Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.12.2010, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Her video için bir sayfa açmak zorunda kaldım.yardım edin

Açılır bir menü yaptım,üstüne gelindiğinde video isimleri görünüyor,tıklandığında ise sadece o video açılcak,fakat nasıl yapılcağını bilmiyorum,menü işi kolay fakat her video için farklı sayfa açıp video kodlarını tek tek o sayfalaramı koymam gerek?
Mesaj19.12.2010, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Her video için bir sayfa açmak zorunda kaldım.yardım edi

dershanekapinda yazmış:
Açılır bir menü yaptım,üstüne gelindiğinde video isimleri görünüyor,tıklandığında ise sadece o video açılcak,fakat nasıl yapılcağını bilmiyorum,menü işi kolay fakat her video için farklı sayfa açıp video kodlarını tek tek o sayfalaramı koymam gerek?

Aynen öyle yapman gerek sorunun cevabını kendin vermişsin. Wink

Mesaj19.12.2010, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir sürü video var,hepsine ayrı sayfa açarsam offff,ama bi sitede gördüm hep ana sayfada kalıyor,değişmiyor,tıklanılan videolar karşına geliyor birsürü sitede var nası olcak o iş bilen yokmu?
Mesaj19.12.2010, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Her video için bir sayfa açmak zorunda kaldım.yardım edi

yasaksavar yazmış:
dershanekapinda yazmış:

Aynen öyle yapman gerek sorunun cevabını kendin vermişsin. Wink

Bir sürü video var,hepsine ayrı sayfa açarsam offff,ama bi sitede gördüm hep ana sayfada kalıyor,değişmiyor,tıklanılan videolar karşına geliyor birsürü sitede var nası olcak o iş bilen yokmu?
Mesaj19.12.2010, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bütün video kodlarını ana sayfaya başlıklar halinde ekleyebilirsin fakat ayrı sayfa açıp eklemen çok daha mantıklı ve kolaydır...
Mesaj19.12.2010, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayaldunyam-mert yazmış:
Bütün video kodlarını ana sayfaya başlıklar halinde ekleyebilirsin fakat ayrı sayfa açıp eklemen çok daha mantıklı ve kolaydır...

öyle diyosan peki yapıyım bari saolun,şunu söyliyim ekliyceğim video sayısı yaklaşık 250 -300 civarı Smile,videolar hazır,bi kod ekleme kısmı kaldı,ben başlıyım en iyisi
Mesaj19.12.2010, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle düşünmemin sebebi ana sayfaya hepsini eklesen ki imkansız yani görüntü kirliliğinin yanında site yavaşlar.. Bu nedenlerden dolayı mutlaka ayrı sayfalara ekle..

Bu arada 250-300 mü dedin??? Shocked Shocked Shocked
Mesaj19.12.2010, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayaldunyam-mert yazmış:
Böyle düşünmemin sebebi ana sayfaya hepsini eklesen ki imkansız yani görüntü kirliliğinin yanında site yavaşlar.. Bu nedenlerden dolayı mutlaka ayrı sayfalara ekle..

Bu arada 250-300 mü dedin??? Shocked Shocked Shocked

belki daha fazla ben bi işe koyulursam özenli,güzel olmasını isterim ewt doğru duydun Very Happy