Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.01.2011, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj25.01.2011, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

aklınız mantıklı bırseye calısmaz zaten
Mesaj25.01.2011, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
e öğrencilik işte doğaldır Very Happy eskiden kopya çekerdik (hala çekiyozda Mr. Green ) şimdi teknoloji sağolsun Mr. Green Mr. Green
---------------------------------------
bugün görsel yarın gerçek (inşallah)
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj25.01.2011, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:

hypnaty yazmış:

Sadece Eğlence Maksatında Paylaşıyorum...
1- e-Okul sitesine giriyoruz....................

ne demek istediniz Confused

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj25.01.2011, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece eglence amaçlı baslıga bizde gercek amaçlı yorum yazacak değiliz ya.... Mr. Green
Mesaj25.01.2011, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
sadece eglence amaçlı baslıga bizde gercek amaçlı yorum yazacak değiliz ya.... Mr. Green

Hayır Ona Bişey Demedim Sadece Ne Demek İstediniz Dedim Wink

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Önceki mesajları göster: