Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.01.2014, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu parayı reklami kaldırmak için kim verir merak ediyorum.

Kadeşim, benim burası haricinde ücretli sitem var.com.tr olarak hemde. fiyatı da. 82 lira 100 e yakın sayfa var. 15 gb trafik. 2gb host. bircok, özelligi olan uygulamalar var. ustelikte 5 yıl fiyat garantisi var. ki ben 2 nci yildayım. gayette memnunum. burası ilk göz ağrımız diye kullanıyorum. Birçok arkadaşın dediği gibi.
40-50 tl ye içinde bircok uygulama olan bir siteyi sadece kendi adıyla açabilir herkes burada tr.gg uzantılı siteyi sadece reklam kaldırmak için paralı neden kullansın ki. Vatandaş. ücreti de turk parasıyla sabit olmak koşulu ile 20 tl yi geçmezse, belki ucretli devam eder. Sonra burası türkiye ya. herkeste yabancı dilde konusma, yabancılar gibi davranma, yabancıların parasını kullanma hobisi "alışkanlığı" oluştu. bırakın bu ayakları artık. Neyse, belki yine kurmak isteyen olabilir ucret düşük tutulursai, oda başka yerde tekrar site için uğraşmayayım diye burada devam etme kararı alan belki çıkabilir.
Mesaj31.01.2014, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzelmiş eyw.
Mesaj31.01.2014, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet kardeş sana katılıyorum aslında bütün herkes bunu biliyor ve katılıyor ama yapacak bişey yok Sad
Mesaj07.04.2014, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ASDASD

hfgrmhfnd v frhgr bnfkgdehf hregdfm bhfgsdrfçhd rwher
Mesaj09.10.2014, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben 10 yaşındayım bu parayı nasıl ödim skmedia çok çok haklı eğer okadar param olsaydı .com yaptırırdım reklam yok birşey yok üstelik .tr.gg çok aranmıyor.Googlede altlarda çıkıyor.Google reklam yapsan üste çıkması için 100 tl 200 tl ödicen.En iyisi koddur.Zaten benim kazancım bile yokk.
Mesaj22.12.2014, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklı oldukları yerler çok yazan arkadaşların bende eskiyim ama yeni domain alayım dedim her taraf reklam yahu bu yönetiminden kimse bs ana merkeze yazmazmı? örneğin 10 tl olsun herkes alsın reklamsız olsun nedir bu ziyaretci durmazki böyle hem size zarar hem bize yazıktır yani iletin bs merkezine milletin şikayetini.
Mesaj26.01.2015, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
Bedava-Sitem.com'da yaş sınırının farkında olarak bu ücreti belirlemiş olma imkanınız yok bi kere. zaten çoğu 12 yaşındandan küçük kullanıcılar mevcut burda. Üstelik 65 tl. diyosunuz. hadi biz öderiz ama çoğu kullanıcı bunu ödeyemez. bu kararları verirken birazda insaf duygunuzu kullansaydınız hiç fena olmazdı. Şahsen bundan 1 ay öncesine kadar bu paketlerin gelmesi durumunda hemen satın almak niyetindeydim. Para sorun değil, zaten ayda adsense 165 tl kazandırıyor Smile ama son 1 ayda oluşan bazı tatsız olaylar beni ve eski çoğu değerli bs üyelerini inanın B.s'den soğuttu. Bazı dostlarım silindiler gittiler. bazıları ise kendi kendini sildi.. Son olaylar bizi çok yıprattı ve bir o kadarda soğuttu Bs'den. Artık girip bir içerik bile eklemiyorum siteme. Öylece bıraktım.. Bence yönetim para hesabı yapıacağına, üyelerin kalbini kırmayan mod seçmeli foruma ve üyeleri eskiden olduğu gibi forumda tutmanın iyimser yolları aranmalı. her tarafta reklam-para olarak değil. açıklamalarım biraz sert oldu ama kimse kusura bakmasın, çoğu kişinin (bilmediğimi sandığı) şeyleri biliyorum ve skmedia'yı da kimlerin sildirtmek istediğini biliyorum. Sizce böyle bir ortamda ben reklamları kaldırtmak için yıllık 65 tl verirmiyimm ?? Herşey doğru düzgün olmalı, yöneticilerde, önümüze sunulan paketlerde.. Bs.'nin çoğu çocuk, tmm.. ama biz değiliz!

Ömer Abi Ağzına Salık Smile
Mesaj22.09.2015, 05:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam özgürlüğü paketinden çıkmak

Merhaba,
Yıllardır BS üyesiyim, birkaç site yaptım, arkadaşlarıma da siteler kurdurm. Reklam özgürlüğüne geçtim ama artık tadı kaçtı. şimdi bu paketten çıkmak istiyorum ama site ödeme yapmazsanız sayfanızı sileceiz diyor. hani bedava idi bu site, reklamı ekleyin yeter... kim bu sorunu çözebilir? kim ilgilenir?
Cenk Tokat
Mesaj22.09.2015, 05:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam özgürlüğü paketinden çıkmak

Merhaba,
Yıllardır BS üyesiyim, birkaç site yaptım, arkadaşlarıma da siteler kurdurm. Reklam özgürlüğüne geçtim ama artık tadı kaçtı. şimdi bu paketten çıkmak istiyorum ama site ödeme yapmazsanız sayfanızı sileceiz diyor. hani bedava idi bu site, reklamı ekleyin yeter... kim bu sorunu çözebilir? kim ilgilenir?
Cenk Tokat
Mesaj16.02.2018, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

o paraya domain alınır yıllık 2 euro deseniz hadi neyse. reklam kaldıran enayi var mı acaba
Mesaj20.12.2018, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

cocuklugumnerede yazmış:
o paraya domain alınır yıllık 2 euro deseniz hadi neyse. reklam kaldıran enayi var mı acaba

Ben daha önce ingilizce versiyon icin ucret ödedim "undersokningar"... vede memunum, 30 avro ödedim ama en az ayda 300 ile 400 avro para kazaniyorum. Bugunde 30 avro bu sitemi icin para ödedim https://zekeriyazar.tr.gg/ ve simdi reklamlarin kaldirmasini bekliyorum.