu
(7 gün devre dışı vırak dedigimizde seçtikten sonra otamatik eski haline geliyor mu?)
gelmiyorsa 1 gün geçtikten sonra borcumuz oluyormu.

Otomatikmen eski haline döner Wink
Mesaj18.12.2010, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acaba Webmenin Yılbaşı Hediyesi Ne Olucak Bence Sitenın Altına KOCAMAN reklam Alanı xD Çünkü Bir Tek Orası KaLdı Very HappyVery HappyVery Happy Bakmayın güldügüme Forum Kuralları Cercevesinde Ancak Bu Kadar Duygu Düşüncelerimi İfade Edebiliyorum Yakından Tanıyanlar Ne Demek İstedigimi Anlamıştır (Bu Sitem Modlara Degildir Modlar Forumun Düzenınden Sorumludur Layers Bişe Yapamıyacakları İçin Üstüne Alınmasınlar Neden Yazdım Geçmişten Böle Şeylere Alınan Modlar Oluyordu )

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj24.12.2010, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler gibi eski ve kaliteli bi site silindi.yazık.
Önceki mesajları göster: