Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.12.2010, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

Gerçekten Çok Güzel Bir Tasarım Yapmışsınız Sizi Tebrik Ederim Ve Başarolaronozon Devamını Dilerim... Rolling Eyes
Mesaj25.12.2010, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ...

wikilarousse yazmış:
Gerçekten Çok Güzel Bir Tasarım Yapmışsınız Sizi Tebrik Ederim Ve Başarolaronozon Devamını Dilerim... Rolling Eyes

Tasarım yapiyoruz.tr.gg den alınmıştır ve üzerinde baya oynama yapılmıştır.
Yapiyoruz.tr.gg yede tekrar burdan teşekkür edelim, kaliteli hizmeti ve kaliteli tasarımları için
Yorumunuz için sağolun.. Smile
Mesaj25.12.2010, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

menüyü güzel yapmamışsn

TasarımLife | Yeni Tasarım =)
Bizi Değerlendir =D
Mesaj25.12.2010, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende logoyu beğenmedim daha düzgün olabilirdi ..
Mesaj25.12.2010, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimlife yazmış:
menüyü güzel yapmamışsn

İlerleyen zamanlarda tasarımda bir değişiklik yapabilirim ama olmazsa menüyü zaten değiştirmeyi bende düşünüyodum.

bilgisayarfareleri yazmış:
bende logoyu beğenmedim daha düzgün olabilirdi ..

Sade bir logo olsun istedim, pek fazla janjan lı değil Smile ama ilerleyen zamanlarda daha farklı birşey yapadabilirim.

Yorumlar için sağolun. Cool
Mesaj25.12.2010, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar

Mesaj25.12.2010, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardimsever-siteniz yazmış:
başarılar

Sağolun Smile
Mesaj26.12.2010, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Harika olmuş tasarım da harika ama yandaki krıstmıs zımpırtılarını çıkar yani noel baba felan bozmuş onlar Smile
Mesaj26.12.2010, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

cupload yazmış:
Harika olmuş tasarım da harika ama yandaki krıstmıs zımpırtılarını çıkar yani noel baba felan bozmuş onlar Smile

Zaten şurda 4-5 gün kaldı Smile Yılbaşından sonra çıkarıcam, içime sinmemişti zaten Cool
Yorum için sağolun.
Mesaj26.12.2010, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Başarılar

Tasarım güzel emege her zaman saygı ama oyun iyi bir oyun platformu olmamış...Diğer oyun sitelerini gezerek biraz örnek alınarak daha iyi oyunları olan güzel bir platform oluşturulabilir.
Mesaj26.12.2010, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Başarılar

wikimedyam yazmış:
Tasarım güzel emege her zaman saygı ama oyun iyi bir oyun platformu olmamış...Diğer oyun sitelerini gezerek biraz örnek alınarak daha iyi oyunları olan güzel bir platform oluşturulabilir.

İçerik eklenmeye devam edicektir zaten şuanda sitede 100 e yakın oyun bulunmakta, bu ilerleyen günlerde 200-300-400 lere çıkıcak Smile
Yorum için sağolun.
Mesaj26.12.2010, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

üst menüşü değiştir bence link olup olmadığı anlaşılmıyo kolay gelsin
Mesaj26.12.2010, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyungaleri26 yazmış:
üst menüşü değiştir bence link olup olmadığı anlaşılmıyo kolay gelsin

Yorum için sağolun, dikkate alınacaktır Smile
Mesaj26.12.2010, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenize girdiğimde ilk göze batan şey tasarımınız. Gayet hoş bir tasarım yapmışsınız. İçeriğinizde bu tasarımı desteklemekte. Sitenizde başarılar dilerim. İyi Forumlar!
Mesaj26.12.2010, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Sitenize girdiğimde ilk göze batan şey tasarımınız. Gayet hoş bir tasarım yapmışsınız. İçeriğinizde bu tasarımı desteklemekte. Sitenizde başarılar dilerim. İyi Forumlar!

Tasarım "Yapiyoruz.tr.gg" den alınmıştır ve üzerinde baya oynama yapılmıştır.
"Yapiyoruz.tr.gg" yede tekrar burdan teşekkür edelim, kaliteli hizmeti ve kaliteli tasarımları için,
Yorumunuz için sağolun, sitemiz dahada iyi olucaktır böyle yorumlarla beraber Cool
Önceki mesajları göster: