Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2011, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Barış Manço Taziye Mesajı

Ülkemizin yetiştirdiği en büyük sanatçılarımızdan birisi olan Barış Mançonun ölüm yıl dönümünü kutlamak istedim bu yazımda.

1 Şubat 1999 da hayata gözlerini yuman Barış Mançonun ölümünü yaşım küçüklüğü nedeniyle pek hatırlayamasamda geride bıraktıklarına bakarak onun ne kadar usta, ne kadar, kişilikli,seviyeli bir müzisyen olduğunu görebiliyorum.

Bestelerinde yeri geldiğinde güldüğümüz yeri geldiğinde de duygulanıp ağladığımız bir müsizyendi.Anadolu Rock tarz müziği oluşturanlardan birisiydi,bir çok çocuğun Barış abisiydi,özellikle çocuklara yönelik yaptığı proğramlar çok sevilerek ve beğenilerek izleniyordu.

Böylesine büyük insanların ülkemizde doğup büyümesi kadar onurlandırıcı bir olay yoktur sanırım.

Allah Rahmet Eylesin

Yazı Seyyar Blog'a Aittir.
Mesaj31.01.2011, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Güzel Taziye Mesajın İçin Teşekkürler Arkadaşım

Bizlerde Rahmetle Anıyoruz...

Mesaj31.01.2011, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende teşekkür ederim önemseyip yorum yazdığınız için.
Mesaj31.01.2011, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rahmetle anıyoruz..
Mesaj31.01.2011, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

büyük üstadı rahmetle anıyoruz...
Mesaj31.01.2011, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rahmetle anıyoruz...

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Önceki mesajları göster: