Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.02.2011, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemdeki resimlerrin bazıları silinmiş alooo

sen kimsin ağa kaç kuruşluk adamsın bisi bekletmeymiş hayrola sana beklemi diyen var.artislik yapma yerim sitesinide şimdi
Mesaj05.02.2011, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar lütfen bedava sitemin derdi için bir birinize girmeyin !!!
Mesaj05.02.2011, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Afiyet Olsun. ! Fazla yeme midene dokunur Wink Bu arada aklıma kalan sözü söylemek istiyorum :
3 kuruşluk adama 5 kuruşluk değer verirsen,kalan iki kuruşa seni satar. Bu devirde artisler senden çok kazanıyor (tabi öğrenci değilsen)

Mesaj05.02.2011, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar lütfen konuyu çarpıttınız Exclamation
Mesaj05.02.2011, 19:59 (UTC)    

arkadaşım problemlmisin sen bn sabhalara kadar uraşııp ferdi resimelrini hazırldım yükledim kaç gün uraştım o kodları ayaralamak icin bi anda böel olunca sen kadar sabırlı değilim. hoşgörülü hiç değilim. myneti bıraktık orda lavuklar bol die bakıyom burdada mevcut o tipler.
Mesaj05.02.2011, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim o zaman sitenin silinmesini ne bekliyorsun silinmesini istemiyorsan çattık ya.
Mesaj05.02.2011, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar lütfen, konuyu çarpıttınız
Mesaj05.02.2011, 20:07 (UTC)    

güsel krdeşim bn sitemin silmesind emiyom ki silerse silsinler ne diyom dün gece o sinle kalayaladım saten silecekler umrumdamı yenisini açarım benm derdim madem böle sitede sayfaalr basen silinecek nie boş a zaman haracatıyloar bedewa siten olsun daki yere bunuda yassınlar SİTEYİN GARANTİSİ YOK HER AN SİLİNEBİLİR SALAK SALAK URAŞMA die bi uyarı yassınlar.beni sen anlayaman beni böle zaman harcayıp bi anda sitesi silinler anlar.
Mesaj05.02.2011, 20:09 (UTC)    

bide çözemediğim eklediğim ferdi resimlerinin bazıları slinmiş bu nasıl ş aynı anda 30 resim yükledim onların basılarını silmişler sanki biri girip tek tek ayıklamış gibi bu nasıl ş hala anlayamadım
Mesaj05.02.2011, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim sitede 4 hafta önceki görünümü gelmiş Sad
Mesaj05.02.2011, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu saçmaladı. Neyse amacına döner şimdi. Kardeşim koca şirket oraya
"Bu sitede bilgileriniz kaybolur bu sitede salak salak uğraşmayın" diye yazacak değil. Kimse sana o kadar saat uğraş emek ver demedi. Sen istedin uğraştın. Ben demedim. Sen demedin. O demedi. O zaman hiçkimseden karşılık bekleyemezsin. Zamanı kullanmayı biz öğretecek değiliz.

Mesaj05.02.2011, 20:13 (UTC)    

bide şu blogum comu deneyem bakam ordad siitenin içeriğini siliyomalarmı silerlerse bide orda sövem:))
Mesaj05.02.2011, 20:15 (UTC)    

allahım sabır problemli arkadaş sen neyin avukatlığını yapıyon senide anlayamdım kaç yıldır netteyim ilkdefa şurda yorum ediyom ne enteresan adamsın ya senide çözemedim sen kime yaranmak isityon senide moderatör etsinler die yalakalık mı ediyon. bn zaman haracadım die haksısmıyım ne biliyim böle boktan bi durum olacağını hayret ya
Mesaj05.02.2011, 20:17 (UTC)    

ayrıca kimsede karşılık beklmeyiyom şurda muhbebt ediyom boşver sen elin almanının avukatlığını yapma
Mesaj05.02.2011, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitemdeki resimlerrin bazıları silinmiş alooo

mert2525 yazmış:
ayrıca kimsede karşılık beklmeyiyom şurda muhbebt ediyom boşver sen elin almanının avukatlığını yapma

Arkadaşım burası sohbet yeri değil sadece konu acan durumunu bildirdi ve moderatör arkadaşlar kendisine cvp vereçeklerdir.