Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2010, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım ayarları yok

bazı yerlerde iceblue tasarımının seçilerek kendı tasarım yapılabılecegı yazıyor.Kodlarda var ama tasarım ayarlarına girip iceblueyi seçiyorum ama tasarım üstü metin filan yokk yardım

@simerweb: Konu başlığınız konuyla ilgili olmalıdır! "yardım,acil" vb. gibi şeyler yazmayınız.

En son viplervesanalika tarafından 16.12.2010 16:35:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.12.2010, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

İceblue'yu seçtiğinde tasarım bölümü var. Sen herhalde yanlış bir şeyi seçiyorsun. Wink
Mesaj13.12.2010, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buna ne dersin ? Bak iceblue seçili ama taSarım ayarları filan öyle bişiler yok.

Uploaded with ImageShack.us
Mesaj13.12.2010, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

viplervesanalika yazmış:
Buna ne dersin ? Bak iceblue seçili ama taSarım ayarları filan öyle bişiler yok.

Uploaded with ImageShack.us

resme daha iyi bakmak istersen link:http://yfrog.com/b7ssssssssssssp
Mesaj16.12.2010, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Öncelikle;
konunuz gerekli yere taşınmıştır. Wink

Sorununuza gelecek olursak;
Biraz alta inerseniz ayarlar ordadır.
Herhangi bir iceblue tasarım kodunu koyacaksanız; o ayarlada "Gelişmiş ayarlar"a tıklayarak "Tasarımın üzerindeki yazı" bölümününe kodlarınızı koyabilirsiniz.

Not:
Bazen tarayıcıdan dolayı kodlar sığmayabiliyor. Eğer böyle olursa tarayıcınızı değiştirmeyi deneyin (Mozilla ise explorer ı deneyin vb. ).

İyi forumlar.

En son simerweb tarafından 16.12.2010 16:39:12 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: