Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.02.2011, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ben daha acemiyim css ne nasıl yapılır anlatırmısınız Sad sitelerinizi nasıl oyle yaptınız anlatırmısınız Sad
Mesaj10.02.2011, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
evrenseleglence yazmış:
paylasim61 yazmış:
Siz ps tasarım yapıyorsunuz ona css tasarım demeyin ya css tasarım tamamaen css kodlarıyla kodlanan tasarımlara denir!

ben tasarımları ps ile yapmiom! ve kodların başına dikkat dersenin <style>css yazior buda tasarımın css olduğunu göstermez mi?

Alakası yok...

Neyle yapıyorsunuz kodları kendiniz mi kodluyorsunuz böyle derseniz inandırıcı olmaz az önce açtığınıuz konuya baktım onu bilmiyorsanız css tasarım kodlayamazsınız...

başında <style> tagı bulunan tüm kodlar css tasarımıdır.Style tagı olmadan tasarım üstüne eklerseniz kod geçmez.Ama css ye eklerseniz kod onaylanır.Buda tasarımın css olduğunu gösterir.
Mesaj10.02.2011, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

gördüğünüz gibi "wwebw" adlı sitede beni desteklior ! <style> css kodu işaret eder!
Mesaj10.02.2011, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamamen gereksiz bir tartışma içine girmişsiniz "Kim Haklı","Kim Haksız" bumudur derdiniz hanginizi daha iyi oldugunumu kanıtlamaya çalışıyorsunuz arkadaşlar öyle bir amacınız varsa tasarım yarışmalarına katılın kozlarınızı paylaşın.Basit bir css konusunu nerelere uzattınız sizcede gereksiz olmadımı?
Mesaj10.02.2011, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş bence önce kendine bi css tasarım yap
Mesaj10.02.2011, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bi siteden tasarim yapiom sadece yardım etmek istemiştim birden tartışmaya girdiler!
Mesaj10.02.2011, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Bana FilmLE Sinema İle ilgili Sade bir tasarım hazırlarmısınız. FOrum menüsü fln da olcak. Video, Müzik, Eglence Tasarımı İStiyorum . YARdım Edenlere şimdiden teşekkürler ...
Mesaj10.02.2011, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

kulgan-project yazmış:
Arkadaşlar Bana FilmLE Sinema İle ilgili Sade bir tasarım hazırlarmısınız. FOrum menüsü fln da olcak. Video, Müzik, Eglence Tasarımı İStiyorum . YARdım Edenlere şimdiden teşekkürler ...

tmm basiliom
Mesaj10.02.2011, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımın göndrişldi
Mesaj10.02.2011, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkdaşalar tasarım isterken

Arrow Başlık resmi:

Arrow Arkaplan rengi veya resmi:

Arrow yazı kısmının arkası:

Arrow menü rengi:

gibi özellikleri belirtin! Cool
Mesaj10.02.2011, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Artık tasarım yapmiom! Embarassed
Mesaj10.02.2011, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

usta bana tr-filmizle.com aynısı olmasada benzerini yaparmısın film teması

sana sınırsız banner
Mesaj10.02.2011, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

darkorbitportali yazmış:
usta bana tr-filmizle.com aynısı olmasada benzerini yaparmısın film teması

sana sınırsız banner

dediğim gibi artık yapmiom bissürü tartışma çıkıo sen moderatörlerden iste!
Mesaj10.02.2011, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
stylesdesings yazmış:
paylasim61 yazmış:
stylesdesings yazmış:
paylasim61 yazmış:
alimengu yazmış:
[b]Şahsen Ps Üreticisinin Neden Tasarimini Ps ile yapmadiği beni ilgilendirmez.
Ps tasarim dediğiniz seyden kastiniz nedir bilmiyorum ama çoğu Bs sitesi tasarimini psde çizip css olarak kodluyor.Css tasarim Ayri birsey değildir Wink Çizilmeden kodlanmaz. Yada arkaplanina Renk değeri verilir. O şekilde kodlanir.

Kodlamanı kelime anlamı birşeyi elle yapmaktır css kodlamak demek kodları elinizle yazıp sadece resim olması gerekn yerlere resim koymaktır ps ayrı birşeydir Wink 2 senedir css tasarım yapıp satıyorum benden iyi bildiğinizi idda etmeyiniz Wink

Sen Neyle Çiziyorsun Onu Söyle bana Bir Program Vs. İle Çizmeden Renklerle Yapsanda Resile Yapsanda Css Cssdir
Kod:
<div id='div adı'> Buraya Ne Yapacaksanız Yapın</div>

Şeklinde Başlanır Ve Css Dede .
Kod:
divadı { veya #div adı{

şeklinde ÖZelleştirilir Siz Bunları Söyleyerek Bütün Bsyi Sa.ak Yerine Koyup Kendinizi Ön Plana Çıkarmaya Çalışsanızda Yapamaszsınız!
Bunları Söyleyerek Hiçbirşey Bilmediğinizide Kanıtladınız !
İyi Forumlar Dilerim...[/b]

Tabi kesin onlarla başlayıp bitiyordur Wink bilmediğin fazla şey var ama zamnla öğrenecen bende bir zamanlar senin gibiydim Smile

Bitek Artisliğin Var Ve İnanırmısınız Bilemem Bilgisayar Mühendisliğini Bitirmiş Abim Var. Şuan Yapay Zeka Hakkında Çalılıyorlar Sizin Gibi Basitlerle Uğraşarak Abime Karşı Saygıssızlık Yapıorum Ama Eve Gelsin Soracağım Kim haklı !

Abinizle hava atmayın bana benimd eabim kadar yakınlarım var şuanda birisi bir bankadan gelen stek üzerine internet üzerinden bankacılık scripti hazırlıyorlar Wink

Very HappyVery Happy Yapay zeka diorum kendi kendine müdahale eden bir program Wink
Mesaj10.02.2011, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

stylesdesings yazmış:
paylasim61 yazmış:
stylesdesings yazmış:
paylasim61 yazmış:
stylesdesings yazmış:
paylasim61 yazmış:
alimengu yazmış:
[b]Şahsen Ps Üreticisinin Neden Tasarimini Ps ile yapmadiği beni ilgilendirmez.
Ps tasarim dediğiniz seyden kastiniz nedir bilmiyorum ama çoğu Bs sitesi tasarimini psde çizip css olarak kodluyor.Css tasarim Ayri birsey değildir Wink Çizilmeden kodlanmaz. Yada arkaplanina Renk değeri verilir. O şekilde kodlanir.

Kodlamanı kelime anlamı birşeyi elle yapmaktır css kodlamak demek kodları elinizle yazıp sadece resim olması gerekn yerlere resim koymaktır ps ayrı birşeydir Wink 2 senedir css tasarım yapıp satıyorum benden iyi bildiğinizi idda etmeyiniz Wink

Sen Neyle Çiziyorsun Onu Söyle bana Bir Program Vs. İle Çizmeden Renklerle Yapsanda Resile Yapsanda Css Cssdir
Kod:
<div id='div adı'> Buraya Ne Yapacaksanız Yapın</div>

Şeklinde Başlanır Ve Css Dede .
Kod:
divadı { veya #div adı{

şeklinde ÖZelleştirilir Siz Bunları Söyleyerek Bütün Bsyi Sa.ak Yerine Koyup Kendinizi Ön Plana Çıkarmaya Çalışsanızda Yapamaszsınız!
Bunları Söyleyerek Hiçbirşey Bilmediğinizide Kanıtladınız !
İyi Forumlar Dilerim...[/b]

Tabi kesin onlarla başlayıp bitiyordur Wink bilmediğin fazla şey var ama zamnla öğrenecen bende bir zamanlar senin gibiydim Smile

Bitek Artisliğin Var Ve İnanırmısınız Bilemem Bilgisayar Mühendisliğini Bitirmiş Abim Var. Şuan Yapay Zeka Hakkında Çalılıyorlar Sizin Gibi Basitlerle Uğraşarak Abime Karşı Saygıssızlık Yapıorum Ama Eve Gelsin Soracağım Kim haklı !

Abinizle hava atmayın bana benimd eabim kadar yakınlarım var şuanda birisi bir bankadan gelen stek üzerine internet üzerinden bankacılık scripti hazırlıyorlar Wink

Very HappyVery Happy Yapay zeka diorum kendi kendine müdahale eden bir program Wink

Yapay zekanın ne olduğunu sizden daha iyi biliyorum bana birşey öğretmeye çalışmayın benden birşeyler öğrenmeye çalışın Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Önceki mesajları göster: