Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.12.2010, 06:47 (UTC)    
Mesaj konusu: şifremi unuttum kudu

arkadaşlar sitemize ziyaret edip üye olan kişiler şifrelerini unuturlarsa onlara nasıl yardımcı oluruz? bir çok sitede kullanıcı girişi nin yanında şifremi unuttum linki var bunu nasıl yapıyorlar, bizde kendi sitemizde uygulayabilirmiyiz, bunun kodu filan varmı acaba, yardım edermisiniz?
Mesaj15.12.2010, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Admin Siz Olduğunuz İçin Şifreleri Siz Değiştirebilirsiniz...
Mesaj15.12.2010, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Arkadaş Öyle Demek İstemedi Anlatmak İstediği Her WSitelerde Bulunan Üye Üye Bulunur Ve Birde Üye Olanlar Şifresi Unuttum Dediğinde Admninne Şifresini Unutan Ve E-mail ASdfresine Veya O Üyelik Formu Yaptığı Üye Postasına Gelir Ve Adminde Diğer Gelen Kullanıcının E-mail Adresine Şifre Değişikliği Hakında Yeni Şifresini Gönderir.!
Konu Sahibi Sizde Jotform'a Girip Üyeliğiniz Varsa Üye Girişi Yoksa Üye Olabilirisniz.Jotformda Kendinize Bir Forum Oluşturun Adı Şifremi Unuttum Gerekli Boşlukları Ekleyin Örnek ;
Şifremi Unuttum

E-mail Adresiniz :
Kullanıcı Adınız :
Varsa Ekleye Bilirsiniz V.s.!

Bunları Yaptıktan Sonra Kaydediyoruz Ve Bize Jotforum Bir Kod Veriyor Ve O Kodu Sayfalarımı Değiştire Girip Bir Sayfa Açık Adını Şifremi Unuttum Veriyoruz Kaynak Diyip Kodumuzu Kopyalıyoruz Ve Kaydediyoruz.Şimdi En Önemli Kısmına Geldik.!
Bunları Yaptıktan Sonra Css Tasarım Kullanmanız Gerekli Bunu Yapmak İçin Eyer Css Tasarım Kullanmıyorsanız İşe Yaramıyacaktır.!
Sonra Sayfalarımı Değiştir Kısmında Katdettikten Sonra Verilen Linki Kopyalıyoruz Burası Önemli Ve Kendimize Bir Yeni Sayfa Oluştruyoruz Kaydetmiyoruz.Bir Yazı Ekliyoruz Şifremi Unuttum Diye Sonra Bunu Seçip Köprü Ekle Diyoruz Ve Ekledikten Sonra Köprü Adresini Kaydettiğiniz O Şifremi Unuttum Linkini Ekliyoruz.Kaynak Kısmına Giriyoruz Ve Ordaki Kodu Kopyalıyoruz.Şimdide En En Önemli Yer Üye Girişi Bölümüne Bu Kodu Ekliyoruz Ve Artık Hazır.Kolay Gelsin Anlatım İyi Olamış İse Sorun Yok Tamamen Kendim Yazdım.!Başarılar.!
Önceki mesajları göster: