Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.02.2011, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

messengerdiscovery yazmış:
Konu saçmaladı. Neyse amacına döner şimdi. Kardeşim koca şirket oraya
"Bu sitede bilgileriniz kaybolur bu sitede salak salak uğraşmayın" diye yazacak değil. Kimse sana o kadar saat uğraş emek ver demedi. Sen istedin uğraştın. Ben demedim. Sen demedin. O demedi. O zaman hiçkimseden karşılık bekleyemezsin. Zamanı kullanmayı biz öğretecek değiliz.

Arkadaşım dogru söylüyon ama bir site ne kadar fazla zaman sabır ve emek harcarsan güzelleşir .kimse demedi tmm haklısın ama birinin demesinede gerek yoktu zaten emegimizi verdik yaptık peki bizim yaptıklarımız silindi uçtu gitti tekrar emek harcasam yapamayacagım bilgiler gitti.Yani ben burda kaybolan dosya ve html kodlarımın bir şekilde bana ulaşmasını istiyom buda benim en dogal hakkım
Mesaj05.02.2011, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemdeki resimlerrin bazıları silinmiş alooo

yok artık daha fasla uraşmaya gerek yok. bu güsel bi ders oldu bedewa olunca böle oluyo adamı salak yerine koymaları canımı sıkıyo başta desinler bölee böle sorun olablir.yazık ya emeklerime ne diyim nyse daha fazla yorum etmeyem yeter bu kadar
Mesaj05.02.2011, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

gençler hemen savunmaya geçmeyin, eleştirmek tüm üyelerin hakkıdır, küfür ve hakaret olmadığı sürece
Mesaj06.02.2011, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeter ya hala bir yetkili cevap yazmamış
Mesaj21.02.2011, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

yedekledik varsayıyorum peki bu yedeği nasıl geri yükleyeceğiz. bu konu aydınlatılmmış sanırım

Önceki mesajları göster: