Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.01.2011, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemi ve Yeni Projemi Değerlendirir misiniz?

Sitemin tasarımını değerlendirir misiniz?Sitemin konusu.Örneğin; Bs kullanıcılarının yaptıkları tasarımları vb gib şeyleri sitemde yayınlıycam.İlan yoluyla ürünlerinlerin ön izlemesini ve özelliklerini,kaynagını ve ilan vereni altında belirterek,ilanlar sayfasında yayınlayıp,satın alınmak istenildiğinde dei ilan vereni bilgilendireceğim.
Mesaj25.01.2011, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel olmuş tasarımı yapan güzel yapmış

Mesaj25.01.2011, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Sağol

Teşekkür ederim
Bu tasarımı,bir yerden aldım,Photoscape düzenledim :d
Mesaj25.01.2011, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz gayet güzel.. Fakat tasarım başka birine ait .. Bence kendinize yepyeni bir tasarım yapmalısınız.. Bana sorarsanız proje güzel fakat isim ile proje daha yakın isimlerde olabilirdi..

İyi Akşamlar...

Mesaj25.01.2011, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Ama bu tasarım şuan o site tarafından kullanılmıyor.

Sağol...Şuan deneme yapıyorum.Tutarsa bu daha kapsamlı olacak.Bu site tasarımınıda değiştireceğim tabi ki.İyi akşamlar
Mesaj25.01.2011, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj25.01.2011, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

tüm hakkı saklıdır wikimesyam.tr.gg yazman emeğe saygısızlıktır bunu baştan söyleyeyeyim içeriğiniz konunuza göre normal ama lütfen copyright bölümünü cupacup a göre ayarlayınız
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj25.01.2011, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu: tEşekkürler

Teşekkürler
Önceki mesajları göster: